Προς το περιεχόμενο

Lidl


mentoras99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Makita και bosch είναι στον ίδιο τομέα.

bosch αναλογα με το χρωμα της σειρας ( μπλε =επαγγελματικα , πρασινα = οικιακα )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, orck είπε

Δεν ζυγιζομαστε οποτε μας κανει κεφι. Υπαρχει μεθοδολογια. Τις πιο σταθερες μετρησεις θα τις περνετε εαν κανετε ζυγιση το πρωι μολις ξυπνησετε ΧΩΡΙΣ να εχετε φαει κατι, αμεσως ΜΕΤΑ την πρωινη τουαλετα. Και κατα προτιμηση μονο με εσωρουχα και φυσικα χωρις παπουτσια. Οτιδηποτε αλλο βαζει η βγαζει γραμμαρια και δειχνει οτι να ναι μετα.

Και γιατι τα λες σε μενα αυτά, σου εδωσα την εντυπωση οτι δε τα γνωριζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, rus είπε

Και γιατι τα λες σε μενα αυτά, σου εδωσα την εντυπωση οτι δε τα γνωριζω?

Ελα ΟΚ :) εσβησα την παραθεση, οποτε πλεον τα λεω γενικα σε οποιον θελει να μαθει ποτε πρεπει να ζυγιζεται.
Μην παρεξηγηθει κανεις αλλος παρακαλω, και εγω δεν ηξερα μεχρι που μου ειπαν. Δεν ειναι προσβολη που γραφω κατι που μαλλον τυχαια ξερω για να το διαβασει οποιος δεν ξερει. Ουτε like δεν θελω, δεν με ενδιαφερει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, rus είπε

Και γιατι τα λες σε μενα αυτά, σου εδωσα την εντυπωση οτι δε τα γνωριζω?

 

1 ώρα πριν, orck είπε

Ελα ΟΚ :) εσβησα την παραθεση, οποτε πλεον τα λεω γενικα σε οποιον θελει να μαθει ποτε πρεπει να ζυγιζεται.
Μην παρεξηγηθει κανεις αλλος παρακαλω, και εγω δεν ηξερα μεχρι που μου ειπαν. Δεν ειναι προσβολη που γραφω κατι που μαλλον τυχαια ξερω για να το διαβασει οποιος δεν ξερει. Ουτε like δεν θελω, δεν με ενδιαφερει.

 

Εγώ τέτοια προσβόλα δεν θα την άφηνα έτσι rus.Αν πρόσεξες δεν είπε ούτε καν συγνώμη με ένα απλό οκ πάει να καθαρίσει

 

Ο τόνος ο καπνιστός πάντα τόσο ακριβός ήταν; 1,25Ε με έκπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ObeyWario! είπε

Εγώ τέτοια προσβόλα δεν θα την άφηνα έτσι rus.Αν πρόσεξες δεν είπε ούτε καν συγνώμη με ένα απλό οκ πάει να καθαρίσει

Δεν διεκρινα προσβολή, απλα εκανε λαθος quote. Μην εισαι τοσο σκληρος φιλε ObeyWario.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα με τη ζυγαριά μου φαίνεται πως ειναι δυσκολο να βρεις μια καλή. Εχω μια μηχανικη που σε δειχνει 1-2 κιλα διαφορα αναλογα πως πατησεις πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα 1 θερμόμετρο Sanitas από τα Lidl και ενώ  δείχνει θερμοκρασία κανονικά και δεν βγάζει ένδειξη  χαμηλής μπαταρίας δεν βγάζει ηχητική ειδοποίηση.

Θα μου το αλλάξουν;Η ταινία ασφαλείας έχει κοπεί για να ανοιχτεί και έχω σκίσει λίγο την συσκευασία.Ούτως η άλλως δεν θα το στείλουν για επιστροφή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα σου το αλλάξουν.  Αλλά για να σου δείξει ένδειξη χαμηλής μπαταρίας πρέπει η μπαταρία να είναι σχεδόν τελειωμένη. Για δες μήπως κάτι άλλο συμβαίνει.

Επεξ/σία από mr.Vox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, rus είπε

Aν φας ένα ολοκληρο κοτοπουλο λογικο δεν είναι να σε δειξει 2-3 κιλα βαρυτερο? Ή αν πας στη λεκανη και αδειασεις το βοθρο δε θα σε δειχνει μετα ελαφρυτερο? :)

 

Το "ψιλό" ζυγίζει παραπάνω από το "χοντρό"

 

Έτσι πληροφορικά,τσεκαρετε το ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, DYEL είπε

Το "ψιλό" ζυγίζει παραπάνω από το "χοντρό"

Έτσι πληροφορικά,τσεκαρετε το ;)

Αν θυμαμαι καλα το παχυ εντερο στη καταληξη του χωραει 1,5 κιλα... Λιγο δυσκολο να πιασει τοσο βαρος η ουροδόχος κυστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, rus είπε

Αν θυμαμαι καλα το παχυ εντερο στη καταληξη του χωραει 1,5 κιλα... Λιγο δυσκολο να πιασει τοσο βαρος η ουροδόχος κυστη.

Εσύ μάθε πρωτα να ζυγιζεσαι 😈

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, rus είπε

Αν θυμαμαι καλα το παχυ εντερο στη καταληξη του χωραει 1,5 κιλα... Λιγο δυσκολο να πιασει τοσο βαρος η ουροδόχος κυστη.

Στο λεω απο προσωπική μακροχρονια μελετη.

Συνηθως στο ψιλο φευγουν 200γρ μετα απο τη ζυγαρια,300 οταν ειμαι στο οριο που δεν παει αλλο.

Στο χοντρο πολλες φορες δεν αλλαζει καν η ζυγαρια.

 

Ον τοπικ,πηρε κανεις μονστερ την προηγουμενη εβδομαδα που τα ειχε 89 λεπτα?

Εγω πηρα μερικα και μου φαινεται πως η γευση τους ειναι χειροτερη απο την συνηθισμένη.

Σαν να ειναι λιγοτερο εντονη σε σημειο που το αντιλαμβάνεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DYEL είπε

Στο λεω απο προσωπική μακροχρονια μελετη.

Συνηθως στο ψιλο φευγουν 200γρ μετα απο τη ζυγαρια,300 οταν ειμαι στο οριο που δεν παει αλλο.

Στο χοντρο πολλες φορες δεν αλλαζει καν η ζυγαρια.

Ον τοπικ,πηρε κανεις μονστερ την προηγουμενη εβδομαδα που τα ειχε 89 λεπτα?

Εγω πηρα μερικα και μου φαινεται πως η γευση τους ειναι χειροτερη απο την συνηθισμένη.

Σαν να ειναι λιγοτερο εντονη σε σημειο που το αντιλαμβάνεσαι.

Πηρα 15 μπλε και 3 πρασινα,5-6 μπλε που εχω πιει νορμαλ μου φανηκαν,πρασινο δεν εχω πιει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...