Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα πει δεν θα το πάρω και θα χαλαρωσω μέχρι τον σεπτεβριο γιατί έχω τρελή δουλειά. Τελικά logarisa στο bn και δεν άντεξαν το τσίμπησε ονλινε. Ελπίζω να ξεχάσω το wow για κανά τρίμηνο και να ασχοληθώ μόνο με το επικό sc. Μεγάλος φαν του 1 σε μια ανεμελη εποχή που είχα άδεια απολυσεως από τον στρατό. Προβλέπω τις ώρες που είμαι σπίτι να περνει φωτιά το pc. Ερώτηση. Αν παίζω offline βλέπω φίλους ονλινε αφού πάλι κάνω login?αυριο πρωί ξεκινάει το λιώσιμο. Κανόνισε και ρεπό Παρασκευή τελιααααααα λεμεεεεεε

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με forcing δουλεύει το FSAA στις Nvidia κάρτες. Στις ΑΤΙ κάρτες δεν δουλεύει καθόλου

 

More info για το πως θα το κάνετε force (in case που κάποιος δεν γνωρίζει):

 

http://www.pcgameshardware.com/aid,765584/Starcraft-2-How-to-activate-Anti-Aliasing-on-Geforces-no-option-on-Radeons/Practice/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια φανατικος του red alert και του command & conquer , τωρα και εγω θα βαλω το starcraft πρωτη φορα να παιξω , χωρις να το χω δει ποτε πως ειναι και ουτε να χω παιξει το 1 .

 

ελπιζω να το μαθω ευκολα και να γουσταρω gaming !!! θα σας πω και εγω τις εντυπωσεις μου καποια στιγμη

 

χαχα ακριβώς το ίδιο κι'εγώ, δεν εχω παίξει ποτέ το 1, παρότι μεγάλος φαν της blizzard λόγω diablo και των rts από εποχής dune και c&c.

 

Το ξεκίνησα σήμερα, αρκετά καλό φαίνεται, λίγο πιο "βαθύ" στο θέμα των μονάδων απ'ότι τα games της ea. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπου σε μια tv στο lounge είδα και μια διαφήμιση i-pistol (με applewise fonts) να υποβόσκει. =ρ

Πολύ καλό παιχνίδι till now.

Βγάζω 2-3 φορές each mission. Normal/Hard/Achievement hunt και προχωράει χαλαρά. Το normal παραείναι εύκολο νομίζω. Αλλα είναι σχετικά αρχή ακόμα..

Όποιος θέλει add klainmaingr code: 301

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μία λέξη. ΕΠΙΚΟ!

Ντάξει, θυμάμαι όταν ανακοίνωσαν ότι θα το κάνουν τριλογία και ρωτούσαν τι θα θέλαμε. Φαίνεται όντως huge.

 

Έχει ένα wing commander feel to it και γουστάρω. Πέρα από τα cinematics έχει cut scenes ανάμεσα στις αποστολές καθώς επίσης και interaction με χαρακτήρες στο bridge. Σε φάση Tiger's Claw. (για όσους θυμόνται)

 

Παίζω hard και έχασα στην 5 πίστα? Κάτι τέτοιο. αχχαα.

Έπαιξα και 2 newb multi. Owned!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πράγματι φέρνει σε Wing Commander σε κάποια πράγματα.

Πόσο πιο old school μπορεί να πάει; :P

(κι έχει κι αυτό το χαρούμενο shoot 'em up, το Lost Viking -clever name pun Blizz-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθοτι το πληκτρολογιο καινουργιο...το ποντικι καινουργιο και τα νευρα μου αρχαια και κουρασμενα , λεω να το γυρισω στο νορμαλ γιατι στην πιστα που κλεβεις γκαζι απο τους προτος απλα ΔΕΝ παιζεται στο Hard...τουλαχιστον εγω τα ειδα ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Normal εδω, χαλαρα 10/26 απολαμβανουμε το στορυ και κανουμε κανα achievement, ασε το hard για μετα :D

 

Στο normal παντως ειναι ευκολo, το hard που επαιξα λιγο εχει μεγαλη διαφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παιχνιδι τα σπαει..νιωθω οτι αξιζε και το τελευταιο ευρω που εδωσα για αυτο. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλη δουλεια απο την Blizz για αλλη μια φορα, και αξιζει να αναφερθει οτι η ολη λειτουργια του Battle.net ειναι οπως ακριβως την περιγραφαν. Χαλαρα με το campaign ξεκινησα πριν πεσω με τα μουτρα στο PVP ετσι? ;) Οποιος θελει ας κανει add . Metu 429

Επεξ/σία από SomnusRX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι τα σπαει..νιωθω οτι αξιζε και το τελευταιο ευρω που εδωσα για αυτο. ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καλη δουλεια απο την Blizz για αλλη μια φορα, και αξιζει να αναφερθει οτι η ολη λειτουργια του Battle.net ειναι οπως ακριβως την περιγραφαν. Χαλαρα με το campaign ξεκινησα πριν πεσω με τα μουτρα στο PVP ετσι? ;)

 

Αυτά να τα βλεπουν οι γκρινιαρηδες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΉΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! ΉΡΘΕ ΚΑΙ ΕΔΩ!!!! :shock::shock::shock:

Το amazon έλεγε 8-9 Αυγούστου και ήρθε σήμερα!!! :-D:-D

 

Ορίστε! Starcraft II WoL Collector's Edition! YUPEEEEEEEEE!

img0415mn.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

(Πάλι ρεζίλι έγινα στη δουλειά... :o)

 

Νομίζω ξαφνικά αρρώστησα...:mrgreen:

 

...α ρε... και έχω raid το βράδυ στο wow... damn.:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...