Προς το περιεχόμενο

PlayStation Portable Topic v2 [PSP][Εκτός μηνυμάτων για downgrade]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 853
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά αγόρασα το psp 3004 .Πόση ώρα να το αφήσω να φορτίσει για 1η φορά?Μέχρι να σβήσει το λαμπάκι?Επίσης να το φορτίζω σβηστό ή ανοιχτό?

Και κάτι άλλο .Πως σβήνει το psp?Απο κει που λεει power?Δεν κλείνει οριστικά για μετα οταν το ανοίγεις να σου βγάζει το logo του psp?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κρατας παρατεταμενα προς τα πανω για 3-4-5 δευτερολεπτα κ κλείνει.Για την φορτιση εγω λεω μεχρι να σβησει το λαμπακι,οσο για την ωρα?Αν ειναι ανοικτο θα φορτιση σε 4-5 ωρες αν ειναι κλειστο ισως στο μισο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να ρωτήσω κάτι; τι κάρτα μνήμης θα χρειαστώ; Ρώτησα έναν πωλητή που μου είπε ότι ξέρει και έχει ασχοληθεί και μου είπε ότι μέχρι 4 gb παίζουν καλά, και ότι η 8άρα κάνει πρόβλημα... ισχύει κάτι τέτοιο η μου έλεγε μουφες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι; τι κάρτα μνήμης θα χρειαστώ; Ρώτησα έναν πωλητή που μου είπε ότι ξέρει και έχει ασχοληθεί και μου είπε ότι μέχρι 4 gb παίζουν καλά, και ότι η 8άρα κάνει πρόβλημα... ισχύει κάτι τέτοιο η μου έλεγε μουφες;

Εγώ 8GB κάρτα έχω επάνω και μάλιστα όχι αυθεντική η οποία δουλεύει εδώ και αρκετό καιρό μια χαρά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια εχουμε καμια προταση σε action rpg? Εχω το psp για τον στρατο και ψαχνω κανενα παιχνιδακι να παιζω τωρα που θα ξαναγυρισω απο την αδεια. Μεχρι τωρα εχω παιξει το star ocean 2, ys seven και final fantasy crysis core (οπου δεν με ξετρελανε τοσο οσο τα αλλα 2).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Τί έγινε βρε παιδιά;;;Κανείς;;;

 

Αρκεί, αλλα μην περιμένεις τίποτα ιδιαίτερο.

Το έχω πάρει. Το χρησιμοποίησα μια φορα, άντε δυο και τώρα το έχω και κάθετε.

 

Παιχνίδια που είναι 'γραμμένα' για να παίζουν στις 3 ίντσες δεν φαίνονται καθόλου καλα στις 30+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκεί, αλλα μην περιμένεις τίποτα ιδιαίτερο.

Το έχω πάρει. Το χρησιμοποίησα μια φορα, άντε δυο και τώρα το έχω και κάθετε.

 

Παιχνίδια που είναι 'γραμμένα' για να παίζουν στις 3 ίντσες δεν φαίνονται καθόλου καλα στις 30+

 

Όντως καμία σχέση φαίνονται τελείως χάλια.Απο τη μία το δείχνει σε μικρότερη οθόνη απο ότι έχει η tv και δεύτερον τσάμπα θα χαλάσεις τα μάτια σου απο τα γραφικά που θα δεις.Να πω ότι έχει κανα hd shader που να κάνει upscale την εικόνα δεν έχει.Την 4,3" οθόνη την μεταφέρει όπως είναι στην 30++ οπότε καταλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...