Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 6


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Δοκίμασε να ενεργοποιήσεις τον κατακόρυφο συγχρονισμό (VSync -> ΟΝ) στην 6600 σου"

 

Επαιξα ενα ματς και η κατασταση ηταν απειρως βελτιωμενη...thanks!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 821
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχεις δικιο ρε φιλε! εντελως ηλιθια ερωτηση.

 

ρωτησα μηπως και γινεται κανα hack και παραβλεπεις τους servers της konami.

 

λεμε τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εδώ και αρκετές μέρες αντιμετωπίζω ένα σοβαρό πρόβλημα με το pro και ήλπιζα να μπορούσε να με βοηθήσει κανείς από τα topic εδώ πέρα. Συγκεκριμένα, από τότε που αγόρασα την καινούργια μου tft οθόνη 21 ιντσών, δεν μπορώ να παίξω σε ανάλυση μεγαλύτερη από 1024:768.Το ρυθμίζω από τα settings της εφαρμογής στο program files, αλλά όποια ανάλυση και αν δώσω μεγαλύτερη από αυτήν του 1024, όχι απλώς θα παραμένει η ίδια (1024 δηλαδή) αλλά το παιχνίδι θα έχει και απίστευτο lag. Δοκίμασα και με το kitserver που μου πρότεινε ένα παιδί, όσο πιστά όμως και αν ακολούθησα τις οδηγίες από διάφορα ξένα forums, δεν κατόρθωσα να πετύχω τπτ, αυτή η καταραμένη η ανάλυση παραμένει ίδια και είναι αμαρτία να παίζω σε αυτήν την οθόνη όπως έπαιζα και με την παλιά μου crt 17ara.

 

Να σημειώσω ότι έχω κάνει update τους drivers της κάρτας (Nvidia 6600) ενώ παράλληλα έχω δοκιμάσει αρκετές διαφορετικές ρυθμίσεις του V-Sync.

Η μέγιστη ανάλυση της οθόνης μου είναι 1680:1050.

 

Please help!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά, εδώ και αρκετές μέρες αντιμετωπίζω ένα σοβαρό πρόβλημα με το pro και ήλπιζα να μπορούσε να με βοηθήσει κανείς από τα topic εδώ πέρα. Συγκεκριμένα, από τότε που αγόρασα την καινούργια μου tft οθόνη 21 ιντσών, δεν μπορώ να παίξω σε ανάλυση μεγαλύτερη από 1024:768.Το ρυθμίζω από τα settings της εφαρμογής στο program files, αλλά όποια ανάλυση και αν δώσω μεγαλύτερη από αυτήν του 1024, όχι απλώς θα παραμένει η ίδια (1024 δηλαδή) αλλά το παιχνίδι θα έχει και απίστευτο lag. Δοκίμασα και με το kitserver που μου πρότεινε ένα παιδί, όσο πιστά όμως και αν ακολούθησα τις οδηγίες από διάφορα ξένα forums, δεν κατόρθωσα να πετύχω τπτ, αυτή η καταραμένη η ανάλυση παραμένει ίδια και είναι αμαρτία να παίζω σε αυτήν την οθόνη όπως έπαιζα και με την παλιά μου crt 17ara.

 

Να σημειώσω ότι έχω κάνει update τους drivers της κάρτας (Nvidia 6600) ενώ παράλληλα έχω δοκιμάσει αρκετές διαφορετικές ρυθμίσεις του V-Sync.

Η μέγιστη ανάλυση της οθόνης μου είναι 1680:1050.

 

Please help!!!

 

Έχει αναφερθεί και πιο παλιά, ότι με το NoDVD cr**k, φτιάχνει το lag που παρουσιάζεται σε μερικούς... τώρα αν έχει να κάνει και με τις αναλύσεις που λες, δεν το ξέρω... αν έχεις όμως το αυθεντικό εκτελέσιμο αρχείο, δοκίμασε να βάλεις το nodvd, μήπως και δεις φως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Xerete ke apo emena. Molis agorasa 2 xeiristiria tis logitech , dual action.

Ta egatastisa ola kala , ta windows ta anagnorizei ke ta 2.

Otan omos pao na pekso pro6 litourgi to ena apo ta 2.To pro den anagnorizei to 2o.Eno an valo to kathena mono tou , litourgri.

Any ideas?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xerete ke apo emena. Molis agorasa 2 xeiristiria tis logitech , dual action.

Ta egatastisa ola kala , ta windows ta anagnorizei ke ta 2.

Otan omos pao na pekso pro6 litourgi to ena apo ta 2.To pro den anagnorizei to 2o.Eno an valo to kathena mono tou , litourgri.

Any ideas?

 

Έχεις ρυθμίσει από τα settings του παιχνιδιού ως player 1 το ένα σου gamepad και ως player 2 το δεύτερο σου?

Αυτή η ρύθμιση υπάρχει και στην έναρξη -σε όλατα προγράμματα- στα windows και μέσα από το παιχνίδι στα options-button configuration.

Kάντο σωστά όμως από τα windows!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...