Προς το περιεχόμενο

Όποιος έχει site, μπορεί...


dioptra999

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάζω κι εγώ ένα μπλοκ ιδιαίτερο αλλά χρηστικό.

Αφορά την νέα τάση στην ιντερνετική αγορά που εμένα τουλάχιστον και ως ιδιώτη και ως επαγγελματία με ενθουσιάζει.

Η νέα τάση είναι οι Online ανταγωνιστικες προσφορες ολων των υπηρεσιων. Εχουν βγει διαφορα sites για τεχνικούς, μετακομίσεις, υδραυλικούς, τα πάντα όλα!

Αντί να ψάχνεις εσύ, σου στέλνουν αυτοί τις προσφορές σου και κλείνεις δουλιά online. ΄

όλο αυτό φέρνει νέους χρήστες και νέους τζίρους σε όλο τον κοσμο του ιντερνετ.

Σας κανω λινκ το πιο ολοκληρωμενο τεχνικα site που αφορα φτηνη μετακομιση, μεταφορες και μεταφορές εξωτερικού.

Και το blog τους που αφορά άρθρα και συμβουλές μετακόμισης, από τα υλικά συσκευασίας μέχρι πώς να μετακομίσεις τα φυτά σου!

Γενικα ακόμα κι αν φαίνεται σαν διαφήμιση, θεωρώ πρέπων να στηρίζουμε καινοτόμες ιδέες από νέους ανθρώπους.

 

http://www.transfeco.com

 

http://www.transfeco.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://gokuthelegend.wordpress.com

 

το μπλογκ μου το είχα ξεκινήσει από χρόνια στην υπηρεσία μπλογκ που έδεινε η microsoft (την έχει καταργήσει τώρα), μετά από μια συζήτηση που είχαμε με τους φίλους μου στο πανεπιστήμιο. Αφού το παράτησα για λίγο καιρό, μου έστειλε email η microsoft και έλεγε ότι η υπηρεσία μπλογκ που παρέχει καταργείται, και μου έδεινε την δυνατότητα αν θέλω να μεταφέρω τα άρθρα μου σε μια άλλη υπηρεσία μπλογκ, έτσι τα μετέφερα στο wordpress. Από τότες άρχισα να ασχολούμαι ποιό εντατικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι καινούργιος στο site! Καλησπέρα σε όλα τα μέλη! Συγχαρητήρια για το site και εύχομαι να γνωρίσει πολλές επιτυχίες.

 

Το link με το blog μου θα το δείτε στην υπογραφή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Οι κυριότερες ειδήσεις για την Ελλάδα από το διεθνή τύπο και νέα από όλο τον κόσμο.

idemocracy

 

Υπάρχει κατηγορία Blogs, όπου όποιος θέλει μπορεί να προωθήσει το blog ή site του!!

Δωρεάν διαφήμιση blog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι Ενδιαφέρον Κινείται με Αξιοπρέπεια και Ποιότητα στο Ελληνικό ιντερνετ Εμείς στα Νεα Του Νετ το Καταγραφουμε το Προβαλουμε και το Σχολιαζουμε με το δικο μας Ξεχωριστο τροπο! υπάρχει ποικιλια στις Θεματικες ενότητες των site - blogs που καταγράφουμε.

 

Ελατε στην Παρεα μας! http://www.taneatounet.wordpress.com

 

Αν εδνιαφέρεστε να κάνουμε άρθρο για το Site - Blog σας Στείλτε μας e mail στο [email protected] .Αυτος άλλωστε είναι και ο στοχος μας.Να ενημερωνουεμ για οτι καλο παιζει στο Ιντερνετ!Επαγγελματικο ή Ερασιτεχνικο. Όμως επειδή δεν πρόκειται για απλή καταγραφη αλλα για Αρθρο ή Άρθρα αφιερωμένα σε sites και blogs και σαφως εχουμε κριτήρια δώστε μας λίγο χρόνο να μελετήσουμε το site σας και να κάνουεμ το θεματακι που του αρμόζει.Και σαφως αν αξίζει εμείς μόνοι μας όποτε το κρίνουμε θα συνεχισουμε να ενημερώνουμε να σχολιάζουμε και να προβάλουμε τη δραστηριότητα του εκάστοτε site δίνοντας κ τα αναλογα links για τα θέματα που μας έκαναν εντυπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

e-frapedia.blogspot

 

Το μπλογκ περιέχει διάφορα θέματα κυρίως χιουμοριστικού χαρακτήρα που ελπίζουμε να σας διασκεδάσουν!!

Επισκεφτείτε το e-frapedia

 

Αν σας αρέσει γραφτείτε στα γκρουπ μας

στο facebook ΕΔΩ

στο twitter ΕΔΩ

και στο google+ ΕΔΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα blog για μηχανικούς , σχεδιαστές κ.λ.π, έχω ξεκινήσει εδώ και κάποιο καιρό στο sxediase.blogspot.com .

 

Περιέχει γενική θεματολογία για μηχανικούς , ειδικά θέματα για όσους ασχολούνται με το Autocad και συναφή προγράμματα σχεδίασης , links με λογισμικό γενικής και ειδικής χρήσης, θέματα τεχνικής νομοθεσίας , άρθρα για την ενέργεια από τον ήλιο και τον αέρα και άλλα πολλά.

 

Θα χαρώ να το επισκεφθείτε .

 

Ευχαριστώ

 

Γιώργος

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω τον φίλο gvarth για την καλοσύνη του να επικοινωνήσει με ΤαΝεαΤουΝετ στέλνοντας μας e mail ώστε να κάνουμε ένα σχετικό άρθρο για το blog του. με μεγάλη μας χαρά το κάναμε ( http://taneatounet.wordpress.com/2012/04/23/blog-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%82-%CF%83%CF%87%CE%B5%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%8C%CF%87%CE%B9-%CE%BC%CF%8C/ ) αφού μελετήσαμε το blog και είδαμε οτι εκπληρώνει τα κριτήρια μας.

 

όποιος ενδιαφέρετε ξαναλέω ας μας στειλει e mail στο [email protected] για σχετικό αρθράκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...