Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τα πατζαρια του λιντλ αν εννοειται τα προβρασμενα ειναι αριστο προιον, πολυ σταθερη ποιοτητα. Σχεδον 1μησι χρονο τα παιρνω, σιγουρα εχω καταναλωσει πανω απο 30-40 συσκευασιες και καθε φορα που τα δοκιμαζω ειναι η ιδια γευση, ιδιο βρασιμο και ποτε παραβρασμενα νιανια. Ειναι ενα προιον που με εχει καλυψει αρκετα βραδυνα που με εχει κοψει η πεινα καθως βραζεις ενα αυγουλακι, κοβεις και 1 πατζαρι και ενα κομματι φετα και με ελαχιστες θερμιδουλες πας για υπνο χορτατος. Υγιεινα χωρις πιτσες πιτογυρα και efood.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πατζαρια του λιντλ αν εννοειται τα προβρασμενα ειναι αριστο προιον, πολυ σταθερη ποιοτητα. Σχεδον 1μησι χρονο τα παιρνω, σιγουρα εχω καταναλωσει πανω απο 30-40 συσκευασιες και καθε φορα που τα δοκιμαζω ειναι η ιδια γευση, ιδιο βρασιμο και ποτε παραβρασμενα νιανια. Ειναι ενα προιον που με εχει καλυψει αρκετα βραδυνα που με εχει κοψει η πεινα καθως βραζεις ενα αυγουλακι, κοβεις και 1 πατζαρι και ενα κομματι φετα και με ελαχιστες θερμιδουλες πας για υπνο χορτατος. Υγιεινα χωρις πιτσες πιτογυρα και efood.

Ολοκληρο γευμα...παντζαρι αυγο και φετα.

Το καλυτερο απ ολα...μετα της 7μμ μην τρως τιποτα. Συνηθεια ειναι, το πρωτο καιρο υπεφερα εκανα σαν τρελος. Τωρα τιποτα, πεφτω για υπνο νηστικος.

 

Ολα προβραζμενα ειναι σε ολα τα sm που ανεφερα. Ειλικρινα δεν παρατηρησα διαφορα. Απλα στο ΑΒ εχω να παω καιρο και να ξαναπαρω παντζαρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του Λιντλ τα πατζαρια ειναι Γερμανικα, περασμενα στον οργανισμο πιστοποιησης TUV απο γνησιους αριους Γερμανους. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

 

Τα πατζαρια του Λιντλ ειναι ισπανικα, τουλαχιστον αυτα που εχω παρει εγω κατα καιρους, ενδεχομενως να εχουν και απο αλλες χωρες.

τα πατζαρια του λιντλ αν εννοειται τα προβρασμενα ειναι αριστο προιον, πολυ σταθερη ποιοτητα. Σχεδον 1μησι χρονο τα παιρνω, σιγουρα εχω καταναλωσει πανω απο 30-40 συσκευασιες και καθε φορα που τα δοκιμαζω ειναι η ιδια γευση, ιδιο βρασιμο και ποτε παραβρασμενα νιανια. Ειναι ενα προιον που με εχει καλυψει αρκετα βραδυνα που με εχει κοψει η πεινα καθως βραζεις ενα αυγουλακι, κοβεις και 1 πατζαρι και ενα κομματι φετα και με ελαχιστες θερμιδουλες πας για υπνο χορτατος. Υγιεινα χωρις πιτσες πιτογυρα και efood.

 

Εχω δει και στον ατμο. Παιρνω που και που αυτη τη πλαστικοποιημενη συσκευασια απο Lidl ή ΑΒ.

Παντως με ενα αυγο και ενα πατζαρι δε χορταινω :)  Τα βαζω σε σαλατα με αγγουρι και λοιπα ζαρζαβατικα.

