Προς το περιεχόμενο

Dragon Age: Origins


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 14/12/2021 στις 3:47 ΜΜ, Luciddream είπε

Και εγω γενικά ξεκινάω παιχνίδια και τα παρατάω (όλα τα single player τα έχω αφήσει στην μέση), αλλά τελευταία ψάχνω καινούρια να ασχοληθώ, και επειδή έχω και τρέλα με μάγους μου κίνησε το ενδιαφέρον. Βασικά ήθελα να παίξω το DAI που δώσανε πρόσφατα δωρεαν αλλά ήθελα να ξέρω το Lore πριν ασχοληθώ. Αυτό που κάνω τώρα για να μην βαρεθώ και με αυτό είναι ότι πάω γιούργια τελείως και σε Normal δυσκολία για να μην χάνω χρόνο. Απλά παρακολουθώ όλες τις συζητήσεις όσο μπορώ, δεν τα skipάρω.

Σίγουρα φαίνεται η ηλικία του αλλά εξαρτάται πόσο σε ενδιαφέρει... εγώ ας πούμε τα καινούρια open world που έχουν ένα εκατομμύριο πράγματα να κάνεις δύσκολα μπορώ να τα παίξω.. ούτε χρόνο έχω ούτε όρεξη, οπότε με τα παλαιότερα games την βρίσκω καλύτερα :)

Κοίτα, το main campaign θέλει τουλάχιστον 50 ώρες για να βγει. Βάλε side quests, επαναλήψεις μαχών, συνομιλίες με Companions (είναι σημαντικό) φεύγεις κοντά στις 70. Οπότε σκέψου το όταν λες πως τα παρατάς όλα στη μέση. 

Απο την άλλη έχει ενδιαφέρουσες επιλογές για mage build και...romance.

Edit: Διαφωνώ κάθετα με τα αρνητικά σχόλια για το game και ιδίως για το expansion που έχει πιο ενδιαφέρον story από το main

Επεξ/σία από tonkpils
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...