Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ο 80% Arabica 20% rabusta είχε πέρσι το καλοκαίρι 8€.Τώρα έχει 12€.Είμαστε εκτός αλλά όταν λες αν κάποιος έχει φτιάξει espresso τι εννοείς για αυτόν του lidl?

Δεν είμαι σίγουρος αλλά πιθανώς σε προσφορά να έφτανε.

 

Ναι μιλούσα για τον καφέ του lidl με του mart έχω φτιάξει και από τους δύο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός από το άνοιγμα των καταστημάτων για το ρουχισμό σκι.Πήγα πήρα το σετ πάνω κάτω εσωρούχων σκι όπως τα ονομάζει παιδικό της crivit στα 9,99€.Βασικά για το ποδόσφαιρο του τα πήρα ως ισοθερμικά μέσα από την εμφάνιση της ομάδας.Πήρα 2 σε διαφορετικά νούμερα γιατί δεν ήξερα ποιο του κάνει.Πήγα το απόγευμα σε 3 καταστήματα να αλλάξω το μικρό να πάρω το μεγαλύτερο και δεν υπήρχε δείγμα.Τα είχαν εξαφανίσει όλα!!!!

Σε αντίθεση αντρικά και γυναικεία είχε φουλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει μια σκουπα dirt devil στα 60€ χωρις σακουλα. Την εχει κανεις;

(Μια καλη philips εχει 100€.)

 

Την εχει κανεις; Την παιρνω;

https://www.skroutz.gr/s/6996523/Princess-SL303A07.html#reviews

εχω αυτην και εγώ, και την πήρα και στην θεια μου και ειναι μπορω να σου πω η πιο αθορυβη και η πιο δυνατη σκουπα που μπορεις να βρεις σε αυτα τα λεφτά. Οσον αφορα το αθορυβη μπορω να σου πω οτι ειναι και απο τις πιο αθορυβες τις αγορες. 

Με σακουλα μεν αλλα ειδικη αφαιρουμενη,  καθαριζομενη και πλενομενη ενω βρισκεις ανταλλακτικα σε ολα τα μαγαζια. 

Να σου πω οτι παλιοτερο μοντελο dirt devil που ειχα παρει πριν 4 χρονια διαλυσε εσπασαν ροδες, σωληνες και την πεταξα και πηρα την princess.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/6996523/Princess-SL303A07.html#reviews

εχω αυτην και εγώ, και την πήρα και στην θεια μου και ειναι μπορω να σου πω η πιο αθορυβη και η πιο δυνατη σκουπα που μπορεις να βρεις σε αυτα τα λεφτά. Οσον αφορα το αθορυβη μπορω να σου πω οτι ειναι και απο τις πιο αθορυβες τις αγορες. 

Με σακουλα μεν αλλα ειδικη αφαιρουμενη,  καθαριζομενη και πλενομενη ενω βρισκεις ανταλλακτικα σε ολα τα μαγαζια. 

Να σου πω οτι παλιοτερο μοντελο dirt devil που ειχα παρει πριν 4 χρονια διαλυσε εσπασαν ροδες, σωληνες και την πεταξα και πηρα την princess.

Την χρησιμοποιεις; Ή βλεπεις αλλους να την εχουν;

Δεν θελω σακουλα γιατι βουλωνει και πρεπει να την ξεβουλωσεις με τα χερια σου, αηδια. Κανουν και 15 ευρω το πακετο.

Για καμια θειτσα καλη ειναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανικός από το άνοιγμα των καταστημάτων για το ρουχισμό σκι.Πήγα πήρα το σετ πάνω κάτω εσωρούχων σκι όπως τα ονομάζει παιδικό της crivit στα 9,99€.Βασικά για το ποδόσφαιρο του τα πήρα ως ισοθερμικά μέσα από την εμφάνιση της ομάδας.Πήρα 2 σε διαφορετικά νούμερα γιατί δεν ήξερα ποιο του κάνει.Πήγα το απόγευμα σε 3 καταστήματα να αλλάξω το μικρό να πάρω το μεγαλύτερο και δεν υπήρχε δείγμα.Τα είχαν εξαφανίσει όλα!!!!

Σε αντίθεση αντρικά και γυναικεία είχε φουλ.

Ναι σημερα λαικο προσκυνημα,8 η ωρα το πρωι πηγα εγω (οχι για τις προσφορες)και εκει που ειχε πολυ κοσμο μαζεμενο ηταν στα ρουχα για σκι.Ηταν σε φαση ουρα σε ατμ,δεν μπορουσες να απλωσεις το χερι να παρεις κατι.Αντε και σε ανωτερα,σκοτωμος για ειδη ρουχισμου μπακμιντον 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει μια σκουπα dirt devil στα 60€ χωρις σακουλα. Την εχει κανεις;

(Μια καλη philips εχει 100€.)

Την εχει κανεις; Την παιρνω;

Την εχω αλλα το εχω μετανιωσει. Εχει κατι σα φιλτρο που για καποιο λογο τυλιγονται τριχες γυρω γυρω και δε ρουφαει. Για να κανω το σπιτι πρεπει να τη καθαρισω 1-2 φορες. Με σακουλα που ειχαν οι γονεις μου miele ποτε δεν ειχα θεμα με σακουλα.

Σκεφτομαι να παρω δηλαδη τπτ προκοπης. Επισης αν σου πεσει ο καδος σπαει ευκολα και δεν ειναι δυσκολο να γινει αν δε προσεχεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σημερα λαικο προσκυνημα,8 η ωρα το πρωι πηγα εγω (οχι για τις προσφορες)και εκει που ειχε πολυ κοσμο μαζεμενο ηταν στα ρουχα για σκι.Ηταν σε φαση ουρα σε ατμ,δεν μπορουσες να απλωσεις το χερι να παρεις κατι.Αντε και σε ανωτερα,σκοτωμος για ειδη ρουχισμου μπακμιντον

Το 99% δεν θα πάει ποτέ για σκι. Οι περισσότεροι τα θέλουν για ζεστά φτηνα ρούχα.

Αυτό με το μπακμιντον μοιάζει σαν να λες ότι όλοι θα πάνε Άλπεις για σκι, λεφτά εχουν.

 

Την σκούπα την έχω και εγω, λίγο παλιότερο μοντέλο. Όντως το φίλτρο μαζεύει τρίχες γύρω του και μοιαζει το πλαστικό πολύ εύθραυστο χωρίς ίχνος ελαστικότητας. Και εγώ φοβάμαι μην δεν κουμπώσει καλά και πέσει κάτω και γίνει κομμάτια. Παρόλαυτα αυτό το χτικιο με τις σακούλες που κόστιζαν 10-15ςυρω δεν το έχει. Καθαρίζω το φίλτρο με πιεση στην μπανιερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει μια σκουπα dirt devil στα 60€ χωρις σακουλα. Την εχει κανεις;

(Μια καλη philips εχει 100€.)

 

Την εχει κανεις; Την παιρνω;

Την έχω στο χωριό. Καλή γενικά αλλά λιγο ογκώδης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...