Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το psp δεν ξερω τι μοντελλο ειναι αλλα ειναι διετιας !!!! Κατι μου λεει για protable ....

 

Επειδη την εχω πατησει μια φορα με ενα MLS gps φιλου εχω κακια εμεπειρια απο δικες μου προσπαθειες και δεν ξαναδοκιμαζω σε ξενο μηχανακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το psp δεν ξερω τι μοντελλο ειναι αλλα ειναι διετιας !!!! Κατι μου λεει για protable ....

 

Επειδη την εχω πατησει μια φορα με ενα MLS gps φιλου εχω κακια εμεπειρια απο δικες μου προσπαθειες και δεν ξαναδοκιμαζω σε ξενο μηχανακι.

 

Αν ειναι διετιας μαλον ειναι 2000(δεν παιζει να εχει ta-88v3) η ειναι psp 1000.

Αν εχει firmware 5.03 η κατοτερο μπορεις να του βαλεις cfw και χωρις pandora.

Οτι και να γινει δεν μπορεις να του κανεις ανεπανορθοτη ζημια(και να κολησει πανω στην εγκατασταση με μια pandora το επαναφερεις).

Εγω εχω "πειραξει" αρκετα psp(απο γνωστους και φιλους) και ποτε δεν ειχα προβλημα ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το psp δεν ξερω τι μοντελλο ειναι αλλα ειναι διετιας !!!! Κατι μου λεει για protable ....

 

Επειδη την εχω πατησει μια φορα με ενα MLS gps φιλου εχω κακια εμεπειρια απο δικες μου προσπαθειες και δεν ξαναδοκιμαζω σε ξενο μηχανακι.

 

Ε ειδικά άμα ειναι και 2ετίας ΔΕΝ παίζει να του το χαλάσεις ότι και να κάνεις.Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να μην καταφέρεις να περάσεις το firmware :P.Πάντως πίστεψε δεν είναι τπτ να το περάσεις μόνο λίγη υπομονή θέλει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

παιδια ο αδερφος μου αντιμετωπιζει το εξης προβλημα:εχουμε windows vista ultimate x64 οταν παει να περασει ενα αρχειο στο psp τα windows του λενε οτι δεν ηταν δυνατη η ευρεση αυτου του στοιχειου. υπαρχει καποιος αλλος τροπος για να περασω τα αρχεια? να πω οτι μερικες φορες τα αρχεια περνιουνται στο psp και αλλες οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ο αδερφος μου αντιμετωπιζει το εξης προβλημα:εχουμε windows vista ultimate x64 οταν παει να περασει ενα αρχειο στο psp τα windows του λενε οτι δεν ηταν δυνατη η ευρεση αυτου του στοιχειου. υπαρχει καποιος αλλος τροπος για να περασω τα αρχεια? να πω οτι μερικες φορες τα αρχεια περνιουνται στο psp και αλλες οχι

 

Δοκιμασε αλλο usb.

Αν δεν γινει κατι υπαρχει περιπτωση το ms να ειναι fake.

Το psp το αναγνωριζει κανονικα?

Οταν παιζεις απο iso κολαει?(αν εχεις φυσικα cfw και παιζεις απο iso)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας κι εδω παιδια.

 

Θελω να ρωτησω κατι εκ μερους ενος φιλου μου που εχει psp.

 

Θελει λοιπον, να δει στο psp ταινιες/σειρες που κλασσικα ειναι σε .avi με divx ή xvid

 

Yπαρχει τροπος να παιξει τετοιο φορματ το psp?Πως θα το κανει?

Επισης, γινεται να παιξει και υποτιτλους?

 

Σορρυ για τις noob ερωτησεις, δεν εχω καν psp δεν εχω ασχοληθει απλα ετυχε να θελει βοηθεια ενας φιλος μου γι'αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μετατρεψει τις ταινιες στο ''Any Video Converter''στον υπολογιστη,να το κατεβασει αν δεν το εχει και μολις ανοιξει το ''Any Video Converter'' θα μετατρεψει τις ταινιες στο ''Customized MP4 Movie''.Μετα παιζουνε κατευθειαν στο video tou psp.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το .avi περαστει πρωτα απο το AviAddXSubs ωστε να "καουν" οι υποτιτλοι πανω στο βιντεο και μετα απο any video converter, θα δουλεψει?

 

Thanks για την απαντηση athe!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από σήμερα είναι διαθέσιμο το νέο PSP Go καθώς και το νέο firmware 6.10, μπορείτε να το κατεβάσετε από εδώ.

Επεξ/σία από alexziog
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...