Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε;


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

In the commentary for 9, a comment was made about a prequel leading up to the events of 9. It was also stated in the commentary that the rain drops had microscopic organisms that would eventually evolve and be shown in a sequel. These features are speculative.

 

 

Ακριβως, speculative. Εγω το πηρα ως μηνυμα οτι μολις καθαριστει ο πλανητης/κοσμος θα αρχισει η αναπαραγωγη απο μονη της. Απλα κλεινει η ταινια, δεν νομιζω να οδηγησει σε sequel

 

 

 

Ο,τι και να πεις, 9+9=18.

 

Haha :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως, speculative. Εγω το πηρα ως μηνυμα οτι μολις καθαριστει ο πλανητης/κοσμος θα αρχισει η αναπαραγωγη απο μονη της. Απλα κλεινει η ταινια, δεν νομιζω να οδηγησει σε sequel

 

 

ούτε αποκλείει το ενδεχόμενο για sequel ούτε το λέει ξεκάθαρα οτι θα υπάρξει.

ε,χαλαρά!εδώ είμαστε για να δούμε τι θα γίνει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ekusute

 

Προσπαθω να καταλαβω αν η ταινια ηταν για την καριερα μιας ανερχομενης κωμμωτριας, για το δραμα ενος κακοποιημενου απο τη μητερα του κοριτσιου ή για τριχες/extentions μιας πεθαμενης που δε δισταζαν να σκοτωσουν οσους φαιροταν αδικα!

 

Damn.

 

Παντως το τραγουδακι ωραιο: [ame=http://www.youtube.com/watch?v=dXREsYEA8Ug]http://www.youtube.com/watch?v=dXREsYEA8Ug[/ame]

Επεξ/σία από marantonis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και έχω πέσει σε απίστευτες αφραγκιές αυτές τις μέρες ούτε σινεμά έχει ούτε νοίκιασμα :cry::cry: οπότε ξαναβλέπω απο τις ταινίες της βιντεοθήκης μου...οπότε χθες ξαναείδα το "Αντίο Φίλε"-a feast for a girl's eyes - και σήμερα ίσως ματαξαναδώ κάνα Νονο...Ατιμα λεφτά :-(

 

Το KIck ass τόσο χάλια;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα εγώ το είδα καθαρά σαν ταινία,χωρίς επαφή με το comic,κάπως έτσι πήγε

 

Ξεκινάει σαν χαζοαμερικάνικη κωμωδία και σκέφτεσαι WTF is this shit?

μετά πάει να γίνει περιπέτεια,δράσης κι έτσι,προσπαθώντας τσυτόχρονα να περάσει και κάτι χαριτωμενιές teenage movie στυλ και σκέφτεσαι WTF is this shit?

αφού τελειώσει η ταινία και μόλις 1,5 δευερόλεπτο μετά σκέφτεσαι WTF was this shit?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΙΣΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ"

 

Καλος ο τραβολτα,απλα μια μετρια περιπετεια που ομως δεν βαριεσαι...Δλδ δεν κοιταξα καθολου ποση ωρα εχει ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blood Simple.

 

Καλοφτιαγμενη, αν και δε μ' εντυπωσιασε ηταν ικανοποιητικη. Καλυτερο παντως το No country for old men. Περιμενω να δω και το remake http://www.imdb.com/title/tt1428556/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα χτες το Hot Tub Time Machine (2010). Παρότι είμαι τρελός φαν τόσο της δεκαετίας του 80 όσο και των ταινιών που περιέχουν time travel δε μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα.

Της δίνω ένα 5,4/10 κυρίως για την παρουσία του Crispin Glover (πατέρα του Μάρτυ στο Back to the Future) αλλά και για την σχετικά καλή αποτύπωση της ατμόσφαιρας των eighties...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Οχι "μόλις", αλλά χθες το βράδυ)

Ειδα το The Experiment ήθελα να την συγκρίνω με το Das Experiment που είχα δει.

Οκ, η ταινία βλέπετε. Περίμενα κατι παραπάνω απο τους 2 πρωταγωνιστές μιας και τους εχω δει να αποδίδουν πολύ καλύτερα σε αλλες ταινίες.

 

Προσωπικά μου άρεσε περισσότερο το Das Experiment. Οι ηθοποιοί έβγαζαν περισσότερα συναισθήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...