Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα μωρε αμα το συγκρινεις με ταινιες της Paris Hilton τοτε ναι ισως και να ηταν καλυτερο, αλλα ελα τωρα που δεν ηταν σαπιο. Ανουσιο τελειως και δεν κατεληξε πουθενα. Χασιμο χρονου. Για το Vanishing λεω, το Centipede δεν το χω δει. Αλλα μια απο τα ιδια προβλεπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

O Ben Affleck παιδια τωρα τι κανει? Γυρναει ταινιες? Ειδα αυτη τη βδοαμαδα gone baby gone και the town. Το πρωτο νορμαλ αλλα το the town μαρεσε παρα πολυ. Τελικα ωριμασε ο Ben Affleck? Καποτε δεν ηταν νωπος και χρησιμοποιουσε συνεχως τις ιδιες εκφρασεις? Τωρα ανεβηκε λιγο σε σταδιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακευιατικο (Ανεπαναληπτο) ψυχοπλακωμα.

 

Ξεκινησα με "The Diving Bell and The Butterfly" στις 23:00, και εκλεισα με "SRPSKI Film". Νιωθω αρρωστος. :fear:

 

Το Disclaimer στο τελος μου αρεσε. Any events depicted are fictional and similarities are purely coincidental. Μωρ' τι μας λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Attack the Block

 

Kαλοοοο!

Για Αγγλικη Αμερικανια, σουπερ

 

6/10

 

O Ben Affleck παιδια τωρα τι κανει? Γυρναει ταινιες? Ειδα αυτη τη βδοαμαδα gone baby gone και the town. Το πρωτο νορμαλ αλλα το the town μαρεσε παρα πολυ. Τελικα ωριμασε ο Ben Affleck? Καποτε δεν ηταν νωπος και χρησιμοποιουσε συνεχως τις ιδιες εκφρασεις? Τωρα ανεβηκε λιγο σε σταδιο?

Ο Μπεν Αφλεκ ανηκει στην Clint Eastwood Category, των ανθρωπων που τελικα ηταν πολυ ανωτεροι σκηνοθετες απο ηθοποιοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, μόλις τελείωσα το Sennentuntschi (2010)

 

Απρόσμενα καλή ταινία μυστηρίου - θρίλερ, από την Ελβετία παρακαλώ, η οποία μου κράτησε αμείωτο το ενδιαφέρον μέχρι το τέλος.

- Πολύ καλό σενάριο, σου λύνει όλες τις απορίες και δεν αφήνει κενά

- Αρκετά καλή σκηνοθεσία, η πλοκή δεν κάνει κοιλιά αν και μιλάμε για 2 παρά κάτι ώρες ταινία

 

 

7+/10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Attack the Block

 

Kαλοοοο!

Για Αγγλικη Αμερικανια, σουπερ

 

6/10

 

Έψαχνα την περασμένη βδομάδα αν παιζόταν εδώ, no luck όμως. Καλοοο αλλα μόνο 6αράκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαχνα την περασμένη βδομάδα αν παιζόταν εδώ, no luck όμως. Καλοοο αλλα μόνο 6αράκι?

 

E ναι και εγώ συμφωνώ με το 6/10.

Σενάριο για γέλια.

Ηθοποιοί ηλικία 6 έως 15.

Αγγλικη Αμερικανια με αρκετά καλούτσικα εφέ. ^_^

 

Ειδα τους.Μαρτυρες και...δε ξερω ...δεν εχω ξανανιωσει ετσι μετα απο ταινια...

 

Και άλλοι πολλοί :-)

http://www.insomnia.gr/topic/287406-martyrs-2008/page__st__100

 

 

EDIT: Τώρα είδα την απάντηση σου στο συγκεκριμένο θέμα >.<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σεναριο δεν ηταν για γελια, ηταν απλα κλασικο alien invasion

Ισα ισα ηταν καλο που το ειδαμε πολυ Local σε μια περιοχη του Λονδινου (για να περασει και τα ταξικα/κοινωνικα/πολιτικα μηνυματα που ηθελε για το σημερινο Λονδινο)

Και η σκηνοθεσια μια χαρα, και τα πλασματα γαματα (που ηταν μαυρα με φωσφωριζε δοντια)

 

Απλα το 6/10 παει στο οτι στο Bottom line, ποσο να βαλεις σε μια μικρων διαστασεων ταινια η οποια εχει ενα απλο σεναριακι, 2-3 απλα μηνυματα, μια σκετη συμπαθητικη ερμηνεια, σχεδον καθολου χαρακτηρες...Δηλαδη το μεγεθος της ή οι ιδιεταιροτητες της ηταν για 6/10 και μπραβο στους δημιουργους που πηραν το 100% και εφτασαν στο 6/10

 

 

Αγαπημενη ατακα και ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ για ολες τις χωρες που γυρναει στην πρωταγωνιστρια ενας πιτσιρικας

-Εχεις γκομενο?

-Ναι, ειναι εθελεοντης στον Ερυθρο Σταυρο, βοηθαει τα παιδακια στην Αφρικη

-Γιατι, τα παιδια του Λονδινου που θελουν βοηθεια δεν ειναι αρκετα εξωτικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μωρε, σαπιο δεν ηταν.

Θα μπορουσε και καλυτερα αλλα μαλλον για να το λες σαπιο, δεν εχεις δει πολυ πραγματικη σαπιλα

Εγώ θέλω να δω πραγματική σαπίλα. Έχεις να προτείνεις κάτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να δω πραγματική σαπίλα. Έχεις να προτείνεις κάτι;

Μιας και με ρωτας αυτο, βρηκα την ευκαιρια να ψαξω μια απο τις περιπου 120 ταινιες που εχω στον τελευταιο εξωτερικο μου (δεν ειναι πολλες αλλα ειναι αρκετες δεδομενου οτι παραγγελνω στον θειο συγκεκριμενα πραγματα)

Νομιζω οτι απο τις 120, τις παρακατω δεν τις ξαναεβλεπα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

 

Α-Τeam

Battle Los Angeles

Drive Angry

GI Joe

Jennifer's Body

I Am Number Four

Knowing

Legion

Percy Jackson and the Olympian Gods

Priest

Resident Evil After Life

Saw VII

Skyline

Street Fighter Legend of Chun Li

Terminator Salvation

The Expendables

The Rite

The Book of Eli

The Horsemen

The Hunter

The Resident

The Ward

Wall Street 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...