Προς το περιεχόμενο

The official Nintendo DS topic


panther_512

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γκούχ' date=' γκούχ.....flashcards......γκούχ...θείος......γκούχ.....

 

Gk1, οι τιμές είναι από play??? Εγώ από κεί τα αγοράζω τα παιχνίδια. Μαζί με delivery και βγαίνουν πιό φθηνά απ'ότι τα έχουν εδώ στη Κύπρο.

 

Πάντως θα κυκλοφορήσουν υπέρτατες παιχνιδάρες για τη κονσολίτσα αυτή!![/quote']

distixos san poromenos tha ypostirikso kanonika ti BIG N ( min ginoyme kai sega dld!) plironontas kanonika ta games! merika eine apo play ala apo lik sang...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και καλά κάνεις! Επειδή τόνισες τον οικονομικό φόρτο των παιχνιδιών, νόμιζα ότι θα σε ενδιέφερε ο θείος μας.

 

Εγώ τα παιχνίδια τα αγοράζω από play. Κάνει μόλις 4-5 μέρες να μου έρθουν σπίτι (Κύπρο). Μέχρι στιγμής έχω αγοράσει 4 και ψήνομαι για άλλα 14 που λέει ο λόγος (χμμ, τώρα που το σκέφτομαι, είναι περισσότερα).

 

Κάτσε λίγο να τερματίσω αυτά που έχω και συνεχίζουμε ακάθεκτοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής έχω αγοράσει 4 και ψήνομαι για άλλα 14 που λέει ο λόγος (χμμ' date=' τώρα που το σκέφτομαι, είναι περισσότερα).

Κάτσε λίγο να τερματίσω αυτά που έχω και συνεχίζουμε ακάθεκτοι![/quote']

eime sta 6 games k me tha parw 100% ayta poy egrapsa poio pano (ksexasa to setllers) kai eine merika akoma poy an ta brw mprosta moy se kapoio magazi, den nomizw n antistathw eykola sto na t agorasw!!!(opos leei k enas filos psixologos... o kathenas me to bitsio toy!!!:D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia...xazi erotisi

iparxei snes emulator sto ds?

 

snes emulator υπάρχει, αλλά είναι υπό εξέλιξη ακόμα. Απ'όσο ξέρω επίσημα δεν έχουμε ακόμα καλό working SNES emulator.

 

Αν κάποιος γνωρίζει κάτι μπορεί να μας πεί.

 

Για την ώρα έχουμε Gameboy, NES emulators, SMS και PCE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Datel's REAL Action Replay MAX For Nintendo DS - Picture/Official Info!

 

Around a week ago we notified you all that a new true Action Replay for the DS was coming soon - well soon is getting ever closer and we got the pics and info to prove it! Datel's NEW Action Replay MAX for DS will be shipping in early August (1st we hear) at a price of $29.99, it's already loaded with 'unauthorized' cheats for the hottest DS games and can be easily updated with new CODES. Notice the word CODES, no crappy game save management but real codes! Looks like Datel are back on top form :D.

 

 

 

Action Replay MAX For Nintendo DS

 

Even the odds by arming yourself with infinite health, bullets and time. Unlock secret levels, characters and vehicles. Now YOU can become all-powerful and beat ANY game!

 

Action Replay is already loaded with totally unauthorized cheats for all the latest and greatest Nintendo DS games, and you can easily update it with new codes.

 

Action Replay contains everything you need to put the power in your hands today!

 

Price: $29.99 (USD)

 

Release Date: Early August (1st perhaps)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

eime sta 6 games

 

7 και συνεχίζουμε... Και ψήνομαι για άλλα 3-4 τουλάχιστον αλλά το Wii έρχεται και κάνω οικονομία.

 

Σήμερα ήρθαν και οι Lite protector. Ελπίζω να δουλέψει το tip σου panther.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 και συνεχίζουμε... Και ψήνομαι για άλλα 3-4 τουλάχιστον αλλά το Wii έρχεται και κάνω οικονομία.

 

Σήμερα ήρθαν και οι Lite protector. Ελπίζω να δουλέψει το tip σου panther.

 

Θα τα καταφέρεις, αρκεί να ακολουθήσεις πιστά τις οδηγίες (μπάνιο, υδρατμοί, λευκοπλάστ κλ κλ ).

 

Δεν φαντάζεσαι πόση σκόνη έχουν τα σπίτια μας, πόση σκόνη κουβαλάμε πάνω μας και πόσο εύκολα κολλάει η σκόνη αυτή στις οθόνες και τους protectors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 και συνεχίζουμε... Και ψήνομαι για άλλα 3-4 τουλάχιστον αλλά το Wii έρχεται και κάνω οικονομία.

Σήμερα ήρθαν και οι Lite protector. Ελπίζω να δουλέψει το tip σου panther.

xaxa kala eise, alla 3-4 mono???

emena den me psini to wii toso!!!! eime game boy tipos h kalitera megalosa pezontas game boy!!! sti tileorasi moy tha pezi mono 360... tis protes meres toylaxiston!!!!(pali kala toylaxiston poy tha pari to wii o kolitos m)!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα έκλεισα 1 week με το ds lite και έχω ήδη τρία παιχνίδια! Είναι τρελό κόλλημα, πάλι καλά τουλάχιστον που τα παιχνίδια έχουν πλαστικό case μην ταλαιπωρούντε όπως γινόταν με τα κουτιά του gba...

 

ps: Εγώ προσωπικά θα αργήσω να πάρω wii....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...