Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε περίπτωση αγοράς αντικειμένων από Ευρώπη ή Κίνα θα πληρώσω μόνο το πόσο που μου ζητείται για το αντικείμενο ή υπάρχουν και άλλες χρεώσεις; (τελωνεία κ.α.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε περίπτωση αγοράς αντικειμένων από Ευρώπη ή Κίνα θα πληρώσω μόνο το πόσο που μου ζητείται για το αντικείμενο ή υπάρχουν και άλλες χρεώσεις; (τελωνεία κ.α.)

Εβαλες την Ευρώπη και την Κίνα στο ιδιο καζανι

 

Αλλο Ευρώπη στην οποία ανηκεις και εσυ και ως γνωστό, εδω και χρόνια, εχουν καταργηθεί τα τελωνεία, και αλλο ή Κίνα, απο την οποια αν ψωνίσεις θα πληρώσεις και τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλες την Ευρώπη και την Κίνα στο ιδιο καζανι

 

Αλλο Ευρώπη στην οποία ανηκεις και εσυ και ως γνωστό, εδω και χρόνια, εχουν καταργηθεί τα τελωνεία, και αλλο ή Κίνα, απο την οποια αν ψωνίσεις θα πληρώσεις και τελωνείο

Και σπο Κινα, εξαρταται απο το ειδος, την συσκευασία, τον τροπο αποστολης, την αξια που θα δηλωσει ο πωλητης, και την τυχη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνοπτικά Hiddenite, το ερώτημα που θέτεις έχουν δαπανηθεί τουλάχιστον 2-3 topics σε αυτό το φόρουμ και αρκετές χιλιάδες posts για να αναλυθεί κι εσύ θέλεις έτοιμη αυτή την πληροφορία σε 1 post. Και το θέτεις και σε λάθος topic...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απλή ερώτηση έκανα γιατί χάθηκα στα topics και όπως το είπες στις χιλιάδες απαντήσεις μιας και δεν γνωρίζω τα περί paypal. Όσο για το λάθος topic, αν έκανα λάθος τι να πω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απλή ερώτηση έκανα γιατί χάθηκα στα topics και όπως το είπες στις χιλιάδες απαντήσεις μιας και δεν γνωρίζω τα περί paypal. Όσο για το λάθος topic, αν έκανα λάθος τι να πω ...

 

Δεν είναι προφανές ότι έχεις κάνει λάθος αναρτώντας ένα γενικόλογο ερώτημα περί τελωνειακών εξόδων ουσιαστικά σε θέμα με τίτλο "Paypal";

http://www.insomnia.gr/topic/473757-αγορές-από-το-εξωτερικό/page-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση παιδες

εστειλα καποια χρηματα σε ενα φιλο

ενω μου βγαζει το μινιμα που σασ στελνω στην εικονα

 

δεν μου βγαζει στιν κεντρικη σελιδα οτι τα εστειλε και επισησ δεν μου εστειλε το γνωστο μινιμα

κανω κατι λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγάλει κανείς Paypal Credit ; https://www.paypalcredit.com/index.html τι ακριβώς είναι;

 

Δεν μπορείς να βγάλεις παρά μόνο αν είσαι κάτοικος ΗΠΑ ή Μ.Βρετανίας και έχεις "social security number".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση παιδες

εστειλα καποια χρηματα σε ενα φιλο

ενω μου βγαζει το μινιμα που σασ στελνω στην εικονα

 

δεν μου βγαζει στιν κεντρικη σελιδα οτι τα εστειλε και επισησ δεν μου εστειλε το γνωστο μινιμα

κανω κατι λαθος

Μήπως πρέπει να επιβεβαιώσει τη συναλλαγή ο αποδέκτης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Επανήλθα με νέα ερώτηση πως φορτώνω το paypal balance από την συνδεδεμένη προπληρωμένη κάρτα μου; Ευχαριστώ

http://www.insomnia.gr/topic/574635-capital-controls-paypal-ebay-αγορές-εξωτερικού/page-182#entry54206878

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...