 

Θα επέμβει ο Εισαγγελέας σε γνωστή αλυσίδα σούπερ μάρκετ;  
 
"Πριν από ΔΕΚΑ ημέρες, αποκαλύψαμε ότι για το μακελειό στην Γαλλία ευθυνόταν ο μολυσμένος από το βακτήριο E-COLI, Μολυσμένος κυμάς των LIDL. Κανένα μέσο, κανένας δημοσιογράφος, ΚΑΜΜΙΑ εφημερίδα δεν αναπαρήγαγε την είδηση. Οι ίδιοι δημοσιογράφοι αναπαρήγαγαν πρόθυμα την προπαγάνδα των Γερμανών για τα «Ισπανικά αγγουράκια, καταστρέφοντας την Μεσογειακή οικονομία…»
 
ΜΟΛΙΣ ΧΘΕΣ λοιπόν, βρέθηκε και στην Ελληνική αγορά κατεψυγμένο προϊόν κιμά από βοδινό κρέας σε κλειστή συσκευασία των 500 g (2 Χ 250 g), με την εμπορική επωνυμία «Marvest», που διακινήθηκε από τη γερμανική επιχείρηση Griechenland Rind, Vion Hilden GmbH στην ελληνική εταιρεία LIDL Hellas."  ...Διαβαστε παραπανω εδω:  https://www.paraskhnio.gr/θα-επέμβει-ο-εισαγγελέας-σε-γνωστή-αλυ/

 

 

Μη ξεχασεις να σημειωσεις τη σαλμονελα που ανακαλυφθηκε προσφατα σε ετοιμα κοτοπουλα του ΑΒ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 να πω οτι το πηρα το μονοκυαλο, με επηρεασε φιλος που ασχολειται ερασιτεχνικα με αστρονομια και τηλεσκοπια, μου μετεφερε μια εικονα οτι στα αστο-φορουμ ολοι εχουν ονειρωξεις για αυτα τα μονοκυαλια και κυαλια που δινουν, εριξα μια ματια στους ηλιακους θερμοσιφωνες της γειτονιας (μιας και πρεπει να παρω και καινουργιο) δεν ενθουσιαστηκα, στην μεγιστη μεγενθυση 60Χ ηταν καπως μουντη η θολη η εικονα (παραδεχομαι οτι μπορει εγω να μην ξερω), εχει και κρυο, καμια ξεβρακωτη δεν ειδα. Εχουν παει πισω ηδη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παρετε τα ακουστικα...Εκτος αν τα προοριζετε για δωρο για καποιον που δεν εχει εχει και τρελες απαιτησεις στον ακουστικο τομεα. Εχουν τρελες παραμορφωσεις και αλλοιωση του ηχου σε υψηλες και μεσαιες συχνοτητες και μη ζωντανη υφη του ηχου (λογικο αφου λειπουν οι μεσαιες και τα πριμα), που βελτιωνεται ελαχιστα αν φας μια μερα πανω απο το equalizer να πειραματιζεσαι. Εχουν καλουτσικη αποκριση στα χαμηλα μπασα, ψιλοβαρανε στα αυτια τα μπιτατσια δηλαδη αλλα και παλι...

 

Μην παρετε την powerbank, λογικα ειναι η ιδια με την παλια τους των 8 ευρω, 3000mah αλλα μετρημενη απο μενα κατω απο 1000mah και γενικα σκουπιδι που επιστραφηκε. Δεν ηταν αξιο να φορτισει μια μπαταρια κινητου με 1800mah ουτε μεχρι το 40% ...Γενικα λιντλ και υψηλη τεχνολογια ή λιγο πολυπλοκα ηλεκτρονικα δεν πανε μαζι. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυποι αν και δεν το βρισκω τωρα, προ ημερων κατι ειχα δει οτι ξαναφερνει την συσκευη που αλεθει καφε, καπου γυρω στα 10-12 ευρω

θα ηθελα να ρωτησω τυχον ηδη κατοχο της, αν κανει ικανοποιητικη δουλεια για ελληνικο και γαλλικο

καθως και αν ισχυει οτι δεν επαρκει καθως και "καιει" λογω φτηνοτερου υλικου κοπης, τον εσπρεσσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...