Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι γνωστά αλλά ο life έχει 2 ευρώ και βάλε κάτι χυμοί φρουτοποτά είναι τίγκα στη ζάχαρη,τα άλλα s/m τον ίδιο τον έχουν 90 λεπτά και βάλε οπότε λόγω ζέστης να λέμε ότι πίνουμε και ένα ποτήρι χυμό έστω και από πορτοκάλια διαλογής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 10,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μη διαλογης, εννοεις. Αυτους τους Life λες? Είναι ολοι από συμπυκνωμενο χυμο.

1yracp.jpg

Μόνο αυτος είναι από μη συμπυκνωμενο

2wddksy.jpg

Επεξ/σία από rus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, sakisvele είπε

Κάποιος έχει πάρει την τοστιέρα

Του Lidl

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=12486

Ναι την έχω εγώ πάνω από δύο χρόνια.Πολύ καλή και τίμια για τα λεφτά της. Πάρτην με κλειστά μάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sakisvele είπε

Κάποιος έχει πάρει την τοστιέρα

Του Lidl

https://www.lidl-hellas.gr/el/prosfores.htm?articleId=12486

 

Την έχω εγώ, σπέρνει. Αν την ξαναβγαλει την παίρνεις με κλειστά μάτια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τα lidl φερνουν κατα καιρους κατι πατους τυπου scholl.. 

Επειδη δεν ψωνιζω στα lidl, ξερει κανεις με ποιο τροπο μπορω να ειδοποιηθω αν ξαναφερει? 

Εχω κ την εφαρμογη στο κινητο, αλλα οταν ειχα παρει πιο παλια δεν το ειχαν ανεβασει εκει.. Απλα μου το ειπε φιλος.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά χαλαρώστε λίγο μην κατακρίνεται αμέσως δεν λέω ότι είναι καλύτερα αλλά δεν μπορείτε να είστε σίγουροι για το τι τρώμε.δουλευα ως οδηγός φορτηγού σε μεγάλη αλυσίδα super market πολλές φορές τα προϊόντα μέναν εκτός ψυγείου κατά την μεταφορά αλλά και στη αποθήκευση προϊόντα όπως γάλα τυροκομικά αλά και μαναβικής και ο κόσμος τα χρυσοπληρωναι γιατί ήταν γνώστης αιτεριας.ξερω ελληνική αιτερια που δίνει σε όλα τα μεγάλα super market προϊόντα και καλά ελληνικά βιολογικά  ενώ είναι εισαγωγής όσο για τα βιολογικά μόνο στα χαρτιά.σε αυτά τα θέματα τουλάχιστον τα lidl απ'όσο ξέρω είναι πολύ αυστηρά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Πανος999 είπε

Ρε παιδια τα lidl φερνουν κατα καιρους κατι πατους τυπου scholl.. 

Επειδη δεν ψωνιζω στα lidl, ξερει κανεις με ποιο τροπο μπορω να ειδοποιηθω αν ξαναφερει? 

Εχω κ την εφαρμογη στο κινητο, αλλα οταν ειχα παρει πιο παλια δεν το ειχαν ανεβασει εκει.. Απλα μου το ειπε φιλος.. 

Δεν βάζει συχνά ούτε υπάρχει πρόγραμμα πότε θα ξαναφέρει.Απλά παρακολουθείς κάθε Τετάρτη που βγάζει το φυλλάδιο της επόμενης εβδομάδας.Τουλάχιστον νσε αυτόν τον τομέα το lidl νομίζω ότι είναι το υπαριθμόν 1 σούπερ μάρκετ.

Α και σήμερα μάλλον εκτάκτως βρήκα μία πολύ καλή προσφορά.Είχε βάλει από Δευτέρα υγρό teza για κουνούπια 1+1 δώρο 4 ευρώ και σήμερα το είχε 3 ευρώ. Υπόψιν είναι 36+36 ml που σπάνια βρίσκεις τόσο πολύ περιεχόμενο σε αυτή την τιμή.

37 λεπτά πριν, Tasos86g4 είπε

Παιδιά χαλαρώστε λίγο μην κατακρίνεται αμέσως δεν λέω ότι είναι καλύτερα αλλά δεν μπορείτε να είστε σίγουροι για το τι τρώμε.δουλευα ως οδηγός φορτηγού σε μεγάλη αλυσίδα super market πολλές φορές τα προϊόντα μέναν εκτός ψυγείου κατά την μεταφορά αλλά και στη αποθήκευση προϊόντα όπως γάλα τυροκομικά αλά και μαναβικής και ο κόσμος τα χρυσοπληρωναι γιατί ήταν γνώστης αιτεριας.ξερω ελληνική αιτερια που δίνει σε όλα τα μεγάλα super market προϊόντα και καλά ελληνικά βιολογικά  ενώ είναι εισαγωγής όσο για τα βιολογικά μόνο στα χαρτιά.σε αυτά τα θέματα τουλάχιστον τα lidl απ'όσο ξέρω είναι πολύ αυστηρά

Σε φρούτα λαχανικά τα οποία  φαίνονται πιστεύω ότι αυτή τη στιγμή το lidl είναι το καλίτερο και με διαφορά από θέμα φρεσκάδας.Πολύ σπάνια να μπαγιατέψει κάτι ενώ σε άλλα είναι καθημερινό φαινόμενο.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το λάδι μηχανής στα 5 περίπου ευρώ  γράφει 10W 40 πάνω για τι κινητήρες είναι;

Αγόρασα ένα αντίστοιχο μάρκας evo γράφει επάνω από το praktiker το οποίο το θέλω για συμπλήρωμα σε ένα παλιό αυτοκίνητο. 6 ευρώ το αγόρασα αυτό περίπου.

Το αυτοκίνητο καίει περίπου 250 ml στα 4000 χλμ. Δεν θέλω να αγοράσω τετράλιτρο γιατί δεν θα  έχω τι να το κάνω.

πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Είδα κάτι επώνυμα που είχαν πάνω από 10 το λίτρο.

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.

Επεξ/σία από mr.Vox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, mr.Vox είπε

Αυτό το λάδι μηχανής στα 5 περίπου ευρώ  γράφει 10W 40 πάνω για τι κινητήρες είναι;

Αγόρασα ένα αντίστοιχο μάρκας evo γράφει επάνω από το praktiker το οποίο το θέλω για συμπλήρωμα σε ένα παλιό αυτοκίνητο. 6 ευρώ το αγόρασα αυτό περίπου.

Το αυτοκίνητο καίει περίπου 250 ml στα 4000 χλμ. Δεν θέλω να αγοράσω τετράλιτρο γιατί δεν θα  έχω τι να το κάνω.

πιστεύω ότι δεν θα υπάρχει πρόβλημα. Είδα κάτι επώνυμα που είχαν πάνω από 10 το λίτρο.

Δεν νομίζω να υπάρχει θέμα.

Για βενζινοκίνητα και για πετρελαιοκίνητα.Το ίδιο παίρνουν.

Υπόψη το Σάββατο έχει προσφορά 15 ευρώ τα 5 λίτρα λάδι 10/40.Μιλάω για το λάδι του lidl.Για πράκτικερ δεν ξέρω.

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...