Προς το περιεχόμενο

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?


paredwse

Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?  

3 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιά ομάδα υποστηρίζετε?

    • Ολυμπιακός
    • Παναθηναϊκός
    • ΑΕΚ
    • ΠΑΟΚ
    • Άρης
    • Ηρακλής
    • Πανιώνιος
    • Εθνικός
    • Άλλη ομάδα (γράψτε ποιά)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το θεμα ειναι πως τα παιρνετε τα πρωταθληματα...μην μου απαντησετε, δεν χρειαζετε, ακομα και η Κουλα απο την Κυψελη γνωριζει...

 

Όσα δε φθάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια φιλε.

Αν εξαιρέσεις το πρώτο που βοηθηθήκαμε αλλά το πήραμε με σχετικά μεγάλη διαφορά και το τέταρτο στο οποίο ο ΠΑΟ του Κυράστα ήταν καλύτερος ,δε νομίζω πώς τα άλλα δε τα αξίζαμε.

Εσείς πάντως ειδικά δε πρέπει να μιλάτε για φέτος (αλλά και τα προηγούμενα χρόνια) που σαφώς και δεν αξίζετε τη δεύτερη θέση, ας μη γελιόμαστε ο ΠΑΟ παίζει καλύτερη μπαλίτσα από εσάς και ελπίζω όλοι οι ΑΕΚτζήδες να αφήσετε τη κλαψούρα,την αδικία και τη κακομοιριά που μια ζωή σας διακατέχει και να φέρετε και κάνα πόντο για την Ελλάδα γιατί 2 χρόνια δεν έχετε σταυρώσει μισό βαθμό στην ευρώπη και να περάσετε σε κανένα όμιλο.

Είναι πίκρα να έχεις να πάρεις 15 χρόνια πρωτάθλημα αλλά καλό είναι να αναζητήσετε έστω και μια φορά μεταξύ σας τι φταίει και δε πάτε μπροστά (ένα Ντέμη έχετε ,και αυτόν θέλετε να τον φάτε το φουκαρά) και όχι να ψάχνετε πάντα άλλοθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 300
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εισαι απο αυτους που πεταγανε κορνεδες?

 

Καλά τα δικά σας τα καραγκιοζιλίκια τα ξέχασες φαίνεται μετά το 3-0 της Ριζούπλης και το ντού στην Παιανία από τους δικούς σας.

Μέχρι και το CNN σας έδειξε...:twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρακαλώ να μην κατρακυλήσει το topic... :(

Όλες οι ομάδες έχουν οπαδούς για τους οποίους θα έπρεπε να ντρέπονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα δικά σας τα καραγκιοζιλίκια τα ξέχασες φαίνεται μετά το 3-0 της Ριζούπλης και το ντού στην Παιανία από τους δικούς σας.

Μέχρι και το CNN σας έδειξε...:twisted:

ΨΕΜΑΤΑ!

μονταρισμενα πλανα σας δειξανε :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ να μην κατρακυλήσει το topic... :(

Όλες οι ομάδες έχουν οπαδούς για τους οποίους θα έπρεπε να ντρέπονται.

 

Και αλλους για τος οποιους δεν εχουν λογο να ντρεποντε.....:-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία...φτάσαμε και στο εκπάγλου ομορφιάς σημείο "ο δικός σου κάφρος οπαδός είναι πιο κάφρος από το δικό μου". Ε, ρε κάτι χάλια που έχουμε και θέλουμε και πρωτάθλημα.

 

Στα fora τριγυρνάνε πολλές φορές χειρότεροι κάφροι κι από τους γηπεδικούς συμμετέχοντες. Λίγη αυτοκριτική δε βλάπτει, έτσι για αλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Όλες οι ομάδες έχουν οπαδούς για τους οποίους θα έπρεπε να ντρέπονται.

 

Όπως επίσης και αρκετοί οπαδοί κλαίνε :cry: για την επιλογή της ομάδας τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και το ντού στην Παιανία από τους δικούς σας.

 

θα αντιαπαντησω μοναχα πανω σε αυτο,

 

και εσεις φιλε μου, εχετε κανει ντου αρκετες φορες παλαιοτερα στου Ρεντη και σπαγατε τα αυτοκινητα των παικτων της ομαδας σας επειδη "εχασε σε ντερμπι"...

 

και εμεις τα εχουμε κανει, και αλλοι τα εχουνε κανει, να βαλουμε μυαλο ομως ολοι μας αποκλειεται, ειδικα οι "αρμοδιοι" γιατι κακα τα ψεματα, τους βολευουν οι ανεγκεφαλοι οπαδοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,δεν ξερω τι λετε εγω ειμαι η καλυτερη ομαδα που ειπαρχει στο Ελληνικο πρωταθλημα ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ,και οσοι απο εδω ειναι ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ,αφοιστε του υπολοιπους να λενε,τα λενε αυτα,γιατι ξερουν πια ειναι η ομαδα

 

Υ.Γ Δεν θελω να θιξω κανενος αλλου την ομαδα:) (απλοσ ειμαι φανατικος Ολυμπιακος):)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι εγώ είμαι αυτός που γελάει με κάτι καραγκιόζηδες κομπλεξικούς βάζελους τόσα χρονια τώρα.

 

σου επιστρεφω χαλαρα τους χαρακτηρισμους. χαλαροτατα. μην με βαζεις εμενα στο ιδιο τσουβαλι με τα παιδακια που πανε και τα σπανε. αλλα ειπαμε παιζουν τεραστιες διαφορες στο επιπεδο μεταξυ φιλων του παναθηναικου και γαβρων. ετσι ειναι σορρυ. φαινετε και απο την αντιδραση. και ο λογος που δεν στο εσβησε ειναι οτι περιμενει να το δω να σου απαντησω και να φαω ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου επιστρεφω χαλαρα τους χαρακτηρισμους. χαλαροτατα. μην με βαζεις εμενα στο ιδιο τσουβαλι με τα παιδακια που πανε και τα σπανε. αλλα ειπαμε παιζουν τεραστιες διαφορες στο επιπεδο μεταξυ φιλων του παναθηναικου και γαβρων. ετσι ειναι σορρυ. φαινετε και απο την αντιδραση. και ο λογος που δεν στο εσβησε ειναι οτι περιμενει να το δω να σου απαντησω και να φαω ban.

Για διαφορές και επίπεδο μίλα για τη πάρτη σου μεγάλε.:evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διαφορές και επίπεδο μίλα για τη πάρτη σου μεγάλε.:evil:

 

το οτι λειτουργειτε σαν μαζα δεν οφειλετε σε εμενα παντως. μεγαλε. ποιος νοιαζετε για πρωταθληματα και πορειες ρε λουσιφερ. το θεμα ειναι να αλλαξει ο τροπος σκεψης το επιπεδο του θεαματος και το επιπεδο του κοσμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...