Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η σωστή γλώσσα δουλεύει κανονικά ρε, αλλά κ πάλι μόνο στο ντέμο είχα πρόβλημα με την γλώσσα.

 

Μάλλον πήγες σε λάθος αρχείο, πήγαινε στο

 

Also in My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings edit the options.txt file with the same line:

language = English

and save that as well.

 

Φίλε nzeppos,το έκανα αυτό που μου είπες και δούλεψε αλλά τώρα,πάλι όταν πάει να αρχίσει το παιχνίδι,μου εμφανίζει ένα άλλο σφάλμα "Couldn't initialize graphics engine".Τι είναι πάλι τούτο?

 

Κάτι παίζει με την κάρτα γραφικών σου / DX έκδοση. Ίσως να θέλει οδηγούς κλπ, για κάνε ένα

 

dxdiag και δες αν είναι όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

G_Zisis, θα σε γελάσω τότε. Μήπως δεν υποστηρίζεται η κάρτα γραφικών που έχεις απο το παιχνίδι? Η μήπως χρειάζεται κανένα patch για να παίξει στην κάρτα σου. Περισσότερα θα μάθεις αν ρωτήσεις στα official forums του παιχνιδιού λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eftasa level 8 kai exw parei warrior kai spirit materies.. twra eimai Spellbraker ;)

eseis poia skills xrisimopoieite perisotero?

Αν υπήρχε "Prevent Crash to Desktop" skill ή spell θα το χρησιμοποιούσα όλη την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έβαλα να παίξω χθες το βράδυ και σήμερα το πρωί και πήγαινε μια χαρά, σφαίρα. Και πάνω που χάρηκα και είπα ότι δουλεύει καλά, τρώει ένα κρασάρισμα ξεγυρισμένο με το που πήρα το χρησμό από τους Δελφούς. Ευτυχώς είχα σώσει ακριβώς έξω από το Μαντείο. Άλλες φορες κρασάρει μέσα σε 5-10', άλλες φορές μετά από 3 ώρες όπως τώρα.

 

Και βάζω στοίχημα ότι αν το ξαναφορτώσω τώρα θα κρασάρει στα καπάκια, έτσι κάνει πάντα. Πρέπει να γίνει restart το pc για να δουλέψει πάλι σωστα για αρκετή ώρα...

 

Κάτι που είχε ακουστεί ότι για τα κρασαρίσματα φταίει το Hyperthreading ή οι διπλοί πυρήνες πολύ αμφιβάλλω αν ισχύει. Τουλάχιστον σε μένα που έχω athlon 3800 dual core δεν παίζει καν αν το τρέξω με ένα πυρήνα, θέλει ντε και καλά δύο.

 

Ένα patch ρε παιδιά, τι χάλια είναι αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ti na po paidia emena den mou exei emfanisei kanena problima mexri stigmis

 

Πες μας οπωσδήποτε τί μηχάνημα έχεις, drivers κτλ...

 

 

 

Κι εγώ έβαλα να παίξω χθες το βράδυ και σήμερα το πρωί και πήγαινε μια χαρά' date=' σφαίρα. Και πάνω που χάρηκα και είπα ότι δουλεύει καλά, τρώει ένα κρασάρισμα ξεγυρισμένο με το που πήρα το χρησμό από τους Δελφούς. Ευτυχώς είχα σώσει ακριβώς έξω από το Μαντείο. Άλλες φορες κρασάρει μέσα σε 5-10', άλλες φορές μετά από 3 ώρες όπως τώρα.

 

Και βάζω στοίχημα ότι αν το ξαναφορτώσω τώρα θα κρασάρει στα καπάκια, έτσι κάνει πάντα. Πρέπει να γίνει restart το pc για να δουλέψει πάλι σωστα για αρκετή ώρα...

 

Κάτι που είχε ακουστεί ότι για τα κρασαρίσματα φταίει το Hyperthreading ή οι διπλοί πυρήνες πολύ αμφιβάλλω αν ισχύει. Τουλάχιστον σε μένα που έχω athlon 3800 dual core δεν παίζει καν αν το τρέξω με ένα πυρήνα, θέλει ντε και καλά δύο.

 

Ένα patch ρε παιδιά, τι χάλια είναι αυτά...[/color']

 

 

Εγώ πάλι ποτέ δεν το σώζω και παρόλο που κρασάρει, όταν ξαναμπαίνω, έχουν σωθεί τα πάντα κατά ένα πολύ περίεργο τρόπο. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, δίκιο είχαν.

 

Για του λόγου το αληθές...

 

Hey Folks,

 

Just want to let everyone know we are looking to go live with our first patch on July 5th. I dont have a specific time or specific patch list at this point.

 

As I mentioned before some of the key improvements will include:

 

* Improved auto-placement of inventory items

* Fixed NPC dialogue windows closing when NPC moves to avoid other characters

* Added character back-up functionality which will help prevent corrupted characters

* Improved multiplayer stability and performance

 

 

When the patch does go live it will be available to everyone via the main menu under the Check for Updates button.

 

Thanks again for your patience!

 

από: http://www.gamespot.com/pc/rpg/titanquest/show_msgs.php?topic_id=m-1-28985577&pid=928126

 

Να δούμε τώρα πότε θα βγει το...πειραγμένο exe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...