Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μιλάω για ποιότητα που δεν με ενδιαφέρει κιολλας,μιλάω για γεύση.

και το πιτόγυρο είναι ότι μη-ποιοτικό υπάρχει,λίγο πριν τον θάνατο αλλάαααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

...Tί μας λες βρε μεγκάλε. Καμμιά ανάλυση απ' το Γενικό Χημείο Του Κράτους, ΕΧΕΙΣ να μας παρουσιάσεις;

 

Τίποτα δεν έχω και δε χρειάζεται να παρουσιάσω. Μυαλό, κρίση και αντίληψη έχω για καταλαβαίνω ότι κάτι είναι σαβούρα απομονώντας το θέμα της χαμηλής τιμής. Οι υπόλοιποι μπορείτε να χάφτετε (κυριολεκτικά και μεταφορικά) ό,τι γουστάρετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για χαρτι υγείας, το 24άρι (3.60€ μόλις) των προϊόντων "1"από Μαρινόπουλο/Carrefour.

 

Seriously επειδή το χω μια απορία. Εμείς οι άντρες γιατί χρησιμοποιούμε χαρτί? Στο ψιλό ok τίναγμα, μια δυο και μέσα. Στο χοντρό ρε παιδιά, δεν πάτε asap για πλύσιμο? Τι να πω δεν ξέρω, χαρτί υγείας παίρνω αποκλειστικά για guests ενώ αν δεν τύχαιναν κάτι άξαφνα εκτός έδρας θα αγνοούσα παντελώς την ύπαρξη του.

 

Στο θέμα μας, εκτός των σοκολάτων, χαρτιού κουζίνας frotto :P και ίδιας μάρκας σακούλες απορριμάτων και χαρτοπετσέτες δεν παίρνω τίποτε άλλο από το lidl. Ότι φαγώσιμο έχω πάρει έφυγε σούμπιτο για τενεκέ. Επί παραδείγματι μιας και μου έτυχε τελευταία, τα τυράκια για toast, tenery or something like that, του lidl....ε είναι gtp συγκριτικά με τα la vache που χρησιμοποιώ χρόνια ολάκερα και τα οποία τρώω και χύμα άμα λάχει. Παρασύρθηκα γιατί κάποιος μου πε ότι είναι ακριβώς τα ίδια και θυσίασα και δυο κομμάτια ψιλοκομμένο jamon, γαμόν το φελέκι μου το οποίο μου βγήκε η πίστη να βρω :lol:, γιατί το τοστάκι δεν τρωγόταν εκτός και αν του έκανα βούτες στην dijon :P .

 

Δεν είμαι της άποψης, "ότι είναι ακριβό είναι και καλό" αλλά η πλειοψηφία των φτηνών με έχει απογοητεύσει :s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ για το κωλόχαρτο.

 

Δεν αισθάνεσαι διαφορά στον ποπό σου όταν σκουπίζεσαι με γυαλόχαρτο; =ρ

 

Το προβλημα δεν ειναι τι αισθανεσαι τη συγεκριμενη στιγμη, αλλα το φρεναρισμα που εμφανιζεται στο εσωρουχο το υπολοιπο της ημερας :-D

 

 

Το ξερω το γ@#μησα αλλα τι να κανω...:fear:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει εσώρουχο της υπόλοιπης ημέρας. =)

 

Οταν θα αρχισεις να τα πληρωνεις και να τα πλενεις μονος σου, θα υπαρξουν και της επομενης μερας.

(με ολη την καλη διαθεση ε, τα λεμε αυριο :-) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν έχω και δε χρειάζεται να παρουσιάσω. Μυαλό, κρίση και αντίληψη έχω για καταλαβαίνω ότι κάτι είναι σαβούρα απομονώντας το θέμα της χαμηλής τιμής. Οι υπόλοιποι μπορείτε να χάφτετε (κυριολεκτικά και μεταφορικά) ό,τι γουστάρετε.

 

Και οι υπόλοιποι να πληρώνουν το κόστος διαφήμισης του εκάστοτε επώνυμου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν έχω και δε χρειάζεται να παρουσιάσω. Μυαλό, κρίση και αντίληψη έχω για καταλαβαίνω ότι κάτι είναι σαβούρα απομονώντας το θέμα της χαμηλής τιμής. Οι υπόλοιποι μπορείτε να χάφτετε (κυριολεκτικά και μεταφορικά) ό,τι γουστάρετε.

Εκτός από ποστ σαν αυτό, όλα τα υπόλοιπα μια χαρά τα χάφτουμε, ντοντ γουώρυ αγόρι, διότι είναι χωνέψιμα.

 

 

Seriously επειδή το χω μια απορία. Εμείς οι άντρες γιατί χρησιμοποιούμε χαρτί?

...μ' αρέσει ρε chill που το αρχίζεις με "εμείς οι άντρες" (είχα πάρει τα πάνω μου-περίμενα να δω τπτ τύπου "ο προϊστορικός άνδρας είχε χαρτί; Οι Βίκινγκς; Ο Λεωνίδας στις Θερμοπύλες, είχε;") ......και μετά γράφεις για τίναγμα κατά το ψιλό και μέσα, σα να 'ναι...εναλλακτική. Στη συνέχεια αποκαρδιώνομαι περισσότερο, με το asap πλύσιμο...Mπιντέ δλδ; Ουουχχχχχ :P

 

Περί τύρου τώρα, το ξανάπαμε, θέμα γούστου - αλλά έτσι που το λες, σκέψου πως δόξα τω theon, μάρκες υπάρχουν άπειρες, όχι μόνο του Lidl και των άλλων φθηνών, κι όμως εσύ εκεί, στην αγελάδα που γελά-Α-Α-Α. Γιατί; Διότι προφανώς αυτή έμαθες από μπέημπης, αυτή τη γεύση γουστάρεις, αυτήν εμπιστεύεσαι. Είναι η Χλωρίνη Κλινέξ των τυριών για 'σένα...

(...το περί φαγωσιμότητας του τοστακίου, είπαμε, υπερβολές - αλλά μισό, είπαμε κάνεις μπιντέ ε; :Ρ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως ό,τι έχει τύχει να πάρω από το lidl της ρόδου μια χαρά ήτανε :confused:

 

όσο για το χαρτί υγείας, το νεράκι είναι πάντα η καλύτερη λύση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως ό,τι έχει τύχει να πάρω από το lidl της ρόδου μια χαρά ήτανε :confused:

 

όσο για το χαρτί υγείας, το νεράκι είναι πάντα η καλύτερη λύση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως ό,τι έχει τύχει να πάρω από το lidl της ρόδου μια χαρά ήτανε :confused:

 

όσο για το χαρτί υγείας, το νεράκι είναι πάντα η καλύτερη λύση!

 

ναι αλλα μην βρισκουμε μετα κολλημενα σκατα στην μπανιερα/μπιντε. :P

 

 

υπαρχουν ακομα μπιντεδες;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως ό,τι έχει τύχει να πάρω από το lidl της ρόδου μια χαρά ήτανε :confused:

 

όσο για το χαρτί υγείας, το νεράκι είναι πάντα η καλύτερη λύση!

 

ναι αλλα μην βρισκουμε μετα κολλημενα σκατα στην μπανιερα/μπιντε. :P

 

 

υπαρχουν ακομα μπιντεδες;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...