Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν βρει κανείς το Tales Of Rebirth από θείο στο internet σφυράει!!!

 

EDIT: Ο δικός μου θείος το έχει ήδη. Για όσους ενδιαφέρονται, πάρτε τους όλους με τη σειρά και θα το βρείτε.

 

Το βρηκα και εγω αλλα λεει μονο γιαπωνεζικα.

Εχει και επιλογη για αγγλικα ή απλα το προτεινεις μονο σε οσους καταλαβαινουν την γλωσσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω το phat psp ξερει κανεις κανα μαγαζι να του δωσω +money και να παρω το σλιμ? εχω παει σε κανα δυο αλλα μου ζητανε 100-120€:shock: ενας μονο μου ζητησε 80€. εχω και ενα game (wrc) να του δωσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρηκα και εγω αλλα λεει μονο γιαπωνεζικα.

Εχει και επιλογη για αγγλικα ή απλα το προτεινεις μονο σε οσους καταλαβαινουν την γλωσσα?

 

Εγώ δεν γνωρίζω γιαπωνέζικα αλλά κατάφερα να τερματίσω το tales of destiny σχεδόν μόνος μου.

 

Αν και το TOR είναι ένα από τα δυσκολότερα της σειράς(το battle system βασικά είναι αρκετά περίπλοκο)μπορείς να χρησιμοποιήσεις οδηγούς από gamefaqs.com της PS2 έκδοσης.

 

Με λίγα λόγια βγαίνει και χωρίς οδηγό αλλά αν κολλήσεις κάπου η θέλεις να δεις την ιστορία χρησιμοποίησε κάποιον.

 

EDIT:Ξέχασα να το αναφέρω αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει επιλογή για αγγλική γλώσσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Final Fantasy VII Crisis Core USA PSP-EMINENT

 

Ωχ!!!

 

Όχι αυτή η μ@λ....

 

Τώρα που το σκέφτομαι θα το ρίξω μια ματιά ακόμη μιας και είναι στα Αγγλικά μήπως αλλάξω γνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,μόλις σήμερα έγινα κάτοχος κ γω του μαύρου slim n lite,με 2 παιχνίδια(fifa 08 κ fast n furious tokyo drift), 512mb memory stick(τρελά λίγα τλκ) κ usb καλώδιο.

 

Θα ήθελα να σας ρωτήσω,πώς μπορώ να ρυθμίσω το νετ του.Πώς θα τ συνδέσω στο δίκτυο να παίρνει ίντερνετ κ αυτό;Θέλει να κάνω access point,αλλά από τ pc δν τ βρίσκω(win vista home premium),θα μελετήσω τ manual του,αλλά αν μπορείτε πείτε μ και εδώ.

 

(βρίσκομαι αγγλία σ περίπτωση που βοηθάει αυτό,αν έχει σχέση με το wifi).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...