Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

BLITZ 5/8

 

για σινεμά δεν έκανε για κανένα λόγο.σπίτι οκ βλέπεται..

ψιλοαδιάφορη μου φάνηκε βέβαια.καλός ο jason βέβαια δε μας έχει συνηθίσει σε τόσο λίγο ξύλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε όλα μαζί σου, εκτός απο τον Κόλιν. Όσο καλή διάθεση και να έχεις, αυτο το παιδί λες και το έχει βάλει σκοπό της ζωής του να σου σπάσει τα νεύρα με το πως παίζει.

Fair enough, αν δεις και το ποστερ της ταινιας παντως , στη ουσια καπως ετσι επρεπε να παιξει. (child like)

 

στα του τοπικ :

1)final destination 4----> :eek: (θελαμε να δουμε σπλατερια και γελαμε μεχρι και οταν τελειωσε. claaaasic)

2)thor ----> 6.5/10 (ηθελε περισσοτερο βαθος το σεναριο, νταξ πολλα θελω.) σε γενικες γραμμες αρκετα καλο!

 

η κουλτουρα τις επομενες μερες.

Επεξ/σία από kuzko21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Scream 4:Πολύ ποιο καλή από ότι περίμενα και γενικά ποιο καλή άπω τις 3 πρώτες 7/10

Requiem for a dream:Δεν ξέρω γιατί έχει τόσο καλή βαθμολόγια στο imdb(8,5) δεν είναι και κάτι το ιδιαίτερο 7/10 από εμένα

Lucky number slevin:Αρκετά καλή 7,5/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bscyb, η πιο άκυρη βαθμολόγηση-κριτική που έχω δει. Το Scream 4 καλύτερο από το πρώτο και το Requiem for a dream μια συνηθισμένη ταινία. Ειδικά αυτό το τελευταίο, μου φαίνεται αχώνευτο. Πιο λογικό θα μου φαίνονταν αν τη μισούσες και της έβαζες πολύ χαμηλή βαθμολογία (όπως συμβαίνει σε πολλούς). Αλλά να σου φανεί πεζή-μια από τα ίδια ταινία...

 

Συμφωνώ για το Lucky Number Slevin.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bscyb, η πιο άκυρη βαθμολόγηση-κριτική που έχω δει. Το Scream 4 καλύτερο από το πρώτο και το Requiem for a dream μια συνηθισμένη ταινία. Ειδικά αυτό το τελευταίο, μου φαίνεται αχώνευτο. Πιο λογικό θα μου φαίνονταν αν τη μισούσες και της έβαζες πολύ χαμηλή βαθμολογία (όπως συμβαίνει σε πολλούς). Αλλά να σου φανεί πεζή-μια από τα ίδια ταινία...

 

Συμφωνώ για το Lucky Number Slevin.

 

Κοιτα, και για εμενα το Reqiuem ειναι ενα 5/10 (η χειροτερη ταινια του imo) αλλα το scream 4 ειναι -5/10.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X-men: first class. Ηθελα να την δω με παρεα αλλα τελικα δεν αντεξα και την ειδα μονος. Πολυ καλη πραγματικα, χαλαρα ενα 8/10. Ο magneto τα εσπασε και πραγματικα τον συμπαθησα πολυ περισσοτερο. Καποιοι χαρακτηρες underdeveloped αλλα δεν μπορεις να κανεις πολλα οταν εχεις τοσους χαρακτηρες σε μια ταινια. Ωραιο soundtrack και πολυ καλο pacing, ουτε καταλαβα πως περασαν οι 2+ ωρες που κραταει. Πραγματικα lol η σκηνη με τον Wolverine.

 

Αντε και εις ανωτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, και για εμενα το Reqiuem ειναι ενα 5/10 (η χειροτερη ταινια του imo) αλλα το scream 4 ειναι -5/10.. :-)

έλεος με το 5/10... δηλαδή η καλύτερη του ποια είναι το protozoa?

 

 

εμένα είναι το fountain btw αλλα όταν είδα το requiem είχα μείνει μαλάκας (πριν πολλά πολλά χρόνια)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...