Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα συνforumιτες....

Γυρισα σημερα απο διακοπες και ολο χαρα ανοιγω τον υπολογιστη μου να δω αν αναβαθμιστηκε και μενα η συνδεση μου...τζιφος...Διαβασα σε προηγουμενα posts οτι στην περιοχη μου ( Παλληνη 210603ΧΧΧΧ ) εχουν αναβαθμιστει καποιοι και ....ΖΗΛΕΥΩ !!!! Πολυ χρησιμο το link που εδωσε ο φιλος πιο πανω για να τσεκαρουμε αν εχει γινει η αναβαωμιση στην περιοχη μας.....Υπομονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

den mporoun na to akrivinoun apo tin stigmi pou idi opos idate stin proti selida i forthnet etimazetai gia dika tis diktia.

kala auta pou les den ginetai me tpt. gia na apoktisei i forthnet dika tis diktia prepei na perasoun toulaxiston 10 xronia. gia athina thes/ki mporei gia ta ypoloipa meri xlomo. i moni lusi einai spasimo tou ote. kai sto kato kato o to diktio den einai to ote alla tou kosmaki dioti to kratos to eftiakse kai erxetai tora na to pooulisei se kapoion kai ta dyo mazi. den einai vlakeia auto?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρισα και εγω απο τις διακοπές, ανοίγω το pc και βλέπω πως πήγα στα 768, αλλά οταν δοκίμασα να κατεβάσω κάτι δεν είδα και τόσο μεγάλη διαφορά στην ταχύτητα. Δοκιμάζω και ένα speedtest site (αυτό της forthnet δεν δουλεύει) και μου βγάζει 460kbps. Τελικά έχει γίνει αναβάθμιση ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω είμαι με δίοδος,παρα το ότι με ενημέρωσαν οτι θα διπλασιαστεί η ταχύτητα χωρίς περαιτέρω άυξηση ακόμα περιμένω...:( .Η βλακεία είναι ότι όσοι ξέρω εδώ στην Πάτρα έχουνε πάρει τις δίπλη τους ταχύτητα και μόνο εγώ έχω μείνει έτσι,γιατι ρε γμτ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To link δείχνει ότι δεν έχει αναβαθμιστεί στην περιοχή μου, αλλά στην πράξη έχει αναβαθμιστεί.

 

Προφανώς υπάρχουν ακόμα εκκρεμείς αναβαθμίσεις στο κέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανως υπαρχουν εκκρεμεις αναβαθμισεις παντου....

λεω και εγω.... τον Βενετη ορθιο τον ειδα σημερα δεν ειχε γκρεμιστει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

Το σύστημα ενημερώνεται κάθε βδομάδα, γι' αυτό μπορεί πολλοί να έχουν αναβαθμιστεί και να μην το γράφει ακόμα η εφαρμογή του ΟΤΕ.

 

Υπάρχει και σχετική συζήτηση στο http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=46705

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπών και από μένα θα αναφέρω μια αναβάθμιση γραμμής από 512 σε 1024 αλλά το down είναι στα 40-45kb ενώ το up φτάνει και τα 25kb

Περιοχή νέα Σμύρνη 933χχχχ

και απο http://www.speedtest.net/

εχούμε 323kb down 234up with london

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'οτι καταλαβα εχει γινει η αναβαθμηση απο οτε αλλα δεν εχει γινει ακομα αναβαθμηση απο τον provider σου

 

υπομονη αντε να δουμε....

 

O provider μου ΟΤΕΝΕΤ είναι, δεν έχει κάνει την αναβάθμιση ακόμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...