Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση γραμμών aDSL - Θέματα ΟΤΕ [όχι συνδρομών]


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ego leo gia oli tin ellada.xlomo se 5 meres na exoun kanei oli tin attiki.einai para poles perioxes akoma.

 

 

Βρε συμφωνω κι εγω , αλλα καπου μεσα εδω το διαβασα αυτο . Τωρα εαν ειναι ραδιο-αρβυλλα δεν γνωριζω γι'αυτο ρωτησα εαν εχουμε να το διασταυρωσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια αναβαθμισα τη συνδεση μου απο 768 σε 1024.

Τι το θελα ο μλκας?????

Πριν κατεβαζα με 75-80 και τωρα κατεβαζω με τον θρυλικο αριθμο των 35-40 kb/h

Ποτε λετε να αλλαξει αυτο?Ετσι και κρατησει πολυ θα αρχισω να τραβαω τα μαλλια μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia den einai mono to oti oloi exoume taxututes tis xamiloteris sundesis. px ego pou eixa 512, me ekane o ote 1024, exo taxutites to polu 384.to megalo provlima einai i mi uparxi statherotitas stis taxutites. polles fores i taxutita midenizetai i katevazo sa na exo aplo 56araki modem.aman pia. eleos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Axxxxx,εχω αρρωστησει ... Ανα ενα τεταρτο κανω speed test ενω ξερω οτι θα απογοητευθω ... Ενας φιλος ειναι 3 στενα πιο κατω απο μενα και δεν... του πεφτει με τιποτα ... Συνεχεια 1.79-1.82MBit ειναι... Που να του καει το modem χεχεχεχε :twisted:

 

BTW καποια στιγμη ειχε αναφερθει πως μπορουμε να δουμε σε τι μαρκα DSLam πεφτουμε . Δεν ξερω αν εχει ξανααναφερθει αλλα αυτο μπορουμε να το δουμε εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω του ανορθόδοξου τρόπου αναβαθμίσεων του ΟΤΕ, μέχρι να τελειώσουν οι αναβαθμίσεις, θα υπάρχουν πολλά σκαμπανεβάσματα. Υπομονή...

 

οταν ομως θα τελειωσουν οι ταχυτητες μου θα θυμίζουν γραμμη 1mbps ηα να παρω τηλεφωνο και να αρχισω να βριζω κοσμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να ξανα-post-άρετε τι προθεσμίες έχουν δώσει ο OTE, η Otenet και η Forthnet ?

 

diatipose to pio sosta.ti prothesmies exei dosei mono o ote dioti tou ote einai ta dslam.oi provider oti kai na kanoun :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί που θα τους αναβαθμίσει μέχρι 15 ο provider αλλά δεν αναβαθμίστηκαν από ΟΤΕ?

Θα περιμένουν τον ΟΤΕ πιστεύω μάλλον...

Αλλά χωρίς την αναβάθμιση απ΄τον ΟΤΕ πως καταλαβαίνεις ότι σε αναβάθμισε ο provider?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτοί που θα τους αναβαθμίσει μέχρι 15 ο provider αλλά δεν αναβαθμίστηκαν από ΟΤΕ?

Θα περιμένουν τον ΟΤΕ πιστεύω μάλλον...

Αλλά χωρίς την αναβάθμιση απ΄τον ΟΤΕ πως καταλαβαίνεις ότι σε αναβάθμισε ο provider?

 

Τηλεφωνείς στο support του provider ;)

Ποιος ο λόγος όμως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε το εξής κουφό. Εχτές που κοίταξα το modem με είχαν αναβαθμίσει σε 1024 και σήμερα που το ξανακοίταξα έχω 512

 

Δεν άκουσα!

Πώς είπατε;

Ορίστε;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...