Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχουν ανεβει απο 1 εως 8 σαιζον σε full bluray και κυμαινονται απο 250gb εως 275gb ανα σαιζόν. Σε λιγες ωρες ανεβαινει και η 9η σαιζον. Bitrate καθε επεισοδίου 32-33Mbps...Κολαση!

Επεξ/σία από polakis21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανεβηκε και η σαιζον 9 στα 238gb!!! Τωρα πλεον μπορεις καποιος να εχει ολες τις σαιζον στο αρχειο του για μαγικη full hd bluray απολαυση!!!

 

Η αναμονη μεχρι τις 24 Γεναρη θα ειναι μεγαλη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ειμαι 9η σαιζον στο rewatch που κανω και πλεον τα βλεπω σε full αναλυση με 11gb ανα επεισοδιο! Η εικονα ειναι απολαυση στην 65αρα μου!!! Βρισκομαι στο 9ο επεισοδιο του 9ου κυκλου και μου μενουν 10-11 ακομα για το τελος!!! Τι σειραρα!!!

 

Αντε 24 μερες εμειναν για την πρεμιερα του νεου κυκλου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και καλη χρονια,

 

γνωριζει κανεις ποτε αρχίζουν τα νεα επεισόδια και τελικα ποσα θα ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγα, MHN. Δεν είναι απλά "τριαλαλα, we're back" με γενική επανα/παρουσίαση των χαρακτήρων ως ιστορικό, αλλά περιγράφει το που/πως θα βρούμε τους χαρακτήρες τώρα, συν τα 2/3 είναι TOO much behind the scenes και ΤΟΟ much making of σκηνών, προσωπικά θεωρώ πως δε λέει.

 

Όχι ότι δίνει σπόιλερ συγκεκριμένου μυστηρίου που θα παιxτεί, αλλά ακόμη και ως προς το γενικό status -να το πω έτσι- θεωρώ πως θα χαλάσει την αγνή ματιά και την πιθανή αρχική έκπληξη για τουλάχιστον 2-3 δεδομένα (και ίσως χαρακτήρες), αν δεν είχατε ήδη σποϊλεριαστεί από άρθρα/συνεντευξεις κλπ. Κρατήστε το για το τέλος, όπως θα κάνατε κι αν το είχατε στο dvd, ουσιαστικά είναι bts και ως τέτοιο, η θέση του εκεί είναι κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουν ανεβει απο 1 εως 8 σαιζον σε full bluray και κυμαινονται απο 250gb εως 275gb ανα σαιζόν. Σε λιγες ωρες ανεβαινει και η 9η σαιζον. Bitrate καθε επεισοδίου 32-33Mbps...Κολαση!

 

 

Ανεβηκε και η σαιζον 9 στα 238gb!!! Τωρα πλεον μπορεις καποιος να εχει ολες τις σαιζον στο αρχειο του για μαγικη full hd bluray απολαυση!!!

 

Η αναμονη μεχρι τις 24 Γεναρη θα ειναι μεγαλη!!!

 

 

να φανταστω οτι εχετε media servers μονο για να βλεπετε τετοια πραγματα; Επισης, με gigabit πανε τα αρχεια στην tv/projector?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστω οτι εχετε media servers μονο για να βλεπετε τετοια πραγματα; Επισης, με gigabit πανε τα αρχεια στην tv/projector?

Εγω προσωπικα εχω media player που παιζει full bluray iso και full bluray m2ts αρχεια και μεσα απο εξωτερικο σκληρο απολαμβανω πληρη ποιοτητα xfiles!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω προσωπικα εχω media player που παιζει full bluray iso και full bluray m2ts αρχεια και μεσα απο εξωτερικο σκληρο απολαμβανω πληρη ποιοτητα xfiles!!!

Εντάξει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ολοκληρωσα την προβολη ολων των επεισοδιων (φυσικα σε full bluray)! Ηταν ενα τελειο ταξιδι παρολο που τα ειχα ξαναδει πριν πολυ πολυ καιρο. Μου απαντηθηκαν καποια επιπλεον ερωτηματα, ξαναθυμηθηκα πληρως το σεναριο της μυθολογιας και η αναμονη για τις 24-25 του μηνος εγινε αφορητη!!!

 

Ελπιζω να μην μας απογοητευσουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...