Προς το περιεχόμενο

Εθνική Ελλάδος


IOCTL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 12k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μη σκάτε γιά το 4-0.Εδώ οι Γερμανοί έχασαν 5-0 νομίζω πριν το μουντιάλ στην έδρα τους από τούς Άγγλους.Ήταν κακό πού στον αγώνα είχαμε Γερμανό προπονητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μας βγάλανε την ψυχή πάλι αλλα τα καταφέρανε... Μολδαβία - Ελλάδα 0-1

Ο ρεχάγκελ το χαβά του... Μέσα ο Ζαγοράκης... Ο Χαριστέας περιπατητής... Ο Αμανατίδης απογοήτευση.

 

ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ Καραγκούνης , Σειταρίδης , Λύμπε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, αλλά στο 1ο ημίχρονο παίζαμε με 10. Πιο κινητικός ήταν ο επόπτης από τον Ζαγοράκη. Αλλά δεν φταίει αυτός, φταίει αυτός που τον βάζει. Βέβαια, αν θίξει κανείς τον γερμανό θα πέσουν όλοι να τον φάνε. "Ξεχνάς ότι πήρε το Euro", "Αχάριστοι ελληνάρες", κτλ κτλ. Ουδείς υπεράνω κριτικής κύριοι, και πιστεύω ότι ό,τι ήταν να δώσει ο Ρεχάγκελ στην εθνική το έδωσε και τον ευχαριστούμε, αλλά όσο και αν ξέρω σε τι επίπεδο ανήκουν οι έλληνες διεθνείς, δεν μπορώ να πιστέψω ότι δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι καλύτερο από αυτό το κλωτσοσκούφι, τις γιόμες από την αρχή του αγώνα, την ΜΗΔΕΝΙΚΗ ανάπτυξη και το ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ πλάνο, και...και...και...Απορώ ΤΙ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ κάνουν στις προπονήσεις! Ειλικρινά ρε παιδιά, και λίγη δουλειά να γινόταν, κάτι στο καλό θα φαινόταν στον αγώνα. Το θέαμα ήταν απογοητευτικό, και όσο και να προσπαθήσουν Σωτηρακόπουλος και Σπυρόπουλος να μας πείσουν ότι ο Μολδαβία είναι ποδοσφαιρική δύναμη, δεν νομίζω να υποκαταστήσουν τα μάτια μας.

 

Θέλω να δω πόσα θα φάνε από τους Νορβηγούς σε ένα μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορούσα να το παρακολουθήσω! Καθόλου καλό ματς. Κάποιος εδώ είπε "αιώνιο respect στα παληκάρια της Πορτογαλίας", συμφωνώ, αλλά πρέπει και αυτοί να σεβαστούν την εθνική και τους εαυτούς τους,(ο μεγάλος παίκτης ξέρει πότε να σταματήσει και να μείνει μεγάλος) να αποσυρθούν και να δώσουν την θέση τους σε ελπιδοφόρους νεότερους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια απο τον ομιλο περνανε οι 2 πρωτοι ή μονο ο πρωτος?

 

Παντως αν δεν περασουμε απο τετοιο ομιλο,θα ειμαστε πολυ ξεφτιλες,και θα πρεπει να γινει τρελο ξεσκαταρισμα και σε επιπεδο παικτων και στον προπονητη βεβαια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νορβηγοι μη σας ξεγελά το 1-4. Όποιος είδε φάσεις κατάλαβε ότι οι μαγιάροι είναι μια μάλτα των βαλκανίων. Τέτοια άμυνα και τέτοιο τερματοφύλακα ούτε στην Δ'εθνική του τσιμπουκτου δεν βρίσκεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως,ανεξαρτητως αποτελεσματος,η εθνικη ειχε τα μαυρα της τα χαλια χθες...

 

Πλεον,κανεις δε θα ασχολειται μαζι τους,το εχουν παρακανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρεχάγκελ είναι Ρεχάγκελ.

Πρέπει να καταλάβουμε πως όσο είναι αυτός στο τιμόνι αυτή τη μπάλα θα βλέπουμε κ αυτούς τους παίκτες..

Όταν φύγει το συζητάμε ξανα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ρεχάγκελ είναι Ρεχάγκελ.

Πρέπει να καταλάβουμε πως όσο είναι αυτός στο τιμόνι αυτή τη μπάλα θα βλέπουμε κ αυτούς τους παίκτες..

Όταν φύγει το συζητάμε ξανα..

 

Όταν φύγει και έρθει κανείς τύπου Γεωργιάδη ή Αναστασιάδη; :-D

Αυτό βεβαίως δεν σημαίνει ότι δεν ευθύνεται ο Ρεχάγκελ, αλλά όχι μόνο αυτός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε τέτοιο όμιλο γίνει καμμιά στραβή καί δεν περάσουμε,τότε προτείνω να επιστρέψουμε το κύπελο πού μας έδωσαν καί να ζητήσουμε καί συγγνώμη:mrgreen:

 

'Οσο γιά τούς επικριτές τού Ρεχάγκελ λέω ότι ναί ο άνθρωπος έχει εμμονές ειδικά με Χαριστέα,Ζαγοράκη.Φύσσα κ.λ.π, αλλά γιά πείτε μου ρε παιδιά τούς άλλους παιχταράδες πού υπάρχουν στο Ελληνικό ποδόσφαιρο καί πού τούς ξεχνά ο προπονητής?

Δεν νομίζω όπως λένε γιά Ζήκο καί Στολτίδη ότι μπορούν αυτοί να δώσουν το κάτι παραπάνω.Λέτε να έχει προηγούμενα μαζί τους ό Ότο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκο έχεις αλλά απ'οτι θυμάμαι μετά το euro οι Χαριστέας και Βρύζας είχαν να σκοραρουν πάνω από 10 συνεχόμενα ματς.Δηλαδή΄αν βάλει οποιονδήποτε άλλο επιθετικό τι το χειρότερο μπορεί να συμβέι απο το να μη σκοράρει?

Για Ζήκο καο Στολτίδη δεν νομίζω οτι μπορού να προσφέρουν τίποτα παραπάνω , ίσως περισσότερο τρέξιμο αν είναι σε καλή κατάσταση - ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΑΜΥΝΤΙΚΑ ΧΑΦ - ήμαρτον ,είμαστε η μόνη εθνική που ακόμα και με την Μολδαβία να παίζουμε όλοι μας οι μέσοι είναι αμυντικοί ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...