Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερώτηση παίδες.

Ποιές διαφορές έχει τ psp τ απλο από το psp lite;Δν έχω καταλάβει.Αν μπορεί κάποιος να μ απαντήσει γιατί δν ξέρω τί να ψάξω..Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει 64mb μνημη απο 32 που ειχε το παλιο!

Ειναι σλιμ και λαιτ κατα 33% !

Δεν εχει ομως υπερυθρες τις οποιες εχει το παλιο!

 

Αυτό είναι όλο κ όλο;χεχε:-(Και τ video-out έτσι;

Με τις υπέρυθρες παίζετε μεγάλο ζήτημα;Δλδ είναι κτ που χρειάζετε;:whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεμ ναι.Σύνδεση στο πισι μάλλον;;Τέσπα,είναι δίλημα να πάρεις τέτοια συσκευή.Πχ,εγώ θα τν χρεισημοποιώ μόνο όταν πηγαίνω Αγγλία,κ όποτε επιστρέφω Ελλάδα κ άντε άμα βαριέμαι που κ που(αν κ δω με τ wifi έχει φάση που έπαιξα με ενός παιδιού).Κ τπτ άλλες μεταφορές..Δν ξέρω ακόμα τ ψάχνω,γιατί όπως λέω,δν είναι κτ που αξίζει πολύ να πάρεις φοριτή κονσόλα...Δν ξέρω δίλημα..Ότι θα είναι ευχάριστες ώρες στο αεροπλάνο να βγάλεις λγ κ να δεις ταινία ή να παίξεις οκ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τα καλύτερα που έχω παίξει:

dragon ball shin budokai 2

brave story new traveler

τα gta ειναι καλα

def jam fight for new york(τα σπαει)

need for speed underground rivals (παλιο αλλα πιστευω το καλύτερο need for speed για το psp)

midnight club 3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crisis Core: FFVII Hits PSP March 25

 

March 2008 looks to be the month of the PSP in North America, as Square Enix today announced a March 25th release date for Crisis Core: Final Fantasy VII. Crisis Core, which we called the "most polished Final Fantasy VII spinoff yet" in our import impressions, serves as a prequel to the beloved 1997 PSone RPG. Final Fantasy VII will be the second mega-franchise to hit the PSP in March, following the March 4th release of God of War: Chains of Olympus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gran Turismo Portable Crossing Finish Line in 2009

 

It seems that PSP owners will have to wait even longer for Gran Turismo to hit the portable scene. A PSP version of Gran Turismo 4 was planned for the handheld's launch in 2005 and now it is looking to be released during 2009.

 

Series creator Kazunori Yamauchi has stated that, although he's working very hard on Gran Turismo Portable, the game won't be released until Gran Turismo 5 releases.

 

Currently, Yamauchi has Gran Turismo 5 set for a Holiday 2008 release, but that is still in question. Yamauchi has no intentions of releasing the game until everything is perfected.

 

With the release date of Gran Turismo 5 planned for a late 2008 release in Japan, the PSP version will likely come to light sometime in 2009.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα στο αγόρι μου δώρο το psp και σκεφτομαι είναι καλύτερα να του πάρω και ένα παιχνίδι(πχ. pro που του αρεσει ) ή μια κάρτα μνήμης?Η κάρτα θα του χρειαστεί αν θέλει να βλέπει ταινίες ετσι?Και αν πάρω μνήμη ποια μου προτείνετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...