Προς το περιεχόμενο

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?


paredwse

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?  

3 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?

    • Ολυμπιακός
    • Παναθηναϊκός
    • ΑΕΚ
    • ΠΑΟΚ
    • Άρης
    • Ηρακλής
    • Πανιώνιος
    • Εθνικός
    • Άλλη ομάδα (γράψτε ποιά)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

....Eιδικά οι εκ Ζακύνθου....

 

Καλά,που να νταραβεριστείς με Κεφαλονίτη,εκεί θα δεις πόσα απίδια παίρνει ο σάκκος...

 

Ότι και να λέμε πάντως για τους Επτανήσιους,τους χρωστάμε μέχρι και τον Εθνικό ύμνο.Κράτησαν την παράδοση -thnkx2Φραγκοκρατία- και πλούτισαν το Ελληνικό πνεύμα (ποίηση,μουσική κλπ).:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Οτι ειναι κουζουλοι κομματι.Ιδικα οι εκ Ζακυνθου.Φυσικα οι παροντες εξαιρουντε !!!!!!!Φιλικα και για πλακιτσα παντα.Ετσι ???? :-D :-D :-D :-D

 

Ουτε μου περασε απο το μυαλο να παρεξηγηθω... Απλα ημουν περιεργος να μαθω τι λεγετε εξω απο το νησι :mrgreen:

 

 

Ότι και να λέμε πάντως για τους Επτανήσιους' date='τους χρωστάμε μέχρι και τον Εθνικό ύμνο.Κράτησαν την παράδοση -thnkx2[b']Φραγκοκρατία[/b]- και πλούτισαν το Ελληνικό πνεύμα (ποίηση,μουσική κλπ).:-D

 

Η Ενετοκρατια, οπως και να εχει, απεχει παρα πολυ απο πολιτισμικης πλευρας σε συγκιση με την Τουρκοκρατια που ειχε η υπολοιπη Ελλαδα... Γι'αυτο πιστευω και ηταν τοσο ανεπτυγμενα σε θεματα πολιτισμου, τεχνων και επιστημων τα Επτανησα (πρωτο πανεπιστημιο στην Ελλαδα, αστρονομικη εταιρια κτλ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για τους επιτιθέμενους στο 2ο αγαπημένο μου νησί (πρώτο ήταν και παραμένει μακράν η Αμοργός): Η Κέρκυρα είναι όχι απλά γαυροφωλιά αλλά γαυροσφηκοφωλιά. Μην τολμήσετε να σηκώσετε κανά λάβαρο καμιάς μικρο-ομάδας (λέγε με τριφυλλάκι) γιατί θα σας κρεμάσουν από το πιο ψηλό σπίτι της Περίθειας. ;)

 

 

@ DrLo: Δεν διαφωνούμε, η Κέρκυρα είναι κατά 80% Ολυμπιακοί. Κι αυτό γιατί οι λοιποί 20% (Αλβανοί, Ιταλοί, λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις) ανήκουν στις λοιπές ομάδες. ;)

Όσο για τις συνεχιζόμενες επιθέσεις σου κατά του Mac μου, μάθε επιτέλους ότι τα mice της Apple έχουν δύο κουμπιά. Κάνε κανά σχόλιο up-to-date (όπως πχ το ότι δεν έχουν BSOD - χεχεχεχε)...

Κι όχι άλλα σχόλια για την ηλικία μου (από '98 έως 2001 ήμουν Κέρκυρα), έχω αρκετούς φίλους ακόμα στο νησί, θα βρεθείς να κολυμπάς στο Φαληράκι (ή στον Άι Γόρδη αν θες) με τσιμεντένιες μπότες... :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Κέρκυρα έτσι και ανέβει θα "μαζέψει" του χρόνου τόσα goal που θα πρέπει το παρόν να μεταφερθεί στο "αποθηκευτικά μέσα" !!!!

