Προς το περιεχόμενο

Starcraft 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators
με 3870 και 6750 @3200mhz + 8gb ram σε 2560χ1440 και ultra settings είναι playable μια χαρα (μέχρι τρίτη αποστολή, single player).

βλέποντας το παραπάνω λινκ είχα ανησυχήσει και ρώτησα αν θα έχω πρόβλημα, τελικά όλα καλά.:lol:

 

πόσα fps όμως και σε τι καταστάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
με 3870 και 6750 @3200mhz + 8gb ram σε 2560χ1440 και ultra settings είναι playable μια χαρα (μέχρι τρίτη αποστολή, single player).

βλέποντας το παραπάνω λινκ είχα ανησυχήσει και ρώτησα αν θα έχω πρόβλημα, τελικά όλα καλά.:lol:

 

πόσα fps όμως και σε τι καταστάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας υποχρέωσε και το Amazon.co.UK, μας υποχρέωσαν και τα Ελ.Τα.

 

Πάει και αυτή η βδομάδα, από Δευτέρα τώρα.

 

2 μήνες προπαραγγελία, το κέρατό μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας υποχρέωσε και το Amazon.co.UK, μας υποχρέωσαν και τα Ελ.Τα.

 

Πάει και αυτή η βδομάδα, από Δευτέρα τώρα.

 

2 μήνες προπαραγγελία, το κέρατό μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fps δεν έχω κοιτάξει. κάποια πολύ μικρά σπασίματα τα κάνει, σπάνια κιόλλας, αλλά δεν ενοχλούν ούτε σε επηρρεάζει στο game. βέβαια αν θες να παίξεις σοβαρά με καλά apm ε εκει θα χρειαστεί άλλη κάρτα. για single μια χαρά είναι χωρίς καμία ενόχληση πουθενά.(μέχρι την 3 αποστολή πάντα, αν μετά αλλάζει δεν ξέρω).στην αποστολή που υπερασπίζεσαι μία βάση (δεύτερη η τρίτη) το παράκανα λίγο και εφτιαξα 130 μονάδες και δεν είχε κολλήματα, ελπίζω να συνεχιστεί έτσι, δεν είναι καιροί για νέες κάρτες....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

fps δεν έχω κοιτάξει. κάποια πολύ μικρά σπασίματα τα κάνει, σπάνια κιόλλας, αλλά δεν ενοχλούν ούτε σε επηρρεάζει στο game. βέβαια αν θες να παίξεις σοβαρά με καλά apm ε εκει θα χρειαστεί άλλη κάρτα. για single μια χαρά είναι χωρίς καμία ενόχληση πουθενά.(μέχρι την 3 αποστολή πάντα, αν μετά αλλάζει δεν ξέρω).στην αποστολή που υπερασπίζεσαι μία βάση (δεύτερη η τρίτη) το παράκανα λίγο και εφτιαξα 130 μονάδες και δεν είχε κολλήματα, ελπίζω να συνεχιστεί έτσι, δεν είναι καιροί για νέες κάρτες....:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας υποχρέωσε και το Amazon.co.UK, μας υποχρέωσαν και τα Ελ.Τα.

 

Πάει και αυτή η βδομάδα, από Δευτέρα τώρα.

 

2 μήνες προπαραγγελία, το κέρατό μου!

 

Same here αλλά όχι από αμαζον. Έχει γίνει dispatched από το Σάββατο το δικό μου και χτες πέρασε ο ταχυδρόμος και @@.

Α ρε γμτ και έχει σκ στη δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας υποχρέωσε και το Amazon.co.UK, μας υποχρέωσαν και τα Ελ.Τα.

 

Πάει και αυτή η βδομάδα, από Δευτέρα τώρα.

 

2 μήνες προπαραγγελία, το κέρατό μου!

 

Same here αλλά όχι από αμαζον. Έχει γίνει dispatched από το Σάββατο το δικό μου και χτες πέρασε ο ταχυδρόμος και @@.

Α ρε γμτ και έχει σκ στη δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις , τι μας νοιαζει για τις περιπετειες σας με τα ΕΛΤΑ και δεν ξερω και εγω με τι αλλο!!;;!!

 

Αν εχετε κατι να πειτε για το σταρκραφτ πειτε το , αλλιως , πηγαιντε στο " ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις , τι μας νοιαζει για τις περιπετειες σας με τα ΕΛΤΑ και δεν ξερω και εγω με τι αλλο!!;;!!

 

Αν εχετε κατι να πειτε για το σταρκραφτ πειτε το , αλλιως , πηγαιντε στο " ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει το κουμπάκι του ρουφιάνου αν σε ενοχλεί τόσο πολύ το (σχετικό) offtopic μας.

 

Αν κάποιος κρίνει ότι είμαστε αλλού, ας μας φροντίσει.

 

Σε κάθε περίπτωση, το 258ο σου μήνυμα φαντάζομαι χαρακτηρίζει και τα προηγούμενα, ρε συ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει το κουμπάκι του ρουφιάνου αν σε ενοχλεί τόσο πολύ το (σχετικό) offtopic μας.

 

Αν κάποιος κρίνει ότι είμαστε αλλού, ας μας φροντίσει.

 

Σε κάθε περίπτωση, το 258ο σου μήνυμα φαντάζομαι χαρακτηρίζει και τα προηγούμενα, ρε συ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεγάλη απογοήτευση οι cutscenes...

 

περίμενα pre-rendered γραφικά σε επίπεδο Blizzard και όχι in-game animations αλ'α vampire the masquerade FFS!!!

 

τεσπα, τους δικαιολογώ γιατί είναι πολλά και θα έπιαναν 3 DVD αλλά και πάλι, απογοήτευση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...