Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια ερώτηση , έκανα verify τον λογαριασμό μου αλλά στο ποσό μου βγάζει μόνο τα 1,5 € που μου επέστρεψαν , τα υπόλοιπα χρήματα της κάρτας γιατι δεν τα δείχνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερώτηση , έκανα verify τον λογαριασμό μου αλλά στο ποσό μου βγάζει μόνο τα 1,5 € που μου επέστρεψαν , τα υπόλοιπα χρήματα της κάρτας γιατι δεν τα δείχνει?

να τα δειχνει ποιος, και τι καρτα ειναι αυτη, ebanking εχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω της αγροτικής-Πειραιώς , δεν εχω κανει e-banking και μεσα στον λογαριασμο μου εχω 50 ευρο , αλλα στο acc της paypall μου βγαζει μονο 1,5 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παυπαλ δεν δειχει το υπολοιπο της καρτας σου, πρεπει να ξερεις ποσα εχει η καρτα για να κανεις και την αναλογη αγορα.

 

Το 1.5 ευρω θα το τραβήξει το παυπαλ με την πρωτη σου αγορά και τα υπόλοιπα απο την καρτα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως σου λέει Paypal balance? Αν ναι , αυτό είναι το υπόλοιπο του λογαριασμού σου στο paypal και όχι της τράπεζας. Σκέψου τo paypal σαν τράπεζα και όχι σαν ενδιάμεσο. Του έδωσες τον λογαριασμό της τράπεζας , αλλά όχι τον πλήρη έλεγχο για να μπορεί να δει πόσα έχεις μέσα

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το 4ψηφιο της χρεωσης του 1,5 ευρω στο paypal (για να γινουμε verified)μπορουμε να το δουμε μονο απο winbank?Γινετε απο atm?Εχω τραπεζα πειραιως και δεν εχω αξιωθει να παω να ενεργοποιησω το winbank και θελω να κανω αγορες μεσω paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το λες,ίσως να φαίνεται και στο ΑΤΜ στις κινήσεις του λογαριασμού,αν και δεν έχει τύχει να το δοκιμάσω ποτέ.Το πιο εύκολο είναι ένα τηλέφωνο στην τράπεζα,αλλά κάνε τη χάρη στον εαυτό σου και ενεργοποίησε και winbank,θα σε βολέψει πολύ στη συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαριεσαι να κανεις ενα τηλ στην τραπεζα πειραιως;;χρεωστικη καρτα και δεν εχεις βιβλιαριο;

αλλη μοδα και αυτο

Γινετε μεσω τηλεφωνου να βγαλω winbank?Oσο για το βιβλιαριο ναι δεν μου εδωσαν και ειπαν οποια μερα να θελω να περασω να βγαλω γιατι εκεινη την μερα που πηγα να βγαλω την καρτα γινοταν χαμος(ηταν η τελυταια μερα για να πληρωσει ο κοσμος κατι στο δημοσιο δεν θυμαμαι καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μπορεσεις μεσω win banking να ελενχεις τον λογαριασμο σου,πρεπει να περασεις απο την τραπεζα για να γινει ταυτοποιηση στοιχειων κλπ

μετα θα παραλαβεις του κωδικους μεσω courier(εμενα ετσι εγινε).

δεν γινεται μεσω ΑΤΜ αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...