Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πηγα σημερα απο τον κωτσοβολο και ρωτησα για την προσφορα του DS3 που το εχουνε στα 40Ε!

για να παρεις την εκπτωση 30% πρεπει να εχεις εναν κωδικο...τους ρωτησα απο που μπορω να βρω αυτο τον κωδικο και μου ειπε μονο απο καποιον ο οποιος αγορασει ps3 απο το καταστημα μας αυτες τις μερες θα του εχει τετοιον κωδικο μεσα και μονο ετσι μπορεις να τον βρεις!!!

τεσπα δεν καταλαβα και πολλα γτ ηταν και καμια 50αρια χρονων και σα να τα μασαγε!

 

ειπα και εγω σιγα μην ειχαν κατευασει τοσα λεφτα κατω το DS3!

τωρα αντε να δω τι θα κανω...αναγκαστικα πρεπει να πληρωσω 60Ε :mad: :mad: :mad:

 

Βλακείες σου έλεγε.. Μόλις γραφτείς στο site τους κωτσόβολου σου στέλνει με email τον κωδικό κουπονιού.

Εγώ έχω έναν και τον δοκίμασα και πάει στα 41.3ευρώ.

Δοκίμασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγα σημερα απο τον κωτσοβολο και ρωτησα για την προσφορα του DS3 που το εχουνε στα 40Ε!

για να παρεις την εκπτωση 30% πρεπει να εχεις εναν κωδικο...τους ρωτησα απο που μπορω να βρω αυτο τον κωδικο και μου ειπε μονο απο καποιον ο οποιος αγορασει ps3 απο το καταστημα μας αυτες τις μερες θα του εχει τετοιον κωδικο μεσα και μονο ετσι μπορεις να τον βρεις!!!

τεσπα δεν καταλαβα και πολλα γτ ηταν και καμια 50αρια χρονων και σα να τα μασαγε!

 

ειπα και εγω σιγα μην ειχαν κατευασει τοσα λεφτα κατω το DS3!

τωρα αντε να δω τι θα κανω...αναγκαστικα πρεπει να πληρωσω 60Ε :mad: :mad: :mad:

 

Σου ξαναειπα να κοιταξεις και την λυση απ'εξω καθως εκει μπορεις να βρεις πολυ φθηνοτερα DS3 αρκει να εισαι προσεκτικος στο αντικειμενο που θα εμπιστευτεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακείες σου έλεγε.. Μόλις γραφτείς στο site τους κωτσόβολου σου στέλνει με email τον κωδικό κουπονιού.

Εγώ έχω έναν και τον δοκίμασα και πάει στα 41.3ευρώ.

Δοκίμασε το.

 

Σωστός ο johnbond. Αυτά που σου είπαν kj ήταν μπούρδες. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Κωτσόβολος τι να περιμένεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακείες σου έλεγε.. Μόλις γραφτείς στο site τους κωτσόβολου σου στέλνει με email τον κωδικό κουπονιού.

Εγώ έχω έναν και τον δοκίμασα και πάει στα 41.3ευρώ.

Δοκίμασε το.

ειμαι ειδη γραμμενος στην σελιδα του κωτσοβολου μιας και ειχα παραγγειλει απο εκει τα ηχεια για το pc μου!!!

λες να ξαναγραφτω με αλλο email μηπως μου στειλουνε κανα κωδικο?

 

Σωστός ο johnbond. Αυτά που σου είπαν kj ήταν μπούρδες. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Κωτσόβολος τι να περιμένεις!

και εγω να σου πω την αληθεια καπως κουλα μου φανηκαν αυτα που μου ειπε...τον εκωψα οτι δεν το κατειχε και πολυ το αθλημα οποτε ειπα να σας αναφερω και περιπου τι ακριβως μου ειπε (και φυσικα την ηληκια του) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ειδη γραμμενος στην σελιδα του κωτσοβολου μιας και ειχα παραγγειλει απο εκει τα ηχεια για το pc μου!!!

λες να ξαναγραφτω με αλλο email μηπως μου στειλουνε κανα κωδικο?

 

Ναι ακριβώς αυτό κάνε.

 

 

και εγω να σου πω την αληθεια καπως κουλα μου φανηκαν αυτα που μου ειπε...τον εκωψα οτι δεν το κατειχε και πολυ το αθλημα οποτε ειπα να σας αναφερω και περιπου τι ακριβως μου ειπε (και φυσικα την ηληκια του) :mrgreen:

 

Εγώ πιστεύω δεν φταίει αυτός αλλά το ίδιο το κατάστημα :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ακριβώς αυτό κάνε.

