Προς το περιεχόμενο

Dr Who


koyan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτός έχει κοιταχτεί ... , υπάρχουν και επεισόδια που λες τα βλέπω μονο και μόνο για να μν χάσω καμιά λεπτομέρια ( υπονοούμενο )

 

άσχετο μεν αλλα το torchwood τι έγινε εχω μινει στο miracle day (βεβαια μου έχει ξινίσει πολύ η καταστροφή της βάσης )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από θέμα ηθοποιίας, η Dona θεωρώ πως ήταν η καλύτερη. Έπαιζε τον ρόλο της (της μέσης, εργατικής τάξης, γυναίκας που δεν έχει πολύ εκπαίδευση) πολύ πιο καλά από τις άλλες companions. Από φωνή φωνάρα και από κορμί μάπα όμως (σε παράφραση του γνωστού ρητού)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα,αλλα ο matt smith λεει οτι της βαζει 5 στα 10 και δεν την βρισκει sexy.

 

Doctor Who Matt Smith says Karen Gillan is only a five out of ten

 

Παντως η πιο fail companion του Doctor ηταν η Dona,ειχε και ενα ηλιθιο στυλ & φωνη. :wacko:

 

.....................................................................................

 

 

 

Εξαρταται ποιο επεισοδιο ειδες.Πρεπει να την δεις απο την αρχη,δεν ειναι αυτοτελη επεισοδια,και εγω αμα δω ενα επεισοδιο τυχαια απο μια σειρα θα μου φανει μαπα.

 

 

οταν η δικια σου γκομενα ειναι αυτη: daisy%20lowe.jpeg

πως να μην βαλεις στην αλλη 5/10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν η δικια σου γκομενα ειναι αυτη: daisy%20lowe.jpeg

πως να μην βαλεις στην αλλη 5/10?

τον πουστη με μοντελο??τετοιος φλωρος με αυτην αν ειναι δυνατον.Ειναι μαγκας ο smith ομως το παραδεχομαι!

Παντως πως την ξεφτιλισε ετσι την karen Gillan.

 

 

 

Εχουμε ξεφυγει λιγο θεματος,ε?Πως φτασαμε απο το φιναλε εδω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια εχετε ακουσει τιποτα για την νεα ταινια Doctor who.

Στην οποια μιλαει ο David Yates,σκηνοθετης του Harry Potter,και απο οτι καταλαβα απο αυτα που διαβασα λεει οτι θα παρει 2-3 χρονια για να βρουν σεναριογραφους και τα λοιπα και να το ετοιμασουν ολο το πραγμα και πως θα αρχιζουν απο το 0 ολα.Ομως ο Moffat,τον ξερετε ολοι,που ειναι τωρα αυτος 1ο οργανο στην σειρα,λεει οτι ΑΝ θα γινει σειρα θελει να εχει τον ρολο ο Matt Smith(11os doctor-o τωρινος)που ειναι προσωπο γνωστο απο την σειρα στη τηλεοραση και να μην τον παρει καποιος απο το Ηollywood.

 

Εσεις εχετε ακουσει τιποτα,παντως εγω κατι τετοια καταλαβα απο αυτα που διαβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να δω το blink εχω ακουσει και διαβασει καλα λογια για το επεισοδιο..κριμα που μαλλον η υπολυπη σειρα δεν πρεπει να πολυβλεπεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να δω το blink εχω ακουσει και διαβασει καλα λογια για το επεισοδιο..κριμα που μαλλον η υπολυπη σειρα δεν πρεπει να πολυβλεπεται..

 

Μια χαρα βλεπεται η σειρα εαν βαλουμε στην ακρη την πρωτη σεζον.Απλα δεν ειναι ολα τα επεισοδια επιπεδου blink.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...