Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

androu μου δινει την εντυπωση οτι δεν κλεινει αλλα οτι βρισκεται σε κατασταση αναμονης!οσο και αν το ψιλοψαχουλεψα δεν βρηκα κατι!!Ελπιζω καποιος πιο σιγουρος να μας το επιβεβαιωσει οτι κλεινει με αυτον και μονο τον τροπο!! Κατα τα αλλα το gps σημερα με πηγε χαλλλαρα απο καλαμαρια μεχρι τουμπα μεσω περιφερειακου ως την Λαμπρακη(καπου στη μεση) το μονο που με χαλασε ειναι οτι δεν ακουγεται πολυ δυνατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Aν εχεις ανοικτά τζάμια ή μουσική δεν ακούγεται !

-> ώρες ώρες όμως όταν είναι κλειδτό κ πατήσω κάποιο κουμπί δεν ανοίγει.. δηλαδή ίσως πέφτει σε αναμονή για κάποια ώρα + στη συνέχεια κλείνει μόνο του ?

 

Δεν το ξέρω αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες??μου φαινεται λιγο..καπως αν ισχυει κατι τετοιο.Παντως απο το πρωι που αρχισα να το δουλευω εως τωρα ειναι στο 35% η μπαταρια(οχι συνεχεια ανοιχτο)

 

.Η αληθεια ειναι οτι ειχα ανοικτα τα παραθυρα το ραδιο κλειστο και η ταχυτητα δεν ξεπερνουσε τα 100χλμ.Επισης ηταν ενα κλικ κατω απο το μεγιστο της εντασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν εχεις ανοικτά τζάμια ή μουσική δεν ακούγεται !

 

Οντως αυτο ειναι ενα προβλημα' date=' εχει χαμηλη ενταση και αυτο το "στριψε δεξια σε 500 μετρα" πρεπει να στηνεις αυτι, 2 τσικ πανω το βολιουμ αν ειχε θα ηταν μια χαρα.... μπορεις ομως εναλακτικα να κοιτας και τις οπτικες ενδειξεις αν καπου δεν ακουσεις κατι.

Αλλη λυση ειναι να βαλεις ακουστικα... (εξυπνο σαν λυση παντως ε???)[/b']

 

 

-> ώρες ώρες όμως όταν είναι κλειδτό κ πατήσω κάποιο κουμπί δεν ανοίγει.. δηλαδή ίσως πέφτει σε αναμονή για κάποια ώρα + στη συνέχεια κλείνει μόνο του ?

 

αλλαξε τους χρονους που μπαινει σε stand by mode.... εγω το ειχα στα 4 λεπτα το οποιο φανηκε αχρηστο, οταν χρειαζεσαι πλοηγηση - την χρειαζεσαι συνεχεια και οχι για 4 λεπτα...

 

 

 

:-D :-D :-D :-D

:-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gv_liou εγω μολις το εβαλα να φορτισει ανοιξε μονο του και απλα το εκλεισα και το αφησα ολο το βραδυ να φορτιζει.Καλυτερα κανε υπομονη και φορτισε το πρωτα για να κανεις την εγκατασταση με την ησυχια σου.Αν και δε πιστευω να χαλαει τοσο ευκολα..(χωρις να ειμαι απολυτος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα και εγώ προχτές (Δευτέρα), και ειναι ολα τζαμι!

έτσι φενεται τουλάχιστον ως τώρα. ενα μικροπροβληματάκι εχω που δεν βλέπω τα αρχεία του PPC στο PC αλλα μάλλον έχει το PC μου κάποιο πρόβλημα. σε άλλο υπολογίστή, δούλεψε κανονικά.

πάμε στην απορεία μου τώρα...

τα 128mb της κάρτας που δίνουν, αποδείχτηκαν πολύ λίγα, και αμέσως μετά την εγκατάσταση του PAPAGO και η προσθήκη ενώς επιπλέον χάρτη, την γέμισε! 18mb ελεύθερα έχει μονο...

θέλω να πάρω μια SD, και θέλω να ρωτήσω αν βλέπει κανονικά τις κάρτες των 2GB. γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sasasj,

εγω παντως πηρα 1 GB κσι μου φανηκαν αρκετα πολλα!

Εσυ τωρα θα παρεις 2???

 

εκτος αν σκοπευεις να βαλεις mp3 η παρομοια αρχεια....

παντως για προγραμματα η 1 GB, φτανει και περισευει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πήρα και εγώ προχτές (Δευτέρα)' date=' και ειναι ολα τζαμι!

έτσι φενεται τουλάχιστον ως τώρα. ενα μικροπροβληματάκι εχω που δεν βλέπω τα αρχεία του PPC στο PC αλλα μάλλον έχει το PC μου κάποιο πρόβλημα. σε άλλο υπολογίστή, δούλεψε κανονικά.

πάμε στην απορεία μου τώρα...

τα 128mb της κάρτας που δίνουν, αποδείχτηκαν πολύ λίγα, και αμέσως μετά την εγκατάσταση του PAPAGO και η προσθήκη ενώς επιπλέον χάρτη, την γέμισε! 18mb ελεύθερα έχει μονο...

θέλω να πάρω μια SD, και θέλω να ρωτήσω αν βλέπει κανονικά τις κάρτες των 2GB. γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά???[/quote']

 

Sasasj,

Ego nomizo eisai lathos. Na pareis mia karta 4 GB!!. Ti na sou kanoun ta 2 GB! An den exeis simera 7000 mp3 kai kamia 500ara video sto PPc den kaneis tipota! :-D :-D :-D

 

Xoris plaka tora, o Sasasj to skeftike vatheos. As ypothesoume pos pame mia vdomada diakopes, kai theloume na doume kannena dvd (divx). Mia kali tainia pianei gyro sta 2 CD, ara 1,5 GB about. Se mia karta san tin dikia mas, 1 GB, den tha xoresei, eno sta 2 GB aneta!

Oso an tin anagnorizei, pistevo pos nai, den katgalavenei ayto apo GB. ola ta roufaei!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...