Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

af847e1i.jpg

 

Κάποτε είχα φάει και για μερικές μέρες μετά οι κενώσεις μου ήταν υδαρείς και ένιωθα σαν να με κάρφωνε στην κοιλιά ο Γκέραλντ οφ Ρίβια με το σπαθί του

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα θυσιασα ενα 5ευρω για να δοκιμασω τι λενε
Gouda- καθολου ασχημο

Edam- και αυτο καθολου ασχημο
emmental- Δεν τρωγεται με τιποτα

παρενεργειες στην τουαλετα θα διαπιστωθουν απο αυριο

 

Γενικα πιστευω οτι δεν αξιζουν τα τυρια του Lidl  οι τιμες στα συγκεκριμενα τυρια με τις τιμες των επωνυμων δεν διαφερουν πολυ
ενω η ποιοτητα των επωνυμων ειναι πολυ ανωτερη

 

Thats all,

δεν ξανα πειραματιζομαι με προιοντα του lidl,

περα απο καποια σοκολατοειδη,χαρτια υγειας,νερα και μερικα αλλα πραγματακια, δεν αξιζει.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τις σαλάτες παίρνω στο σακουλάκι και κάτι βάφλες μικρές  που ειναι αντιγραφή μιας μάρκας που παίρνω οταν πάω γερμανία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το regato ARLA αν θυμάμαι καλα το πουλάει και το lidl(και άλλα supermarket). Μια χαρά, παρόμοιο με το Kerrygold.

Kαι το καπνιστό τυρί Βερμίου αρκετά καλό, ελαφρώς ακριβό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

urbanies τυπου ραδιο αρβυλα, προσωπικα απο lidl υπαρχουν πραγματα που αξιζουν και καποια οχι ,απο τυρια κατι αλειματα τυριου μου αρεσαν και κατι  τυρακια light τα αλλα οχι ,αλλα να ακουω ατακες για ευκοιλιοτητα κλπ μπα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αγόρασα emmental από τα lidl πριν 15 μέρες, so far so good!

βασικα δεν εχεις αδικο τζαμπα το εκραξα, λιωμενο ειναι μια χαρα

 

αλλα η παραπανω αποψη μου συνεχιζει να ισχυει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια 50αρία διαφορετικά κρασία έχει αυτό τον καιρό. Έχει να προτείνει κανείς κάποιο καλό μέχρι 6 ευρώ max;

Γιατί παίρνω random

Ανθρωπε μου δεν αξιζει να δινεις 6 Ευρω για κρασια του lidl ενω με max 3ευρω μπορεις να βρεις αριστης ποιοτητας απο καβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

urbanies τυπου ραδιο αρβυλα, προσωπικα απο lidl υπαρχουν πραγματα που αξιζουν και καποια οχι ,απο τυρια κατι αλειματα τυριου μου αρεσαν και κατι  τυρακια light τα αλλα οχι ,αλλα να ακουω ατακες για ευκοιλιοτητα κλπ μπα

για τυριά δεν ξέρω, πάντως πριν 2 χρόνια είχα αγοράσει το στόλεν, ένα γερμανικό χριστουγεννιάτικο κέικ που λατρεύω. Δυστυχώς ναι, εκεί έπαθα διάρροια και αέρια δεν σου λέω τίποτα. Η ατμόσφαιρα στο σπίτι ήταν "εκρηκτική".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τυριά δεν ξέρω, πάντως πριν 2 χρόνια είχα αγοράσει το στόλεν, ένα γερμανικό χριστουγεννιάτικο κέικ που λατρεύω. Δυστυχώς ναι, εκεί έπαθα διάρροια και αέρια δεν σου λέω τίποτα. Η ατμόσφαιρα στο σπίτι ήταν "εκρηκτική".

Αυτό που είναι σε μια φανταχτερή πράσινη συσκευασία; Το πήρα και εγώ, καλό. Εχει μια ιδαίτερη γεύση αυτό το κέικ, πρέπει να το έχεις συνηθήσει. Δεν έπαθα αυτό που λες πάντως με τα αέρια. Το έδωσα και σε δώρο :)

Eχω αγοράσει και λαδοτύρι Μυτιλήνης(δεν το άνοιξα ακόμα) "οι τρεις βοσκοί" και επειδή ξέρω αυτό το τυρί τι γεύση έχει κανονικά, θα είναι ένα καλό τεστ για το μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...