Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μια ερωτηση..

 

εχω το firmware 3.71 μ33 πως μπορω να παιζω mame παιχνιδια στο psp; ακολουθησα εναν οδηγο αλλα δεν δουλεψε απο το pspgr πιστευω οτι φταει το version του firmware εκεινο ειναι μονο για το 1.50 version. Τα φωτα σας plz;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προτεινω υπομονη καθως ερχονται

pro 2008

god of war

tomb raider

silent hill

ff7 crisis core

 

pro 2008 Nov 30, 2007

god of war Mar 4, 2008

tomb raider εννοεις το Legend;

silent hill Νοv 6, 2007

ff7 crisis core TBA

 

 

Νομιζω οτι χρησιμοποιεις την λεξη ερχονται. Ρωτησα για παιχνιδια που κυκλοφορουν ηδη. Εχει βγει κανενα απο αυτα στο νετ; μπορεις να στειλεις p.m. το address να κατεβασω τιποτα; Thnx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εχω το εξης προβλημα ,δεν μπορω να συνδεθω με το access point για να μπω στο internet.Στο ρουτερ δεν βαζω encryption ειναι free.To psp το βρισκει,βαζω ολες τις ρυθμισεις να τις παρει αυτοματα αλλα μου βγαζει μηνυμα οτι δεν μπορει να συνδεθει.Ποια είναι τα βηματα γνωρίζει κανεις?Ειναι η πρωτη φορα που το επιχειρω και δεν ξερω μηπως κανω κάποιο λαθος.Εχω την έκδοση 3.72

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

Μια ερωτηση θελω να κανω. Αν εχω κατεβασει καποια παιχνίδια στον υπολογιστή μου και θελω να τα περάσω στο PSP [στην καρτα του] τι πρεπει να κανω για να παιζουν? σε τι format ρεπει να ειναι για να παιζουν, και πως θα τα περασω στην καρτα? [ειμαι καινουριος και δεν ξερω πολλα]

 

Ευχαριστώ πολυυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα

 

Μια ερωτηση θελω να κανω. Αν εχω κατεβασει καποια παιχνίδια στον υπολογιστή μου και θελω να τα περάσω στο PSP [στην καρτα του] τι πρεπει να κανω για να παιζουν? σε τι format ρεπει να ειναι για να παιζουν, και πως θα τα περασω στην καρτα? [ειμαι καινουριος και δεν ξερω πολλα]

 

Ευχαριστώ πολυυ

 

Μπές εδώ:

http://www.pspgr.uni.cc

για να διαβάσεις όλα όσα χρειάζεσαι για το PSP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μου φαίνεται μας δουλεύουν με το Pro 08. Σήμερα υποτίθεται θα κυκλοφορούσε! Αλλά τελικά, κρατηθείτε....

Αναμένεται κάποια στιγμή τον Ιανουάριο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποφασησα κ φετος να παρω το NBA LIVE αν κ το περσινο με ειχε απογοητευσει(μακαρι να υπηρχε NBA 2K στο psp).ayto που θα ηθελα να μαθω ειναι τι διαφορες εχει η εκδοση του PSP σε σχεση με αυτη του PS2(εκτος του χειρισμου)...ποια modes λειπουν? και το ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΟ...υπαρχει πλεον η δυνατοτητα δημιουργιας παιχτη κ επεξεργασιας της εμφανισης του????(στο περσινο δν γινονταν,γ αυτο ρωταω).Αν γνωριζει καποιος κ εχει διαθεση ας απαντησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...