Προς το περιεχόμενο

μTorrent οδηγός και απορίες


ShAd0w_z0nE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να πατάς εκεί που λέει get torrentfile μέσα στην παρένθεση κι όχι στο get this torrent που είναι magnet link

 

απ'την εικονα που μας δινει,φαινεται καθαρα οτι κατεβαζει το .torrent και οχι το magnet link.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μισο λιγο.αν καταλαβα καλα το μtorrent δεν εχει;

 

Σωστα καταλαβες...

Ειτε το πεις u, ειτε το πεις μ, ειναι το ιδιο!

Απλα ο φιλος απο πανω μπερδεψε το u, με το ελληνικο μικρο μ, και τα θεωρησε ξεχωριστα προγραμματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πατάς εκεί που λέει get torrentfile μέσα στην παρένθεση κι όχι στο get this torrent που είναι magnet link

 

 

απ'την εικονα που μας δινει,φαινεται καθαρα οτι κατεβαζει το .torrent και οχι το magnet link.

Ευχαριστω mrpink.Ετσι τα βγαζει.

Την εικονα την βρηκα απο το ιντερνετ,αν σας μπερδεψε,απλα για να καταλαβετε τι λεω.

Γιατι ομως δεν δουλευει το αλλο κουμπι????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ'την εικονα που μας δινει,φαινεται καθαρα οτι κατεβαζει το .torrent και οχι το magnet link.

Κουφό, ε? Δεν είδα καν την εικόνα, μόλις διάβασα μόνο για ********* κατάλαβα κατευθείαν τι παίζει γιατί το αλλάξαν χθες ή προχθές. Κατεβάζω συνέχεια από κει

 

Γιατι ομως δεν δουλευει το αλλο κουμπι????

Δεν ξέρω, κανονικά έπρεπε να σου βγάλει παράθυρο διαλόγου με ποιο πρόγραμμα θες να το κατεβάσεις και τα σχετικά, τουλάχιστον αυτό γινόταν παλιότερα. Μπορείς να το κάνεις όπως ο τύπος στο βίντεο

http://www.ps3trophies.com/forums/entertainment/9518-pirate-bay-abandons-torrent-files-magnet-links.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφό, ε? Δεν είδα καν την εικόνα, μόλις διάβασα μόνο για ********* κατάλαβα κατευθείαν τι παίζει γιατί το αλλάξαν χθες ή προχθές. Κατεβάζω συνέχεια από κειΔεν ξέρω, κανονικά έπρεπε να σου βγάλει παράθυρο διαλόγου με ποιο πρόγραμμα θες να το κατεβάσεις και τα σχετικά, τουλάχιστον αυτό γινόταν παλιότερα. Μπορείς να το κάνεις όπως ο τύπος στο βίντεοhttp://www.ps3trophies.com/forums/entertainment/9518-pirate-bay-abandons-torrent-files-magnet-links.html

Τρωει πολυ χρονο αυτο,καλυτερα θα παταω το αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφό, ε? Δεν είδα καν την εικόνα, μόλις διάβασα μόνο για ********* κατάλαβα κατευθείαν τι παίζει γιατί το αλλάξαν χθες ή προχθές. Κατεβάζω συνέχεια από κει

 

τοτε λαθος μου.εγω ειδα την εικονα και λεω ενταξει ο φιλος κατεβαζει το κανονικο και μαλλον ειναι προβλημα του μtorrent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα...Πριν κανα 2 μήνες είχα ανεβάσει κάτι τραγούδια στο utorrent με το ''Drop files to send'' που λέει κάτω αριστερά στο πρόγραμμα αλλά έχω χάσει και το λινκ και το αρχείο (του torrent) υπάρχει καποιος τρόπος να το βρω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα .

Χρησιμοποιούσα το qBittorrent .

Δεν μπορούσα να χρησιμοποιούσα το μTorrent παλιά για κάποιο λόγο ο οποίος λύθηκε , και θέλω να μεταφέρω τα torrents .

Πως μπορώ να μεταφέρω τα torrents στο μ ;

Επεξ/σία από Udaba
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αναφερθει πιο πίσω, Μεταφέρεις τα αρχεία σου εκει που σου λέει το "μ" και πρεπει να ξαναφορτώσεις τα αρχεία torrent που είχες κατεβασει.

Πως θα το κάνω αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω ακριβώς τι πρέπει να κάνω , ίσως μπορείτε να μου πείτε πιο αναλυτικά ή να μπει κάποιος με TeamViewer .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...