Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια πηρα πριν λιγο ενα psp με custom firmware κοιταξα την εκδοση και ειναι 3.90. οκ μεχρι εδω. Εχω καποια iso games και θελω να τα περασω. Ανοιξα και εψαξα οδηγουσ κλπ και ολοι λενε να ανοιξω το φακελο psp η του memory stick κλπ. Ελα ομως μολις το συνδεω με το pc τα μονα αρχεια που υπαρχουν ειναι 2. Ουτε φακελοι ουτε τιποτα.

Ειναι τα : 1)memstick.ind και το 2)mstk_pro.ind.

Τι σκατα κανω? Plz δωστε μια βοηθεια γιατι δεν ξερω ειμαι noobie. Και θελω 2-3 απαντησεις ακομη αν μπορειτε?

1) Με τα parts με τα iso θελουν και τα 2 μεσα σε φακελο? Οχι ε? Γιατι μολις τα εκανα unzip τα mb ειναι οσο και τα 2 parts.

2) Στα cso files γινεται κι αλλη συμπιεση η οχι? Γιατι πολλα ειναι 600-700 mb και θα χωρεσουν 6-7 παιχνιδια στη memory(4gb).

3) Τα παιχνιδια με την εκδοση του firmware εχουν αμεση σχεση? Δηλαδη π.χ. μπορει να μην παιζει καποιο παιχνιδι επειδη εγω εχω την 3.90?

4) Τα update firmware ειναι απαραιτητα? Δηλαδη με τον καιρο το μονο που πρεπει να κανω ειναι αυτο?

 

Sorry παιδια αν κουρασα(που κουρασα) αλλα επειδη ειμαι noob , το πηρα τωρα και μεθαυριο γυριζω στον στρατο (εχω αδεια) αν μπορουσατε να μου απαντησετε.(αλλα μην με στειλετε στο octapus.net-πολυ καλο εχει τα παντα αλλα χαθηκα.

Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Ευχαριστω δουλευει !!!

Με τις ερωτησεις 2,3,4 γινεται να εχω απαντηση?

Α και κατι αλλο : τα psx ειναι τυπος αρχειου σαν τα cso? Τι διαφορα εχουνε?

Ευχαριστω και παλι παιδια και sorry που κουραζω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ξερει κανεις αν η σονυ κανει αποσυρση των φατ πσπ? δηλαδη να δωσω το παλιο και καποια χρηματα και να παρω το λεπτο, αλλιως αν ξερετε κανα καταστημα που να το κανει αυτο?:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια ερώτηση(ελπ'ιζω να μην είναι off topic)!Θέλω να παω στην custom 3.90 m33 αλλα έχω ένα πρόβλημα!Όταν βάζω για να γίνει η διαδικασία μου βγάζει unpacking... done

please wait...

Και περιμένω από χθές το βράδυ!!!Τα έκανα όλα σωστά πιστεύω και έχω την custom 3.52 m33-3!Ξέρετε τι φταίει?Μήπως να πάω σε καμιά 3.80 πρώτα????

Ευχαριστώ για το χρόνο σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκεφτομαι να αγορασω το psp μεταχειρισμενο.. ποιο λετε να παρω? το fat η το slim? δεν με ενδιαφερει το μεγεθος, απο δυνατοτητες εννοω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες τα παντα απο δυνατοτητες εκτος tv-out και ελαχιστα (1-3) δευτερολεπτα γρηγοροτερο φορτωμα στα παιχνιδια (οχι οταν τρεχει το παιχνιδι απλα οταν κανει loading το διευκρινιζω) τσιμπα ενα φατ που θα το βρεις σε πολυ καλη τιμη γιατι ολοι τα σκοτωνουν για να παρουν slim.

Περαν του skype το σλιμ δεν εχει τιποτα παραπανω απο το fat (για φατ υπαρχει homebrew για Voip επικοινωνια επισης!)

Its your choise....after all!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον σκεφτομαι να παρω ενα psp fat χωρις καρτα, γυρω στα 100ε ειναι καλα? επειτα αγοραζω απο ebay μια 4gb καρτα και μια μπαταρια 3600mah, την κανω pandora και πιστευω να μην χρειαζομαι τπτ αλλο. τι λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://cgi.ebay.de/8GB-NEU-Memory-Stick-PRO-Duo-inkl-Adapter-sony-PSP_W0QQitemZ130199334706QQihZ003QQcategoryZ100831QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

gia 8gb karta mnimis auti lete na einai kali? aa episis tha paro k ta creative ep-630 k eimai komple

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω την αληθεια φιλε μου και εγω ψηνομουν καποτε να παρω καρτουλα απο το e-bay αλλα δεν το εκανα ποτε γιατι ολοι μιλανε για πλαστες καρτουλες με διαρκεια ζωης 1-12 μηνες και μικρες ταχυτητες.

Προτιμησα να δωσω κατι παραπανω και να παρω μια 4 gb απο ελλαδα για να εχω τα λεφτα μου στην τσεπη μου!

Αυτα απο εμενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EAʼS NEED FOR SPEED PROSTREET RACES ONTO THE PSP

 

Need for Speed ProStreet on the PSP Delivers the Visceral Aggression of Street Racing to the Palm of Your Hand

 

 

Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) announced that the PSP® (PlayStation®Portable) system version of Need for Speed™ ProStreet ships to retailers today in North America and in Europe beginning February 22. Need for Speed ProStreet on the PSP provides not only accessibility and mobility, but also two brand new in-game features, the Driver Persona and Driver Intuition. Both tools allow you to tailor your driving experience to your ability and skill level. Also feel the thrill and intensity of driving 35 of the hottest cars available; including three of the most anticipated street racing cars that have yet to hit the North American market the 2009 Nissan GT-R, the 2008 Porsche 911 GT2and the 2008 Mitsubishi Evo X.

 

The all-new driving features let you take control of your journey. Whether you are a “Weekend Warrior” or an “Adrenaline Junkie”, you can choose from a variety of Driver Personas to customize the raceʼs difficulty level to your skill set. You can also benefit from the all new Driver Intuition feature which guides and assists racers of all levels on the best line around a course, allowing you to tailor your driving experience, so you become the next Speed King.

 

Race on some of the worldʼs most iconic locations - Tokyoʼs Shuto Expressway, the Autobahn and the Nevada desert - unlocking new cars and more tracks along the way. As you win races, earn rewards and prize money to either buy the next set of hot wheels or to upgrade your current ride. Need for Speed ProStreet is your chance to experience the raw power and intense rivalry that embodies street racing culture.

 

Need for Speed ProStreet is developed by Black Box in Vancouver, British Columbia and will be available for PSP for a MSRP of $39.99.The game is rated E by the ESRB with descriptors for Alcohol Reference and Mild Lyrics and 3+ by PEGI. More information can be found at http://www.needforspeed.com. Press can download assets at http://info.ea.com.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσιμπησα μια sony 4gb 20 ευρώ από ebay(28 με τα μεταφορικά)!Και μπορείς να βρείς και φθηνότερα νομίζω.Φαντάσου ότι την ίδια την έχει το Πλαισιο 70 Ευρώ!Ύμαρτον....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...