Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ το γενονος οτι εμεις που εχουμε την digital εκδοση κατεβαζουμε το παιχνιδι με 70 kbps με αποτελεσμα να περιμενουμε απο χθες να κατεβει και να εχει μυνημα ακομα 15 ωρες @)&$^@!)&^$&)@!$

 

Και αν δεν κάνω λάθος την πληρώσατε και πιο ακριβα ε; Κρίμα.

Υπάρχει παντού το παιχνίδι διαθέσιμο σε όποιο μαγαζί κ αν πέρασα στη Θεσσαλονίκη.

Οι δικοί μας για κάνα προ μόνο είναι. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ το γενονος οτι εμεις που εχουμε την digital εκδοση κατεβαζουμε το παιχνιδι με 70 kbps με αποτελεσμα να περιμενουμε απο χθες να κατεβει και να εχει μυνημα ακομα 15 ωρες @)&$^@!)&^$&)@!$

 

Μπορούσες να την κατεβάσεις πάντως πριν το release του παιχνιδιού. Τώρα προφανώς εχουν πέσει όλοι.. Εξακολουθεί να είναι απαράδεκτο βέβαια.

 

Αλλά

 

Υπάρχει η έκδοση και σε torrent. Δεν μιλάω για θείο έτσι. Απλά ο client. Πιστεύω θα κατέβει πιο γρήγορα έτσι.

 

στην πιστα που κλεβεις γκαζι απο τους προτος απλα ΔΕΝ παιζεται στο Hard...τουλαχιστον εγω τα ειδα ολα

 

+1000000

 

βασικα μετα διαλεξα αλλη πιστα στην θεση της, παλι σε χαρντ δυσκολια , και βγηκε σχετικα οκ.

δεν ξερω αν πχ σε 1 πιστα κανω unlock καποια μοναδα και μετα επιστρεψω στην πιστα που με πηδηξαν, θα εχω αραγε και την Unlocked μοναδα??

δηλαδη μηπως θα πρεπει να διαλεξεις και την σειρα που θα παιξεις , ετσι ωστε καποια πραγματα να γινουν πιο ευκολα

 

Ναι θα την έχεις. Και πιστεύω εκεί είναι το τρικ. Και το άλλο τρικ είναι ότι άμα ξέρεις τι θα αντιμετωπίσεις στην πίστα μπορείς να διαλέξεις σωστά upgrade...

 

Εγώ θα επιμείνω στο hard. Βέβαια αν το τέλος της ημέρας με βρει στην ίδια πίστα που έκλεισα την χτεσινή, τότε όχι απλά δεν θα το γυρίσω στο normal αλλά θα κλείσω οριστικά το sc2 και θα πάω να παίξω pacman ή wow με paladin :lol:

 

hard forever !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Εγώ θα επιμείνω στο hard. Βέβαια αν το τέλος της ημέρας με βρει στην ίδια πίστα που έκλεισα την χτεσινή, τότε όχι απλά δεν θα το γυρίσω στο normal αλλά θα κλείσω οριστικά το sc2 και θα πάω να παίξω pacman ή wow με paladin :lol:

 

Ένας έλτον,ποτέ δεν συμβιβάζετε με μικρότερο επίπεδο δυσκολίας!

 

Εγω με την beta του παιχνιδιού,μπορώ να σας κάνω join;;Την έχουμε στην δουλειά και ήθελα να έπαιζα να περνάει η ώρα.

 

http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Strategy/Real-Time/~r349913/StarCraft-II-Wings-of-Liberty-Collectors-Edition/

http://www.game.co.uk/PC-Games-and-Downloads/Strategy/Real-Time/~r331102/StarCraft-II-Wings-of-Liberty/

 

Μήπως το πήρατε κάποιοι αρκετά ακριβά;;

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν δεν κάνω λάθος την πληρώσατε και πιο ακριβα ε; Κρίμα.

 

Πως ειναι δυνατον? Αφου αν αγορασεις την κανονικη εκδοση, παλι μπορεις να κατεβασεις αμα θες το client απο το battle.net account οταν δηλωσεις το key. Δηλαδη πληρωνεις εξτρα για να μην παρεις δισκακι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγα ηρθα στο μαγαζι τωρα ειδα τα σχολια σας . Το πρωι που εκανα disable το p2p επεσε στο 0kbps για 15 λεπτα και μετα το ξανα εκανα ξανα enable γιατι δεν ειχε κατεβει ουτε μισο byte . Ελπιζω μεχρι το πρωι αυριο που θα μπω να παιξω γιατι σχολαω 9 το βραδυ και θα παω σπιτι αργα να εχει κατεβει . Τουλαχιστον την Παρασκευη που πηρα Ρεπο να μην παει ετσι αχαστο γιατι θα τους χεσω ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ειναι δυνατον? Αφου αν αγορασεις την κανονικη εκδοση, παλι μπορεις να κατεβασεις αμα θες το client απο το battle.net account οταν δηλωσεις το key. Δηλαδη πληρωνεις εξτρα για να μην παρεις δισκακι?

 

Εδώ το είδα γραμμένο χθές. Αλλα και με ένα γρήγορο search

http://www.crunchgear.com/2010/07/27/starcraft-2-digital-version-now-available-at-battle-net/

Εγώ το πήρα 50 απο mediamarket χθες. So 10ευρώ πάνω ναι. Κανένα νόημα.

 

Χμ έχει ένα update οτι μπορείς να το βρείς και στα 40 σε κάποια site. Δεν ξέρω πόσο το δίνει επίσημα η blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chill κάνε με add ρε φίλε να κάνουμε κάνα chat ή κανά vs.

 

Κοίτα Στεφ τώρα θα λύσω το pc να περάσω τον νέο μου caviar black και τα 7 :-) (και μόλις βρω λεφτά βουρ για 8 giga!!!) Επειδή δεν πρόκειται να κάτσω να ασχοληθώ όλη μέρα βέβαια με αυτό, σου στέλνω p.m. με το real id μου καθώς και τον κωδικό του πολυαγαπημένου μου πλέον wii να με κάνεις add και εκεί να παίξουμε κανένα kart xixi (ακόμα και εγώ που έκραζα το wii πλέον έχω γίνει τρελό fanboy :o)

 

noob :)

 

Άμα πάρω το hammer μου θα δεις, που θα με πεις nab παλιο zergorogue :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος που να πηρε το cd-key απο εδω? http://www.ibay24.co.uk/starcraft2-cdk-gamecard-starcraft-ii-wings-of-liberty-11297.html επειδη μου φαινεται περιεργα φθηνο και δεν το ξερω το site.

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγα ηρθα στο μαγαζι τωρα ειδα τα σχολια σας . Το πρωι που εκανα disable το p2p επεσε στο 0kbps για 15 λεπτα και μετα το ξανα εκανα ξανα enable γιατι δεν ειχε κατεβει ουτε μισο byte . Ελπιζω μεχρι το πρωι αυριο που θα μπω να παιξω γιατι σχολαω 9 το βραδυ και θα παω σπιτι αργα να εχει κατεβει . Τουλαχιστον την Παρασκευη που πηρα Ρεπο να μην παει ετσι αχαστο γιατι θα τους χεσω ....

 

Συνηθως αμα απενεργοποιησεις το p2p στρωνει, αυτο που μπορεις να προσπαθησεις ειναι να μπεις στο tchnical support της Blizzard και να δεις ποια ports πρεπει να ανοιξεις στο ρουτερ σου για τον downloader.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...