Προς το περιεχόμενο

αξιόπιστα dvd δισκάκια


zoranb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 448
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα, μηπως ξερετε αν υπαρχουν DVD T/Y ή That's, που να ειναι Printable, full face και glossy, ολα αυτα μαζι ;;; Κι αν οχι, ποια αλλα DVD συνδυαζουν τα παραπανω στοιχεια και που μπορω να βρω ;;; (To e-Shop παντως δεν εχει, το εψαξα, ουτε το Μουλτιραμα και μαλλον ουτε το Πλαισιο. Καμια ιδεα ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω δει τα Verbatim.Οπως ειπα, εχω κοιταξει στο e-Shop. Δεν ειναι full face. Οσο για τις ετικετες, ακομα και οι φθηνοτερες, κοστιζουν 40 λεπτα η μια !!! Ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω καινουριο θεμα, μηπως ξερετε αν υπαρχουν DVD T/Y ή That's, που να ειναι Printable, full face και glossy, ολα αυτα μαζι ;;; Κι αν οχι, ποια αλλα DVD συνδυαζουν τα παραπανω στοιχεια και που μπορω να βρω ;;; (To e-Shop παντως δεν εχει, το εψαξα, ουτε το Μουλτιραμα και μαλλον ουτε το Πλαισιο. Καμια ιδεα ;;;
Αυτό που ψάχνεις υπάρχει! :-D

 

Δες τα:

(ANA.TAY0062) THAT'S DVD-R 16X 4,7GB WATERSHIELD PRINTABLE WHITE INKJET CAKEBOX 50

 

Είναι και Taiyo Yuden και Printable και Full Face και Glossy και αδιάβροχα (watershield)!! ;)

 

 

Υ.Γ.: Αν δεν τα βρεις διαθέσιμα στο e-shop.gr δοκίμασε στην Diskimpex.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ψάχνεις υπάρχει! :-D

 

Δες τα:

(ANA.TAY0062) THAT'S DVD-R 16X 4,7GB WATERSHIELD PRINTABLE WHITE INKJET CAKEBOX 50

 

Είναι και Taiyo Yuden και Printable και Full Face και Glossy και αδιάβροχα (watershield)!! ;)

 

 

Υ.Γ.: Αν δεν τα βρεις διαθέσιμα στο e-shop.gr δοκίμασε στην Diskimpex.

 

Εισαι σιγουρος οτι συνδυαζουν οτι ζηταω ;; Τα εχεις αγορασει;; Γιατι πηγα στο e-Shop και μου τα μασαγαν (δεν ειναι σιγουρο, πιθανον, δεν μπορω να σας εγγυηθω κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος οτι συνδυαζουν οτι ζηταω ;; Τα εχεις αγορασει;; Γιατι πηγα στο e-Shop και μου τα μασαγαν (δεν ειναι σιγουρο, πιθανον, δεν μπορω να σας εγγυηθω κλπ)
Εδώ θα δεις πολλές εικόνες και σχόλια για αυτό που ρωτάς: Αναζήτηση εικόνων στο Google: yuden + watershield

 

Καλές εγγραφές και καλές photo quality αδιάβροχες εκτυπώσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που ψάχνεις υπάρχει! :-D

 

Δες τα:

(ANA.TAY0062) THAT'S DVD-R 16X 4,7GB WATERSHIELD PRINTABLE WHITE INKJET CAKEBOX 50

 

Είναι και Taiyo Yuden και Printable και Full Face και Glossy και αδιάβροχα (watershield)!! ;)

 

 

Υ.Γ.: Αν δεν τα βρεις διαθέσιμα στο e-shop.gr δοκίμασε στην Diskimpex.

 

Τα πηρα σημερα. Αψογα σε πρωτη εκτελεση, αν και δε γυαλιζουν οσο θα ηθελα. Απ'οτι μπορεσα να μαθω, δεν ειναι glossy ακριβως, αλλα με την διαδικασια αδιαβροχοποιησης, αποκτουν καπως γυαλιστερη επιφανεια. Ελπιζω να ειναι και ανθεκτικα στο χρονο και να παιζουν και μετα απο λιγα χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πηρα σημερα. Αψογα σε πρωτη εκτελεση, αν και δε γυαλιζουν οσο θα ηθελα. Απ'οτι μπορεσα να μαθω, δεν ειναι glossy ακριβως, αλλα με την διαδικασια αδιαβροχοποιησης, αποκτουν καπως γυαλιστερη επιφανεια. Ελπιζω να ειναι και ανθεκτικα στο χρονο και να παιζουν και μετα απο λιγα χρονια.
Εμένα πάλι μ'αρέσουν το πόσο γυαλιστερά είναι. Αυτά είναι γούστα. B)

Aυτό όμως που με ενθουσιάζει περισσότερο είναι το ότι είναι αδιάβροχα. :-D

 

Όσο για την ανθεκτικότητά τους στον χρόνο: με την Taiyo Yuden έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ps2 ποια ειναι τα καλυτερα DVD-RW 4,7GB κατα την γνωμη σας.Εγω χρησιμοποιω TDK.

 

Φιλε και εγω TDK χρησιμοποιω.Αν και ειμαι tayionakias sto ps2 δεν εχουν δειξει καλο χαρακτηρα(αργει να τα διαβασει).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...