Προς το περιεχόμενο

Empus Rtw-1000: Εντυπωσεις και προβληματα


tornado

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 831
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αν εχεις και το setup του papago μέσα δεν νομίζω..να χωρέσει το setup του destinator.

bluetooth χλωμό δεν υπάρχει κεραία . δεν εξαρτάται απο λογισμικό, εκτός εαν υπάρχουν sd με bluetooth

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ηθελα να κανω backup το papago7 και να βαλω destinator 6, αλλα να μπορεσω να ξανακανω install το papagο αν θελησω

 

Mporeis na peraseis ta dedomena tis kartas me to papago sto PC. Meta tha kaneis remove to papago apo to PPC. Kaneis setup to destinator kai ola ok. Otan ksanatheliseis na valeis to papago kaneis to antistofo.

Vevaia i kalyteri lysi einai na exeis 2 kartes kai na exeis se kathe mia apo ena programma kai na exeis egkatesetimena kai ta 2. Ego etsi to echo kai douleyei mia xara.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα ετσι εκανα και εγω.....

ξηλωσα το papago, πηρα αλλη καρτα και την 128 την φυλαξα μπας και....

 

 

 

τωρα καταλαβα επισης οτι 1 gb ειναι υπερβολη....

με τι να την γεμισω ρε γμτ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστα ετσι εκανα και εγω.....

ξηλωσα το papago' date=' πηρα αλλη καρτα και την 128 την φυλαξα μπας και....

 

 

 

τωρα καταλαβα επισης οτι 1 gb ειναι υπερβολη....

με τι να την γεμισω ρε γμτ???[/quote']

 

 

MP3??? :) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι τους ενδιαφεροι το destinator καλο θα ηταν να αγορασουν την εκδοση PN, γιατι νομιζω οτι το 3 και το 6 δεν ειναι δυνατο να περαστει σε storage card, παρα μονο στην κεντρικη μνημη του PPC. Οποιος φιλος γνωριζει, ας επιβεβαιωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι τους ενδιαφεροι το destinator καλο θα ηταν να αγορασουν την εκδοση PN, γιατι νομιζω οτι το 3 και το 6 δεν ειναι δυνατο να περαστει σε storage card, παρα μονο στην κεντρικη μνημη του PPC. Οποιος φιλος γνωριζει, ας επιβεβαιωσει.

 

 

Ego echo to destinator 6 kai to egkatestisa mia xara stin storage card. Gia poio logo na min perniete stin SD.:confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mp3??

 

εχει νοημα να ακους mp3 απο αυτα τα ηχειακια??

 

οσο για το προβλημα που ειχα, πηρα ενα αρχειακι να δω αν θα το σενιαρω...

ειχα προβλημα στα ελληνικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες χαιρετω!!Πηρα και εγω το PPC της Ελευθεροτυπιας και μεσα απο αυτο εδω το forum με βοηθησατε σε καποιες αποριες και δυσκολιες!!Για να μη σας κουραζω αλλο εχω μια τελευταια απορια...!Πως κλεινει το PPC????(σας κουφανα,ε?)Δεν εχω ιδεα απο τετοια και πατωντας το κουμπακι επανω δεξια οταν ειμαι στην "επιφανεια εργασιας" κλεινει αλλα πατωντας καποιο απο τα αλλα κουμπια κατω που εχει ανοιγει!!ετσι ειναι η κλεινει καπως με τερματισμο οπως τα κανονικα windows? Ευχαριστω!..(και μη βαρατε!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...