Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Piga sto post pou mou grafeis, alla to link pou exei ekei den anoigei, mipos mporoume na to vroume allou?

to vrika edw...

pctechnology.gr/vbull/vb/archive/index.php/t-21448.html

 

ps PERIPOLO nai yparxoun gia ta rantar ths astynomias alla sto destinator ap oti kserw, toulaxiston ekei ta exw egw, den einai antirantar alla kapoies stantar theseis pou kanoun syxna mploka me taxymetra kai kapoies statheres kameres, apla se proeidopoiei oti mporei na yparxei kati tetoio mprosta sou.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή το αρχείο του val2val20 είχε pass και δεν τον ξέρουμε ανέβασα το αρχείο .. για όσους ενδιαφέρονται

http://rapidshare.de/files/24099622/keyboard.ini.html

 

 

το βάζετε κ αντικαθιστάτε το υπάρχον στο destinatorappz/destinator/language/greek/

 

να συμπληρώσω οτι το αρχείο είναι ενα ini και οχι rar και φτιάχνει το bug των Ελληνικών στο destinator 6! Δεν πρόκειται για παράνομο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΤΡΙΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΛΑΝΤΕΡ) ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΜΕ 2 ΜΠΑΛΑΝΤΕΡ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΧΙ:cry:

ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΚΑΝΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ Νο 1 ΝΑ ΤΟ ΕΚΤΥΠΩΣΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΩ ΕΤΣΙ!!!!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα με 200 ευρά όπως προείπαν κ άλλοι δεν βρίσκεις τέτοιο πράμμα μαζί με το λογισμικό !

 

Οσο να είναι θα υπολείπεται έναντι ενός που κόστίζει 500 ευρώ.

 

Στον ήλιο δεν ειναι τόσο ευκρινής η οθόνη αλλά οκ συμβιβάζομαι και με αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΦΙΛΕ androu ναι η γλωσσα ειναι στα ελληνικα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι πως τα excell αρχεια βγαινουν κανονικα ελληνικα αλλα στο world οχι και εχω δοκιμασει πολλα αρχεια αλλα τιποτα

αλλη μια ερωτηση μπορει καποις να μου πει βημα-βημα πως θα μπορεσω να μπω στι internet απο το pda χωρις την βοηθεια του desktop

υπαρχει το quick time για το ppc ξερει κανεις που μπορω να το βρω free

επισεις πως μπορουμε να βαλουμε το ελληνικο περιβαλον αν μπορουμε και απο που και ποσο

παιδια θα σας ειμαι υποχρεως εαν μου απαντουσατε γιατι ειμαι νεος και εχω αγρια μασανυχτα αυτα προς το παρον περιμενω νεα σας

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάλι θα ήθελα να μπώ ίντερνετ με τη βοήθεια του καλωδίου.. αλλά δεν τα εχω καταφέρει μέχρι τώρα.

 

Ελληνικό περιβάλον είναι αυτό που είπε ο kouzoulos + οτι κάνει κάμποσα ευρώπουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πως μπορω να σβησω το papago7 απο την καρτα μνημης , να το περασω στο pc για να μπορω αν χρειαστει να το εγκαταστησω παλι, και να εγκαταστησω το destinator 6?

αληθεια η μαμισια καρτα το χωραει το destinator 6 με του ελληνικους χαρτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...