Προς το περιεχόμενο

Titan Quest


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

με και χωρις Patch με εναν xp1800 - 9800 pro - 768mb ram 333mhz που εχω στο μαγαζι παιζω χωρις κανενα απολυτως κολλημα εδω και αρκετο καιρο

 

τι να πω απλα μερικοι ειναι τυχεροι και αλλοι οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 587
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ μία από τα ίδια και χειρότερα! Αγόρασα το παιχνίδι original' date=' γιατί θα πέταγα το pc μου από τον 6ο..

Κάνω format για να είμαι κομπλέ (8-10 ώρες έφαγα.. :cry: )

Κάνω install.

Πατάω update από το main menu, περιμένω περιμένω και μου βγάζει 2 λευκά κουτάκια! Τρώω 2 ωρίτσες για να μάθω ότι πάω σε ένα αρχείο και κάνω τα greek, englsh..

Περιχαρής διαβάζω ότι μου λέει do you want to install patch 1.08?

Πατάω yes, αλλά τίποτα! :(

Απλά μου έκανε ένα restart και στο main menu μου έγραφε ακόμα 1.01..

Τι να κάνω ρε παιδιά;

Το παιχνίδι παίζει μια χαρά και χωρίς patch (μέχρι στιγμής..:twisted: )

αλλά εγώ θέλω να βάλω και το patch γιατι έτσι μου αρέσει!!!

Εξάλλου κύριοι δεν σας έκλεψα, 45 euros μου κοστίσατε.

Είμαι απαιτητικός! :twisted:

Βοήθεια ρε παιδιά!!![/quote']

 

Εβαλες το patch στον ιδιο φακελο που εχεις εγκαταστησει το παιχνιδι;

Νομιζω μονο ετσι δουλευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον KYRIAKOS_GKLEZAΚΟS: Το patch πρέπει να είναι στο φάκελο που είναι το παιχνίδι THQ\Titan Quest αλλιώς άδικα προσπαθείτε.

Πάντως μερικά πράγματα που με έχουν ενοχλήσει είναι το γεγονός ότι όταν πατώ Alt για να εμφανιστούν τα αντικείμενα στο έδαφος δεν τα εμφανίζει όλα, όπως και όταν προχωράει ο χαρακτήρας χάνω την αίσθηση του τριγύρω περιβάλλοντος..

Πάντως στα θετικά είναι ότι έχει άπειρα portals :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παλι εκτος απο τα συνεχομενα κρασαρισματα αυτο που με ενοχλει περισσοτερο ειναι οτι δεν υπαρχει δυνατοτητα να περιστρεφεται η καμερα.

Παντως ειναι καλο παιχνιδακι...αμα φτιαξουν και τα κρασαρισματα ολα θα ειναι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά βρήκαμε γιατί κολλάει;

 

Εγώ το έχω εδώ και μερικές μέρες από τον Θείο, αλλά ακόμα και με το patch, σε ανύποπτες στιγμές, πάντα όμως στο πρώτο δεκάλεπτο, μου βγάζει δεν ήταν δυνατό η μνήμη να γίνει read, και τέτοια...

 

Έλεος ρε γμτ...

 

Λιακόπουλεεεε !!!! Τρέχα, μας σαμποτάρουν την Αρχαία Ελλάδα... ακόμη και στα ηλεκτρονικά παίγνια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασα αισίως στην αίγυπτο και προχωράω..Από τους Δελφούς και μετά μόνο 2 κρασαρίσματα.Πιστεύω πως θα καταφέρω να το τερματίσω :D:D:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μετά το patch (αλλά και τη χρήση του exe των "κουρσάρων" που λέει ο nzeppos σε κάποιο προηγούμενο μήνυμα) δεν έχω κρασαρίσματα (ή μάλλον, είχα μόνο ένα). Τώρα είμαι στην Κίνα (κάπου προς το τέλος) με level 30 και προχωρώ ακάθεκτος!!

 

Αυτά σε Athlon XP 2800+, X1600pro agp, 1GB μνήμη και κάρτα ήχου audigy 2, και win 2003.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PAidia xtes paratirisa kati allo korifaio. eixa egatastisei to paixnidi me elliniki grammatoseira sto regional settings kai otan tin allakse se us gia na egatastiso ena allo paixnidi, tote to titan stamatise na paizei, kai ksanapekse mono otan tin ksanaallaksa sta ellinika.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω με τον KYRIAKOS_GKLEZAΚΟS: Το patch πρέπει να είναι στο φάκελο που είναι το παιχνίδι THQ\Titan Quest αλλιώς άδικα προσπαθείτε.

Πάντως μερικά πράγματα που με έχουν ενοχλήσει είναι το γεγονός ότι όταν πατώ Alt για να εμφανιστούν τα αντικείμενα στο έδαφος δεν τα εμφανίζει όλα' date=' όπως και όταν προχωράει ο χαρακτήρας χάνω την αίσθηση του τριγύρω περιβάλλοντος..

Πάντως στα θετικά είναι ότι έχει άπειρα portals :D[/quote']

 

Δοκίμασε να πατάς το "z" αντί του "Alt".

Από ότι έχω καταλάβει, με το "z" σου εμφανίζει όλα τα όπλα ενώ με το "Alt" δεν εμφανίζει τα broken και τα rusty αντικείμενα.

 

Όταν λέτε μέσα στον φάκελο του παιχνιδιού, εννοούμε στα program files κτλ.

Σωστά;

Ρωτάω, γιατί σου φτιάχνει και άλλον ένα στο documents and settings..

:?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να εχει καμια σχεση το αν θα βαλεις το Patch στο directory του game η οχι

 

 

πληροφοριακα σε 3 pc που το εχω δοκιμασει δεν το ειχα μεσα το dir του game αλλα σε usb stick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι στο program files ή όπου αλλού έχει βάλει το παιχνίδι. Άλλωστε το εκτελέσιμο αρχείο ψάχνεις ;) . Το patch σε μένα μπήκε εφόσον το έβαλα στο φάκελο του παιχνιδιού, πάντως. Όλες οι άλλες προσπάθειες που επιχείρησα, cd, usb stick απέβησαν μοιραίες. Πριν λίγο όμως καθώς είχα περάσει τη βαβυλώνα μου κόλλησε..Χμμ στο τέλος δε θα αναφέρω τι level ήμουν και πόσα τέρατα σκότωσα, άλλα πόσες φόρες κράσαρε το παιχνίδι.. Λες να βρισκόμαστε σε μια νέα εποχή πόρωσης? :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο Θεός να σας έχει καλά! Έβαλα το patch στον φάκελο και έτρεξε! Να είσαστε όλοι καλά και ευχαριστώ πολύ! Παρεπιπτώντος είμαι Theurgist lvl6 (ακόμα).. Εσείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...