Προς το περιεχόμενο

Ρε παιδια τι γινεται με την γριπη...?


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απορω πως δεν το ανεφερε ακομα κανεις...

 

Ολος ο κοσμος ειναι αρρωστος και κανεις δεν μας λεει τιποτα.Απο τις 28/12/06 , προσπαθω να αναρρωσω και ακομα τιποτα.Μονο οταν ηταν η γριπη των πουλερικων μας ειχαν πρηξει τα π...ρια με τα μετρα.Να δεχτω οτι ηταν γιορτες και φιληθηκαμε ,μεταδοθηκε πιο ευκολα....κτλ...

Να δεχτω οτι ειχε λιγο περισσοτερο κρυο....

Εδω μιλαμε για ιωση παιδια και ολοι σιωπουν .....Ουτε στις ειδησεις βγαλανε τιποτα.... Εμενα παντως μου φαινεται πολυ υποπτο...και δεν συμβαινει μονο στην Αθηνα .Με φιλους που μιλαω σε ολη την Ελλαδα ολοι ειναι αρρωστοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτό δεν είναι τίποτα, εδώ και 3 μήνες κάνει φοβερό κρύο, οι παραλίες είναι άδειες, τα παγωτατζίδικα υπολειτουργούν, δε μπορεί ο κόσμος να κάτσει έξω στις πλατιές να πιεί τον καφέ του και λένε πως μπορεί να αρχίσει να πέφτει νερό σε μορφή σταγονιδίων απο τον ουρανό!

 

Αλλα στις ειδήσεις τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι μια χαρά... Και δεν ξέρω κανέναν με γρίπη στο άμεσο περιβάλλον μου. Πήγαινε σε κανά γιατρό να σου δώσει καμιά αντιβίωση, αν κρατά τόσες μέρες μπορεί να είναι ψιλοσοβαρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε boomboom ειωνευεσαι χωρις να ξερεις...Στην δουλεια μου απο τα 19 ατομα τα 11 λειπουν λογω γριπης...!!!!!! και 2-3 ερχομαστε με το ζορι...με πυρετο δουλευουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα χωρις να πιστευω σε καμια θεωρια συνομωσιας απλα μαλλον κυκλοφορει αλλη μια γριπη,σας ενημερωνω οτι τις τελευταιες 2 μερες ειναι κρεβατωμενοι : 4 φιλοι μου, 3 φιλες μου, η αδερφη μου, το αγορι της και φυσικα εγω!! καποιος εχει μουτζωσει ολη την πάρεα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η γρίππη είναι γρίππη! Πας στο γιατρό σου δίνει αντιβίωση, αντι-ισταμινικά, βιταμίνες, αντιβηχικά, αντιπυρετικά και αντιφλεγμονώδη και σου λέει: ξάπλα!

Το πολύ-πολύ να σου κόψουν και καμιά βεντούζα και γίνεσαι περδίκι, αν δεν την έχεις πάρει βαριά!

 

Και μην ξεχνάμε ότι οι κλιματολογικές συνθήκες είναι αυτές που ευθύνονται για τις ιώσεις. Και το σύνηθες είναι το συνάχι που οι περισσότεροι το μεταφράζουν σε γρίππη! Άντε γιατί μπλέξαμε τα μπούτια μας πάλι! Ευκαιρία βρίσκουν ορισμένοι να πέρνουν αναρρωτικές μες τις γιορτές για να μην πάνε δουλειά, γιατί τάχα μου είναι γριππωμένοι! Βρεγμένη σανίδα που θέλουν!

 

Η τηλεόραση αγάπη μου, δεν ασχολείτε με την κοινή γρίππη! Δώστης γρίππη εισαγώμενη και σου κάνει ΤΑ ρεπορτάζ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σου κόψουνε βεντούζα καλό είναι να το συνδυάσουνε με κάποιο καλό ΞΟΡΚΙ για να δράσει καλύτερα η βεντούζα.

 

The Player στην δουλειά σου έχουνε όλοι γρίππη επειδή η γρίππη είναι μεταδοτική...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σου κόψουνε βεντούζα καλό είναι να το συνδυάσουνε με κάποιο καλό ΞΟΡΚΙ για να δράσει καλύτερα η βεντούζα.

 

χαχαεαχαςχχςαεχαεχ κλαιω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ δε.Ολοι ειμασταν εκτος το διαστημα απο 23-29 και οταν γυρισαμε απο την Πρωτοχρονια και μετα ειμασταν αρρωστοι....αρα χωρια κολλησαμε..

Τεσπα σας το ξαναλεω οτι ειναι επιδημια γριπης και προσοχη σε ολους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οταν γυρισαμε απο την Πρωτοχρονια και μετα ειμασταν αρρωστοι....αρα χωρια κολλησαμε..

 

Ναι, ξέρεις υπάρχει και ένας πολύ ύπουλος ιός στον επιχειρηματικό κόσμο.

Για κάποιο περίεργο λόγο, διαλέγει να πλήττει το κοινό, κολλητά των ΣΚ.

Ή σε κάτι βδομάδες που έχουν λειψές εργάσιμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...