 

 

 

 

Εγώ πιστεύω δεν φταίει αυτός αλλά το ίδιο το κατάστημα :devil:

γραφτηκα με αλλο email και μου αποτι ειδα μου εστειλαν κωδικο :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

αποτι ξερω οι εκπτωσεις ειναι μεχρι την Τριτη 28 Φεβρουαριου!

Αν εγω παραγγειλω αυριο το joystick και μου το φερουνε μετα της 28Φλεβαρη θα ισχυει ακομη η εκπτωση ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφτηκα με αλλο email και μου αποτι ειδα μου εστειλαν κωδικο :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

αποτι ξερω οι εκπτωσεις ειναι μεχρι την Τριτη 28 Φεβρουαριου!

Αν εγω παραγγειλω αυριο το joystick και μου το φερουνε μετα της 28Φλεβαρη θα ισχυει ακομη η εκπτωση ετσι?

 

Πιστεύω όπως σε όλα τα καταστήματα η τιμή που θα δώσεις θα αντιστοιχεί σε αυτήν που θα το παραγγείλεις. Τώρα για τον κωτσόβολο δεν παίρνω όρκο :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω όπως σε όλα τα καταστήματα η τιμή που θα δώσεις θα αντιστοιχεί σε αυτήν που θα το παραγγείλεις. Τώρα για τον κωτσόβολο δεν παίρνω όρκο :eek:

λογικα ετσι πρεπει να γινετε αλλιως δεν στεκει!

τον κωδικο μπορω να τον χρησημοποιεισω για περισσοτερα απο ενα προϊοντα που εχουνε εκπτωση ή ισχυει μονο για ενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα ετσι πρεπει να γινετε αλλιως δεν στεκει!

τον κωδικο μπορω να τον χρησημοποιεισω για περισσοτερα απο ενα προϊοντα που εχουνε εκπτωση ή ισχυει μονο για ενα?

 

Αν το παραγγείλεις όσο ισχύει η προσφορά και καταχωρηθεί η παραγγελία θα το πάρεις στα 41 ευρώ όποτε και να στο φέρουν.

Απλά πρόσεξε μην τελειώσει η προσφορά.

 

Το κουπόνι πρέπει να ισχυει για πολυ καιρό γιατί εγώ αγόρασα κάτι με αυτό και ισχύει ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα ετσι πρεπει να γινετε αλλιως δεν στεκει!

τον κωδικο μπορω να τον χρησημοποιεισω για περισσοτερα απο ενα προϊοντα που εχουνε εκπτωση ή ισχυει μονο για ενα?

 

Για πολλά προϊόντα. Όσα θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στο φορουμ..προσπαθω να συνδεσω το pse με μια toshiba 32WL66Z.συνδεω ολα τα καλωδια αλλα μου δειχνει μαυρη οθονη...διαβασα σε κατι φορουν του εξωτερικου οτι ισωα να πρεπει να χαμηλωσω την αναλυση..απο 1080 σε 720

 

 

ξερει κανεις κατι αλλο;;

πως το κανω αυτο;;

 

ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα στο φορουμ..προσπαθω να συνδεσω το pse με μια toshiba 32WL66Z.συνδεω ολα τα καλωδια αλλα μου δειχνει μαυρη οθονη...διαβασα σε κατι φορουν του εξωτερικου οτι ισωα να πρεπει να χαμηλωσω την αναλυση..απο 1080 σε 720

 

 

ξερει κανεις κατι αλλο;;

πως το κανω αυτο;;

 

ευχαριστω προκαταβολικα

με τι το συνδεεις στην τηλεοραση σου?με το scart ή με hdmi?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hdmi

αλλα προσπαθησα και με τα 3 χρωματιστα καλωδια και δεν γινεται ουτε με αυτα...

 

εχει θυρα hdmi

ωραια!αφου το εχεις με το hdmi κανε την εξης διαδικασια!

πατα το κουμπι για να ανοιξει το ps3 μολις βγαλει το πρασινο φωτακι κρατησε το κουμπι πατημενο μεσα μεχρι να ακουσεις ενα μπιπ (5 δευτερολεπτα περιπου)..μολις ακουστει αυτος ο ηχος θα σου εμφανισει στην τηλεοραση σου καποιες οδηγιες...θα σου λεει αν θες να το συνδεσεις σε αναλυση 1080p εσυ θα πατησεις ναι και θα ακολουθησεις τις οδηγιες!

καντο και ξαναστειλε να μας πεις αν τα καταφερες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...