Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα σας πω την Παρασκευή ή τη Δευτερα που θα ρθει!Παντως τα λεφτά είναι πολύ καλά!

Κατάνα Νομίζω ότι δεν έχει kernel addon στη 3.90 το slim προς στιγμής....Δεν είμαι σιγουρος θα ψάξω και θα σου πω!Downgrade πάντως γίνεται με pandora χαλαρά νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας πω την Παρασκευή ή τη Δευτερα που θα ρθει!Παντως τα λεφτά είναι πολύ καλά!

Κατάνα Νομίζω ότι δεν έχει kernel addon στη 3.90 το slim προς στιγμής....Δεν είμαι σιγουρος θα ψάξω και θα σου πω!Downgrade πάντως γίνεται με pandora χαλαρά νομίζω

μπα μην έχεις ελπίδα να είναι γνήσια εξ' ου και η μεγάλη διαφορά στην τιμή :devil: όταν σου έρθει βάλε την στο psp και δες στο information...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ειμαι ειλικρινης, την δουλεια μου θελω να κανω.Και δεν σκαω 70 ευρω για μια καρτουλα...Μαζι με τα μεταφορικα μου ερχεται στα 18 ευρω.

 

What the hell!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να ειμαι ειλικρινης, την δουλεια μου θελω να κανω.Και δεν σκαω 70 ευρω για μια καρτουλα...Μαζι με τα μεταφορικα μου ερχεται στα 18 ευρω.

 

What the hell!

ναι ρε συ, κι γω μία τέτοια 2αρα έχω αλλά κάποιες fake 4άρες είναι τραγικά αργές
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ready at Dawn: 'our work on PSP has come to an end'

 

In spite of the critical praise God of War: Chains of Olympus is picking up, Ready at Dawn's Ru Weerasuriya confirms that they're ready to move on to bigger (but not necessarily better) things. He tells Next-Gen that the much loved PSP team is done with Sony's handheld. "Our work on the PSP has come to an end," he says.

 

However, he leaves a remark of hope for the PSP enthusiast. As pretty as Chains of Olympus is, there's still more power waiting to be unearthed. "Even as we were finishing God of War, we found ways to further improve our tech on PSP, which we didn't have time to integrate into this game. As far as how far the hardware can be pushed, only time will tell but there's definitely room to grow there." Unfortunately, it won't be Ready at Dawn that'll be pushing the boundaries of PSP development. "I'm hoping more teams out there will up the ante and show all of us more out of the hardware."

 

Read the complete interview at Next-Gen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...