Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βέβαια οι συμπαθείς κύριοι με το γάντζο στο χέρι, που επιμελήθηκαν την δημιουργία του εν λόγω exe....

 

heheheh egrapses

 

Για την ιστορία έχω athlon x2 3800, 2gb 400mhz μνήμη, x800gt 256mb κάρτα γραφικών, audigy4, δίσκους σε raid 0 κλπ. Εφ'όσον δεν παίζει τέλεια, θα συμφωνήσω μαζί σας ότι οι απαιτήσεις είναι μάλλον εξωπραγματικές και ίσως η βελτίωση της απόδοσης του παιχνιδιού μέσω ενός μελλοντικού patch είναι εξίσου σημαντική με τη διόρθωση των κρασαρισμάτων.

 

 

kai go idio sistima exo alla den katalaveno giati prepei na moiosoume tis apaitiseis gia na to paixoume . as min to paixoume xilia xronia . ego ayto pou apolamvano sto sigekrimeno paixnidi einai ta orea grafika . eidika otan protompeneis kai exei tis kotoules na petoun anemela kai tis skies tous na einai super ta eida ola . alla den katevazo apaitiseis ... einai thema arxis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το παιχνίδι έχει καλά γραφικά?Με μια MX440 που έχω θα μπορέσω να παίξω?

 

Πάντως στο demo μου βγάζει ένα σφάλμα κάτι για κάρτα γραφικών.Κοίταξα στο official forum βρήκα ένα topic που έλεγε τι πρέπει να κάνεις αλλά δεν διορθώθηκε το πρόβλημα.

 

Κανείς???? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia emena paizei problem me to patch den ginete install me tpt otan paw na to kanw install mou petaei ena parathiro me 2 koumpakia peilogis(yes-no) i kati tetoio xwris na grafoun tpt epanw kai kanena apo ta 2 otan ta patisw den kanei tpt ti ginete????plzz help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημερήσια αναφορά κρασαρίσματος:

 

Από τότε που έβαλα το πειραγμένο exe έχω παίξει κάπου 10 ώρες (είμαι στα 5347 σφαγμένα τέρατα ήδη) και δεν έχει κρασάρει ούτε μία φορά, περίεργο. Όχι ότι είναι 100% βέβαιο ότι δουλεύει πλέον καλά, σε άλλους συνεχίζει να κρασάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 από αυτούς είμαι εγώ... Μαμωωωωωωωωωωωωωώ

ούτε τώρα, ήρθα χαρούμενος από την δουλειά κ λέω ότι θα παίζει δεν μπορεί.

Κ όμως δεν μπορεί τι θα γίνει μέχρι κ οι "αναφορτωτές" δεν μπόρεσαν να τα βγάλουν πέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι αυτό που είπες ρε mandipl κ παραπάνω ωραία γραφικά, ωραίο concept καιρό το περιμέναμε αυτό το παιχνίδι γιατί να μας την σπάει έτσι.

Από ότι βλέπω το μεγαλύτερο πρόβλημα το έχει τουλάχιστον σε μένα είναι όταν πατάω το ''z'' για να δω τι πράγματα έχει κάτω, το καλό είναι αν θεωρήσει κανείς καλό ότι δεν χάνετε το save αλλά δεν έχει να λέει κάτι, ελπίζω σε καινούριο patch δεν παλεύετε έτσι.

Για την ιστορία έχω Barton@2800+, 2*512 DDR Geil, Sapphire X800GTO, Asus A7N8X-E Deluxe

Kαινούριο error ξαφνικά μπλέ οθόνη χωρίς να μου λέει κάτι έκανα restart κ βέβαια μου βγήκε msg στα windows συνήλθαν από σοβαρό shock έλεος.

Πάω να παίξω X-wing Alliance δεν μπορώ άλλο βαρέθηκα Uninstall κ όταν φιλοτιμηθούν να βγάλουν κανά σωστό patch τότε μπορεί να το παίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αλλη μια φορα βγαινουν game στην αγορα βιαστικα επειδη τους εχουν τελειωσει οι προθεσμιες και πρεπει να αρχισουν να βγαζουν κανα φραγκο

και μετα κλαιγονται για την πειρατεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia emena paizei problem me to patch den ginete install me tpt otan paw na to kanw install mou petaei ena parathiro me 2 koumpakia peilogis(yes-no) i kati tetoio xwris na grafoun tpt epanw kai kanena apo ta 2 otan ta patisw den kanei tpt ti ginete????plzz help

 

Και εγώ μία από τα ίδια και χειρότερα! Αγόρασα το παιχνίδι original, γιατί θα πέταγα το pc μου από τον 6ο..

Κάνω format για να είμαι κομπλέ (8-10 ώρες έφαγα.. :cry: )

Κάνω install.

Πατάω update από το main menu, περιμένω περιμένω και μου βγάζει 2 λευκά κουτάκια! Τρώω 2 ωρίτσες για να μάθω ότι πάω σε ένα αρχείο και κάνω τα greek, englsh..

Περιχαρής διαβάζω ότι μου λέει do you want to install patch 1.08?

Πατάω yes, αλλά τίποτα! :(

Απλά μου έκανε ένα restart και στο main menu μου έγραφε ακόμα 1.01..

Τι να κάνω ρε παιδιά;

Το παιχνίδι παίζει μια χαρά και χωρίς patch (μέχρι στιγμής..:twisted: )

αλλά εγώ θέλω να βάλω και το patch γιατι έτσι μου αρέσει!!!

Εξάλλου κύριοι δεν σας έκλεψα, 45 euros μου κοστίσατε.

Είμαι απαιτητικός! :twisted:

Βοήθεια ρε παιδιά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'μαστε πάλι εδώ.Τελικά μου κράσαρε μετά την πόλη των Δελφών(1o crush).Από κει και πέρα μου κολλάει ανά μισάωρο. Κρίμα καιρό είχα να παίξω τόσο μανιώδες ένα παιχνίδι. Είχα φτάσει και level 14 :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...