Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να ρωτήσω κάτι ξέρει κανείς από εσάς πόσο λέτε να μου πάρουν στην Sony Hellas αν στήλη το PSP γιατί μου χάλασε και μου έχει τελειώσει και η εγγύηση.

 

αν πας και ρωτησεις στο http://www.pspgr.net τα παιδια ισως ξερουν να σου πουν πως να το επισκευασεις διχως να μπλεκεις με αντιπροσωπειες,φτανει να τους εφηγησες τ προβλημα υπαρχει.

εκει εχει μεγαλους γκουρου!βεβαια πολλοι ειναι και εδω στο ινσομνια,οποτε μπορει καποιος να το δει και να σου απαντησει εδω.

τωρα περι κοστους εχει να κανει και με τι ανταλλακτικο θα χρειαστει (αν χρειαστει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα το πρωτο PSP.Το πουλησα πριν πολυ καιρο και ξαναπηρα προχθες ενα καινουριο με το Gran Turismo και τα εχω ξεχασει ολα..!Σε ποιο φακελο ριχνω τραγουδια,video και φωτογραφιες ρε παιδες?Δικους μου δεν μπορω να κανω για να μην ειναι χυμα,στην καρτα μνημης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω κάτι γρήγορο παιδιά. Μπορώ να περάσω custom firmware για backup παιχνίδια στο PSP Slim 2004 μου τώρα που βλακωδώς το έκανα update sto τελευταίο firmware 6.10? Για να μην ψάχνω άδικα ο κακομοίρης, έχω μουρλαθεί στην παραπληροφόρηση...

Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...