Προς το περιεχόμενο

Νέα MacBook με Intel Core 2 Duo


georgeadams

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κοίταξε, υπάρχει Microsoft Office 2004 for Mac οπότε αν θέλεις MS Office ντε και καλά είσαι καλυμμένος. Από κει κι έπειτα υπάρχει η σουίτα iWork της Apple και τα Openoffice-Neooffice που είναι open source και πολύ αξιόλογα. Διαλέγεις και παίρνεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι η αλήθεια είναι ότι ανοίγει .doc αρχεία αλλά έχει αρκετές ασυμβατότητες. Το καλύτερο είναι αφού δουλεύεις πολύ Office να βάλεις και το Office for Mac για να είσαι ok.

 

BTW στο παραπάνω link λέει οτι έχει ετοιμοπαράδοτα MacBook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρα το online που μου προτείνεις. Μήπως γνωρίζεις αν εξυπηρετούν και δια ζώσης;;; Θα θελα να μου κάνουν και μια demo, στο public δεν το είχαν με φορεμένο το λειτουργικό και το store της Αγγελάκη έχει ηλίθιο ωράριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε πήγες στο Public? Την προηγούμενη βδομάδα είχε 4 MacBook να λειτουργούν και 3 MacBook Pro. Για το bestdeals δεν ξέρω αν έχουν κατάστημα, δεν έχω περάσει από το Πανόραμα αλλά πιθανόν να έχουν. Για καλό και για κακό πάρ' τους ένα τηλέφωνο. Και στο Mediamarkt παίζει να έχει MacBook αν δεν κάνω λάθος. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σέυχαριστώ για το Media Markt, θα το τσεκάρω το απόγευμα. Πήγα την προηγούμενη εβδομάδα στα Public και πράγματι είχαν, σήμερα στο τηλέφωνο μου είπαν πως έχουν 3 σε παραγγελία (έχουν μόνο ένα μαύρο ΜΒ). Βέβαια θα πάω κι από εκεί να τσεκάρω τι παίζει από κοντά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...