Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
καλησπερα παιδια... ενας φιλος μου πηρε ενα psp απο το πλαισιο και εχουμε κατι αποριες !!!!!

 

ταινιες και video σε τι μορφη μπορουμε να δουμε ;;;

μονο mp4 ;;; αυτο για αρχη !!!

 

ευχαριστω πολυ

 

Για MAC ευκολη και γρηγορη δουλεια κανει το iSquint.

 

Σαν καινουργιος στο PSP (2 μερες) εχω δυο ερωτησουλες.

Το 'Πανδορα' ειναι software, hardware, τι ακριβως? Διαβασα κατι για μπαταρια????

 

Το να το χακεψω δεν ειναι κατι που το εχω αναγκη για την ωρα. Δεν ειμαι τοσο των παιχνιδιων.

Ηδη το γεμισα ταινιες, μουσικη και δυο παιχνιδακια απο 3ευρω που αγορασα ονλινε, συν κατι ντεμο για την ωρα με καλυπτουν.

Εξαλλου το εχω ηδη αναβαθμισει σε 6.20 και απο οτι διαβασα ακομα δεν υπαρχει λυση, αρα...

 

Η δευτερη ερωτηση λοιπον. Καθαρα για λογους ασφαλειας ή σε περιπτωση που θελω να αλλαξω καρτα μνημης (ηδη η 4αρα που εχω μου φαινεται μικρη), η απλη αντιγραφη του περιεχομενου της καρτας μου σε αλλη θα επιρρεασει τα αγορασμενα παιχνιδακια που εχω ή δεν θα εχω προβλημα?

Αν ναι μπορω να τα ξανακατεβασω απο το επισημο σιτε του PSP?

 

Παιδια, ευχαριστω εκ των προτερων.

Επεξ/σία από tassos1974
προσθηκη ερωτησης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, και εγώ που έκανα τη μ@λ@κί@ και πέρασα firmware VERSION 5.51,ούτε με PANDORA BATTERY σώζεται η κατάσταση;

Aς πληρώσουμε και κάτι παραπάνω, αρκεί να γίνει η δουλειά μας.

Λεφτά έχουμε:-D:-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα που μου κολάνε τα παιχνίδια τί να κάνω? Το liberty city stories έχει χαμηλό fps σε κάποιες φάσεις και το FF Crissis Core κολάνε πολύ τα CGI videos. Η κάρτα μνήμης φταίει? Έχω δοκιμάσει 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για MAC ευκολη και γρηγορη δουλεια κανει το iSquint.

 

Σαν καινουργιος στο PSP (2 μερες) εχω δυο ερωτησουλες.

Το 'Πανδορα' ειναι software, hardware, τι ακριβως? Διαβασα κατι για μπαταρια????

 

Το να το χακεψω δεν ειναι κατι που το εχω αναγκη για την ωρα. Δεν ειμαι τοσο των παιχνιδιων.

Ηδη το γεμισα ταινιες, μουσικη και δυο παιχνιδακια απο 3ευρω που αγορασα ονλινε, συν κατι ντεμο για την ωρα με καλυπτουν.

Εξαλλου το εχω ηδη αναβαθμισει σε 6.20 και απο οτι διαβασα ακομα δεν υπαρχει λυση, αρα...

 

Η δευτερη ερωτηση λοιπον. Καθαρα για λογους ασφαλειας ή σε περιπτωση που θελω να αλλαξω καρτα μνημης (ηδη η 4αρα που εχω μου φαινεται μικρη), η απλη αντιγραφη του περιεχομενου της καρτας μου σε αλλη θα επιρρεασει τα αγορασμενα παιχνιδακια που εχω ή δεν θα εχω προβλημα?

Αν ναι μπορω να τα ξανακατεβασω απο το επισημο σιτε του PSP?

 

Παιδια, ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Λογικά θα τα επιρρεάσει(χωρίς να είμαι 100% σίγουρος) πάντως μέσω του PSN μπορείς να κατεβάσεις το παιχνίδι μέχρι 5 φορές..οπότε είσαι καλυμένος

 

Παίδες, και εγώ που έκανα τη μ@λ@κί@ και πέρασα firmware VERSION 5.51,ούτε με PANDORA BATTERY σώζεται η κατάσταση;

Aς πληρώσουμε και κάτι παραπάνω, αρκεί να γίνει η δουλειά μας.

Λεφτά έχουμε:-D:-D:-D

 

τι PSP έχεις; 1000, 2000, 3000, Go;

 

για προτεινετε μου ρε παιδες κανα παιχνιδακι να παω να αγορασω?

Τι παιχνίδια σου αρέσουν; Γενικές προτάσεις είναι τo LocoRoco, FF Crisis Core, το καινούργιο Buzz παγκόσμιο quiz. ενα απο τα Star Ocean αν σου αρέσουν τα RPG,Tekken 6.. Πες μου τι παιχνίδια σου αρέσουν περίπου.

Εμένα που μου κολάνε τα παιχνίδια τί να κάνω? Το liberty city stories έχει χαμηλό fps σε κάποιες φάσεις και το FF Crissis Core κολάνε πολύ τα CGI videos. Η κάρτα μνήμης φταίει? Έχω δοκιμάσει 2

Έχεις CFW; πάτα Select και το CPU Clock Game βάλτο 333/166, τρώει λίγο παραπάνω μπαταρία αλλα δεν έχει κολλήματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια βοηθεια. Θελει ο γιος μου psp. Ποιο να παρω. Τι να προσεξω στην αγορα και τι πρεπει να κανω για να το χακαρω. Ευχαριστω πολυ

 

δυστυχως δυσκολα να βρεις psp που να χακαρεται. μεταχειρισμενο ισως. αν βρεις κουτι που να γραφει απεξω 2000 ή 2004 γινονται απο 3000 και πανω 3004 στενεουν τα περιθωρια εως καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιά (αλλά πολύ παλιά όμως...) χρησιμοποιούσα το παλιό καλό Xvid4psp για να μετατρέπω avi+srt σε mp4. Η τελευταία έκδοση όμως έχει γίνει πολύ δύσκολη! Προτείνεται σας παρακαλώ κάποιο απλό προγραμματάκι για να κάνω τη δουλειά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
δυστυχως δυσκολα να βρεις psp που να χακαρεται. μεταχειρισμενο ισως. αν βρεις κουτι που να γραφει απεξω 2000 ή 2004 γινονται απο 3000 και πανω 3004 στενεουν τα περιθωρια εως καθολου

 

Αδερφε εγω μολις χτες αγορασα ενα PSP 3004 RR απο τα seven χωρις παιχνιδι με 170 ευρω,ειχε firmware 3.02 και το χακαρα μια χαρα,παιζω τα παντα κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...