Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έχω βάλει το patch άλλα έχει ορισμένες ατέλειες..όπως ότι σε μερικά γήπεδα κολλάει.+ τα συνθήματα όταν είναι από ελληνικές ομάδες είναι οκ. αν είναι από ξένες,προτιμώ να ακούω τον εκφωνητή..χεχε..

Προσοχή πάντως, το patch πρέπει να μπεί σε απείραχτο pro.να μην έχει δηλαδή κάποιο προηγούμενο patch ή βελτίωση από ότι είχε βγεί..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego to pezo se vista me mia ati 9600pro 128.mexri na erthei i 512 pou pareigila.

 

malista dld afou den boreis ESY na to valeis einai mapa.....kala eipes pio panw...go back to fifa

 

den enoo afto.alla oti kai na exo kanei den pezei sosta.tin mia mou anoigei kanonika kai den exei pouthena omades mesa kai tin alli den anoigei katholou.to fifa eine ligo spastiko.to epeza ena soro xronia kai den exei se kamia periptosi ta grafika tou pes6.

 

 

edit: telika kserei kaneis tropo na min kourazonte oi pextes sto ml?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παιδιά μία ερώτηση σχετική με το patch της Wehellas. Στο παραπάνω link όπου αναφέρονται οι οδηγίες εγκατάστασης του GREEK SUPERLEAGUE PATCH 2007 σε κάποιο σημείο αναφέρεται και το εξής:

 

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ:

Κάνουμε διπλό κλικ στο exe και αποσυμπιέζουμε. Μόλις τελειώσει η αποσυμπίεση, πηγαίνουμε στο φάκελο που δημιουργήθηκε και τρέχουμε το Setup.exe . Περιμένουμε 10-12 λεπτά μέχρι να μας πει ότι η εγκατάσταση ολοκληρώθηκε. Τρέχουμε το εικονίδιο που δημιουργήθηκε στο Desktop και απολαμβάνουμε το Patch!

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η εγκατάσταση πρέπει να γίνει πάνω σε "καθαρό", απείραχτο PES6

Δημιουργείται δηλαδή κάποιο διαφορετικό εικονίδιο από αυτό του PES; Μπορούμε να επιλέξουμε μεταξύ της κανονικής και της patchαρισμένης έκδοσης όταν πάμε να παίξουμε; Και το Master League που έχουμε ξεκινήσει μπορούμε να το συνεχίσουμε μετά την εγκατάστσαση του patch; Συγγνώμη αν κάποιο από αυτά έχουν ήδη απαντηθεί, αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω καθόλου χρόνο για ψάξιμο και θέλω να δώσω το patch σε κάποιον φίλο. Δε θέλω λοιπόν ο φίλος μου να βρεθεί προ εκπλήξεων. Σας ευχαριστώ προκαταβολικά για την κατανόηση!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to PES6 exei kalutera grafika apto FIFA? lol.....

einai to mono shmeio pou usterei to PES6...

anyway se olous pezei ok....ara kati kaneis lathos

 

pezo fifa tora giati mou tin psiloespase to pes6.kourazonte me to paramikro oi pextes.kai kati allo eine oti oi pextes den exoun ta xaraktiristika pou prepei.den eine dinaton o obina na eine pio grigoros apo ton messi.opote fifa7 gia fetos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όσους δεν τρέχει σωστά το patch ας δοκιμάσουν να το ξανακάνουν εγκατάσταση αφού πρώτα ξετικάρουν το "read only" στον φάκελο της konami στο program files. Ίσως να θεωρείται δεδομένο αυτό που λέω αλλά εγω το σκέφτηκα μετά από τρείς αποτυχημένες προσπάθιες εγκατάστασης του patch...λες να ειναι read only?...και ναι ήταν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αγόρασα το παιχνίδι και δε βρίσκω πουθενά το registration code.Ούτε βρήκα πουθενά βιβλίο οδηγιών .Παίζει να έγιεν στραβή?

 

Έλεγξες τη συσκευασία & το DVD; Εν ανάγκη το επιστρέφεις, αφού του έλειπε και το βιβλίο οδηγιών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεγξες τη συσκευασία & το DVD; Εν ανάγκη το επιστρέφεις, αφού του έλειπε και το βιβλίο οδηγιών...

 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την άμεση απάντηση!Το έχω "ξεσκονίσει" το παιχνίδι από όλες τις μεριές.Έχει μέσα μόνο το DVD και τίποτα άλλο !!!!Λες να μου φέρουν πρόβλημα.........απο το μαγαζί; e-shop για την ακρίβεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την άμεση απάντηση!Το έχω "ξεσκονίσει" το παιχνίδι από όλες τις μεριές.Έχει μέσα μόνο το DVD και τίποτα άλλο !!!!Λες να μου φέρουν πρόβλημα.........απο το μαγαζί; e-shop για την ακρίβεια!

 

Αφού το προϊόν δεν παραδόθηκε όπως έπρεπε να παραδοθεί είναι υποχρεωμένοι να στο αλλάξουν. Σε κάθε περίπτωση εσύ πρέπει να πας και να ζητήσεις την αλλαγή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αγόρασα το παιχνίδι και δε βρίσκω πουθενά το registration code.Ούτε βρήκα πουθενά βιβλίο οδηγιών .Παίζει να έγιεν στραβή?

 

file mou pisteuw pws sou to afairesan kata ti metafora apo athina pros giannena gia na plirwseis ligotera....etsi me mono 37 euroulia no vivliaraki...:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

file mou pisteuw pws sou to afairesan kata ti metafora apo athina pros giannena gia na plirwseis ligotera....etsi me mono 37 euroulia no vivliaraki...:mrgreen:

 

Αλήθεια εσυ το wii σου από που το πήρες?Τα είχε όλα μέσα?Έχω ακούσει ότι αν είναι δώρο είναι μπορεί και να μην έχει τίποτα ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια εσυ το wii σου από που το πήρες?Τα είχε όλα μέσα?Έχω ακούσει ότι αν είναι δώρο είναι μπορεί και να μην έχει τίποτα ισχύει?

 

Πες μας τι έγινε τελικά με το PES. Στο αντικατέστησαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...