Προς το περιεχόμενο

The X-Files (1993-2002)


anthony_88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νταξ, κι εσύ φαίνεται να είσαι στο άλλο άκρο όμως..

 

Βέβαια παίζει ρόλο και τι απαιτήσεις έχει ο καθένας. Π.χ. αν εμένα μου αρκεί να δω/ακούσω πάλι το opening theme για να δακρύσω από συγκίνηση και μετά ας δείξει ό,τι θέλει, ε μάλλον θα το αποθεώσω κι εγώ αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 979
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω δεν εθαψα τιποτα. κριτικες απο μεγαλα ξενα σαιτς παρεθεσα, οι οποιες ειναι αρνητικες στην πλειοψηφια τους. αν εχετε προβλημα με αυτο, τα παραπονα σας στους αρθρογραφους των κριτικων αυτων. η στους συντελεστες της νεας σειρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψιλο spoiler ερωτηση :
Παιδια , εχω δει μεχρι και το τελος της σεζον που "φευγει"  ο Μωλντερ και λιγο απο την επομενη, νομιζω στην 7 εφυγε ? Ξερει κανεις ποια επεισοδεια να δω μεχρι το τελος της σειρας που δεν ειναι fillers? (επειδη θα ξεκινησω και τη νεα micro-σειρα απο βδομαδα) , ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 νεα επεισοδια για την ωρα, ο Carter λεει οτι θελει να γυρισει και αλλα. αν γινει επιτυχια αυτη η μινι αναβιωση, σιγουρα η FOX θα δωσει το πρασινο φως για κανονικη σεζον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακά τα ψέματα, δύσκολα να μας ξαναδώσει η ίδια ομάδα συντελεστών κάποια συναρπαστική ιστορία. Ισως θα ήταν πιο ενδιαφέρον να δούμε κάτι πιο αυθεντικό με νέους πρωταγωνιστές και χαρακτήρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σενάριο πρώτου επεισοδίου για τα αμπέλια. Σε κάποια φάση νόμιζα ότι έβλεπα Zeitgeist.

 

Σαν acting:

 

Τον Duchovni τον περίμενα χειρότερο, παίζει λόγω όσων είχα διαβάσει.

 

Την Anderson όμως την περίμενα κάπως καλύτερη, είχα περισσότερες προσδοκίες.

 

Παραδόξως, έστω και γι' αυτά τα λίγα δευτερόλεπτα, ο Pileggi νομίζω ήταν πιο κοντά σε αυτό που τον αφήσαμε την τελευταία φορά.

 

Ατμόσφαιρα ανύπαρκτη. ΟΚ, εδώ δε μπορείς να περιμένεις και πολλά αφού ήταν και εισαγωγή, αλλά δε βοήθησε καθόλου το σενάριο, και ο Snow ήταν άφαντος.

 

Βλέπεται, δεν είναι μαύρο χάλι, απλά όσοι έχουν υψηλές προσδοκίες και περιμένουν κάτι αντίστοιχο με αυτό που άφησαν (προσωπικά δεν πιστεύω ότι υπάρχει έστω ένας), θα ψιλοαπογοητευτούν.

 

Θα το ξαναδώ το βράδυ για περισσότερο εμπεριστατωμένη άποψη.

 

Πάντως δεν είναι και για θάψιμο (δεν έχω διαβάσει ακόμα τα reviews).

 

Περιμένω περισσότερα από τα MoW, γιατί στη μυθολογία τα βλέπω ψιλοσκούρα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xfiles ζωντανα τωρα!!!! Ιστορικες στιγμες με original opening theme!!!

Δεν ξέρω που έβλεπες, αλλά στις 6.33, ζωντανά δεν ήταν.

 

6.22 ώρα Ελλάδας έπεσαν οι τίτλοι τέλους του επεισοδίου, το έβλεπα στο Fox (US) σε live stream.

 

Που σημαίνει, περιμένανε να τελειώσει πρώτα σε US και μετά από το 10λεπτο, το βάλανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω που έβλεπες, αλλά στις 6.33, ζωντανά δεν ήταν.

 

6.22 ώρα Ελλάδας έπεσαν οι τίτλοι τέλους του επεισοδίου, το έβλεπα στο Fox (US) σε live stream.

 

Που σημαίνει, περιμένανε να τελειώσει πρώτα σε US και μετά από το 10λεπτο, το βάλανε.

 

6.15 ξεκινησε στο fox ελλαδος που το ειδα εγω...

 

Υ.Γ. Μια χαρα ηταν το επεισοδιο για εισαγωγικο μετα απο 14 χρονια. Το προβλημα μονο ειναι οτι θα εχουμε πολυ λιγα επεισοδια. Με 6 επεισοδια τι να δειξεις και τι να εξηγησεις...

 

Y.Γ.2  Στο imdb ξεκινημα με 9.6...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...