Προς το περιεχόμενο

Τι σειρα ησουν στο στρατο;


A3TeRnuS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

09Δ' ΕΣΣΟ (309 Παρανέστι Δράμας->Θήβα ΚΕΠΒ->Ευρολήγκα(Αλεξ/πόλη)

Ελπίζω τώρα που έκλεισε το Παρανέστι να τους πήγαν κάπου που δεν είναι πάλι πίσω από τον ήλιο. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οι καιρικες συνθηκες που συναντησα στν σαμοθρακη μαζι κ μ τον διοικητη ηταν σκετη απελπισια!!ο καιρο οπως τ λες και ενα καταρραμενο συννεφο πανω απο τ βουνο ολες τις εποχες του χρονου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι καιρικες συνθηκες που συναντησα στν σαμοθρακη μαζι κ μ τον διοικητη ηταν σκετη απελπισια!!ο καιρο οπως τ λες και ενα καταρραμενο συννεφο πανω απο τ βουνο ολες τις εποχες του χρονου...

 

Λογικά είχαμε τον ίδιο διοικητή, εγώ όταν παρουσιάστηκα ήταν φρέσκος φρέσκος.. κάθε μέρα ταγματική, κάθε μέρα εκπαίδευση, κάθε Παρασκευή επιθεώρηση μέχρι και στις κάλτσες.. και.. και.. μέχρι και παρέλαση καναμέ μια Παρασκευή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2000ΣΤ - 269

Μεσσολογγι κεντρο 2 μηνες ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΡΕΝΩΝ

 

γιαννενα -οδηγος αυτοκινητου ολα κομπλε.στους 2 μηνες που εκατσα πηρα 5 ΠΣΚ

 

 

Μυτιληνη - 221 ΤΕ με Κατσανεβακη Δοικα (ΘΕΟΣ) για οδηγος αλλα κατεληξα σκοπομαχος μετα ΚΑΨΑΣ στο διοικητηριο και τελικα ΚΕΠΙΚ .παρα πολλες μερες αδεια (αγραφη) και 27 μερες αναρρωτικη λογο χειρουργειου.καθε πρωι τσιμπαγα 4 μερες κρατηση απο υποδοικα για καλημερα και μετα μου εριχνε ΑΚΥΡΟΟΟΟΟ

 

Ροδοπολη Σερρων 521 ΤΕ με Τσαγκαρα Δοικα.ΚΕΠΙΚ στο υπογειο του διοικητιριου (24ωρη υπηρεσια/μονο 1 ΕΝΑΣ!! κεπικαριος στην μοναδα) αδεια περιπου 10 μερες και 45Φ.τρελες μασες και ξυδια και ΓΑΜΟΚΡΥΟ με -20 το βραδυ.ζαχαρηηηηηηηηηηη

 

 

ειναι κανεις απο δω σειρα και να περασε σε καποιο απ αυτα τα στρατοπεδα την ιδια εποχη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ΣΕΙΡΑ 262

 

Στρ ΔΒ, Χειριστής τηλετύπου και κρυπτογράφος

 

99Ε ΕΣΣΟ (Η πρώτη μετασεισμική σειρά.Στο Χαιδάρι μέναμε μέσα σε αντίσκηνα και μοιράζαμε τρόφιμα σε Άνω Λιόσια και Μενίδι).

 

Χαιδάρι Διαβιβάσεις, Κως 80ΛΔΒΕΘ, Χανιά 5η Μεραρχία, Ηράκλειο ΣΕΑΠ και ροζαλία.

 

99E και εγω , ΣΤΡ(ΔΒ) Χαιδαρι , 80ΛΔΒΕΘ μετα και Λαρισα Στρατια - Πηλιο

 

Τι ειχαμε περασει με τους σεισμους και το διαλυμενο ΚΕΔΒ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

2009Γ 308 Σειρά ΚΕΥΠ Λαμία - 21 ΕΥΠ Κομοτηνή - 650 ΠΑΥΠ ΞΑΝΘΗ

 

εχω ενα φιλαρακι αντρεα που και αυτος ηταν μαζι σου και στα 2 μαλλον θα τον ξες.

 

Εγω 308 09Γ 3ο Σωμμα ΤΥΠ/NDCGR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

οι σειρες μηδενιζονται ποτε; δε ξερω αλλα αφου το 84 ηταν η 173 εσσο , γινεται μετα απο 25 χρονια που πηγα εγω 308 09γεσσο να εχουν περασει «μολις» 135 σειρες? (εννοω σε μια 25ετια , σχεδον σε μια γενια? )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...