 

Eσυ μαλλον βαζελος θα σαι και θα σε πειραξε το περσινο 2-0.:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KEΡΚΥΡΑΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ!!!:D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τολμήσετε να σηκώσετε κανά λάβαρο καμιάς μικρο-ομάδας (λέγε με τριφυλλάκι) γιατί θα σας κρεμάσουν από το πιο ψηλό σπίτι της Περίθειας. ;)

 

 

 

Ωχχχχ!!!! Και μετα λενε οτι οι παιδικες ασθενειες δεν αφηνουν καταλοιπα.Ποιοι μ@λ@κες επιστημονες το λενε αυτο ????? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους επιτιθέμενους στο 2ο αγαπημένο μου νησί (πρώτο ήταν και παραμένει μακράν η Αμοργός): Η Κέρκυρα είναι όχι απλά γαυροφωλιά αλλά γαυροσφηκοφωλιά. Μην τολμήσετε να σηκώσετε κανά λάβαρο καμιάς μικρο-ομάδας (λέγε με τριφυλλάκι) γιατί θα σας κρεμάσουν από το πιο ψηλό σπίτι της Περίθειας. ;)

 

Μη δινεις λαθος εντυπωση για το νησι paredwse :-P

Βλεπω το εμαθες καλα το νησι, ετσι; Βεβαια αφου εκατσες 3 χρονια ειχες ολο το χρονο να το κανεις.

 

Οταν ημουν πιο μικρος, ειχα βγει πολλες φορες να πανηγυρισω επιτυχια της Παναθας (πχ. 1ο Ευρωπαικο στο basket) και δε με πειραξε κανεις.

Βεβαια η αληθεια ειναι οτι εχουμε πολυ καιρο να πανηγυρισουμε επιτυχιες εμεις οι παναθηναικοι (με πονο το λεω), οποτε μπορει τα πραγματα να εχουν αλλαξει και η Κερκυρα να βρισκεται υπο καθεστως γαυροχουντας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε ξεφτιλες γαυροι.που εισαστε?ειναι δυνατον ισοπαλια με τον παο?

ου να μου χαθητε.

βαλτε και 1 ψηφο για το φιλο μου το nzeppos στον ολυμπιακο.

μαλλον δεν εχει δει το thread!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Panathinaikoi 44 kai olympiakoi 41?Pws einai dynaton na eimaste ligoteroi?

 

ας το δούμε οικονομικοκοινωνικοπολιτικά το θέμα..

με την κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα σε θέματα ευρυζωνικότητας και γενικότερης πρόσβασης στο internet όπου το κόστος είναι δυσανάλογα μεγάλο σε σχέση με τα ευρωπαικά δεδομένα, είναι λογικό να ευνοούντε τα καλομαθημένα/βουτυρόπαιδα/πλουσιόπαιδα/χαϊδεμένα του Π.Α.Ο. ... οπότε είναι λογικό να έχουν πιο έντονη παρουσία στην συγκεκριμένη διαδικτυακή δημοσκόπηση..

 

στον Πειραιά έχει βάλει πόρτες DSL ο ΟΤΕ?

 

(χάριν αστεϊσμού πάντα...)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας το δούμε οικονομικοκοινωνικοπολιτικά το θέμα..

με την κατάσταση που επικρατεί στην Ελλάδα σε θέματα ευρυζωνικότητας και γενικότερης πρόσβασης στο internet όπου το κόστος είναι δυσανάλογα μεγάλο σε σχέση με τα ευρωπαικά δεδομένα' date=' είναι λογικό να ευνοούντε τα καλομαθημένα/βουτυρόπαιδα/πλουσιόπαιδα/χαϊδεμένα του Π.Α.Ο. ... οπότε είναι λογικό να έχουν πιο έντονη παρουσία στην συγκεκριμένη διαδικτυακή δημοσκόπηση..

 

στον Πειραιά έχει βάλει πόρτες DSL ο ΟΤΕ?

 

(χάριν αστεϊσμού πάντα...)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:[/quote']

 

Πολύ καλό...:mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σποκαλύψω ένα μυστικό;

Ξέρετε γιατί είναι φανερή η ψηφοφορία; :roll:

 

Γιά να ξέρει ποιούς θα κάνει ban ο κόκκινος Hal9000

 

Ελπίζω τώρα να δούμε μιά άνετη επικράτηση του Θρύλου στο poll :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σποκαλύψω ένα μυστικό;

Ξέρετε γιατί είναι φανερή η ψηφοφορία; :roll:

 

Γιά να ξέρει ποιούς θα κάνει ban ο κόκκινος Hal9000

 

Ελπίζω τώρα να δούμε μιά άνετη επικράτηση του Θρύλου στο poll :P

 

Οι πράσινοι δεν κωλώνουν πουθενά κύριε dim_b :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...