Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Είδα το Transformers 3 , το οποίο ήταν φανταστικό !!! Με εξαίρεση το πρωτο δεκάλεπτο της ταινίας που δεν είχα δράση η υπόλοιπη ταινία ήταν φουλ μάχες και τρελά εφε ... αξίζει να την δείτε σινεμα πόσο μάλλον σε 3D !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και με ρωτας αυτο, βρηκα την ευκαιρια να ψαξω μια απο τις περιπου 120 ταινιες που εχω στον τελευταιο εξωτερικο μου (δεν ειναι πολλες αλλα ειναι αρκετες δεδομενου οτι παραγγελνω στον θειο συγκεκριμενα πραγματα)

Νομιζω οτι απο τις 120, τις παρακατω δεν τις ξαναεβλεπα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

 

Α-Τeam

Battle Los Angeles

Drive Angry

GI Joe

Jennifer's Body

I Am Number Four

Knowing

Legion

Percy Jackson and the Olympian Gods

Priest

Resident Evil After Life

Saw VII

Skyline

Street Fighter Legend of Chun Li

Terminator Salvation

The Expendables

The Rite

The Book of Eli

The Horsemen

The Hunter

The Resident

The Ward

Wall Street 2

 

To The Book of Eli δεν ηταν σαπιλα ρε συ. Ενταξει βαρυ και ταινια που βλεπεις μια φορα, αλλα οχι σαν τα υπολοιπα που γραφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες βαρυ, εννοεις...; Γιατι αν λεμε αυτο με τον ντενζελ δεν το λες και βαρυ. Τεσπα, μολις ειδα το Fast Five. Νταξ, το περιμενα χειροτερο αλλα μετα την πρωτη ωρα ψιλοανεκτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζετε...στα γνωστα τα μερη.

 

Α ναι? Το χει ο θείος? Συνηθίζω να πηγαίνω σινεμά, αλλα επειδή δεν το βρίσκς ίσως το δανειστώ.. Ελπίζω να βλέπετε άνετα ποιοτικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μην τα βλεπεις και ολα στο σινεμα! Ναι, ναι, DVD λεμε :-D

 

Ορίστε και μια που είδες πριν απο μένα :P

 

Fast Five:μου φάνηκε καλύτερο από τα πρώτα 4 μάλλον επειδή δεν είχε να κάνει μόνο με αυτοκίνητα. 7/10

 

Εμένα με ξενέρωσε αυτό.. Είναι δυνατόν Fast and the Furious και να μην έχει να κάνει με αυτοκίνητα? Ούτε μια κόντρα δεν έδειξε, και σύνολο 2:50 λεπτά drift. Ήμαρτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και μια που είδες πριν απο μένα :P

 

Ισως να χω δει αλλες πριν απο σενα, αυτη ομως οχι. Απλα την υπαρξη της στο συγκεκριμενο φορμά γνωριζα! B)

 

Εμένα με ξενέρωσε αυτό.. Είναι δυνατόν Fast and the Furious και να μην έχει να κάνει με αυτοκίνητα? Ούτε μια κόντρα δεν έδειξε, και σύνολο 2:50 λεπτά drift. Ήμαρτον.

 

Ισως να νομισαν οτι δεν μπορουν να κοροιδεψουν κανενα με το ιδιο περιοχεμνο για 5η φορα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Tunnel...δέν τρελάθηκα κιόλας μόνο μία σκηνή ήταν άξια "τρόμου" και γενικά νομίζω ξαναζεσταμένο φαγητό το story!

6/10

 

Παω για supernatural τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ξενέρωσε αυτό.. Είναι δυνατόν Fast and the Furious και να μην έχει να κάνει με αυτοκίνητα? Ούτε μια κόντρα δεν έδειξε, και σύνολο 2:50 λεπτά drift. Ήμαρτον.

 

Για drift υπάρχει το tokyo drift απο fast and furious.Το fast five για μένα ήταν καθαρά μια ταινία full δράσης με αυτοκίνητα.Και πιστεύω είναι το καλύτερο απο τα άλλα 4 με χειρότερο το 3.

 

Η εικόνα της σε blu-ray είναι το κάτι άλλο με πανέμορφα τοπία και ο ήχος σε ακόμα υψηλότερα επίπεδα που στο τέλος με αυτό το χρηματοκιβώτιο γίνετε ο χαμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για drift υπάρχει το tokyo drift απο fast and furious.Το fast five για μένα ήταν καθαρά μια ταινία full δράσης με αυτοκίνητα.Και πιστεύω είναι το καλύτερο απο τα άλλα 4 με χειρότερο το 3.

 

Χωρίς τα αυτοκίνητα όμως, βασικό (και σημαντικό) συστατικό για ταινία Fast and Furious...

 

Δεν λέω, και μένα μ'άρεσε η ταινία (σαν mindless entertainment ποπ κορν ταινία) απλά ας το βγάζανε με αλλο τίτλο ξερωγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς τα αυτοκίνητα όμως, βασικό (και σημαντικό) συστατικό για ταινία Fast and Furious...

 

Δεν λέω, και μένα μ'άρεσε η ταινία (σαν mindless entertainment ποπ κορν ταινία) απλά ας το βγάζανε με αλλο τίτλο ξερωγω...

 

Μπορεί να μην είχε αγώνες με αυτοκίνητα αλλά στο overall είχε πολλές σκηνές με αμάξια + oτι αν βάλεις όσοι έπαιζαν ήταν απο τα άλλα fast and furious(και τα 4).Γιατί απο ότι φαίνετε το 3 πρέπει να πηγαίνει ακόμα πιο μετά απο το 5.Βάλε και το Michellaki+το Evaki στο τέλος ήρθε και έδεσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...