Προς το περιεχόμενο

Playstation 3 Topic v1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φιλε μου σε ευχαριστω...αυτο ηταν....να σαι καλα...καλο βραδυ...παω να χαθω στη μαγεια...

τιποτα!

καλο καψιμο :mrgreen:

 

Υ.Γ.οταν θα πας να το συνδεσεις σε μια αλλη τηλεοραση ή αν αποσυνδεσεις καποια στιγμη το hdmi παιζει να στο ξανακανει (σιγουρα αν το πας σε αλλη τηλεοραση), οποτε να ξερεις θα το ρυθμιζεις και θαναι ολα good!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε kj, τα εμαθες τα ολα κολπα :rolleyes: :rolleyes:

Το ιδιο ισχυει αν εχουμε και προβληματα με τον ηχο

Και η συνδεση HDMI παντα με κλειστες συσκευες

βαιβαιως :mrgreen:

πρωτη μερα που ειχα παρει το ps3 ειχα παει μενα κολλητο μου που το ειχε και ο αδερφος του και ηρθε και με βοηθησε να ρυθμισουμε την κονσολα (ιντερνετ,hdmi κλπ) αλλα θυμομουνα οτι κατι εκανε με το κουμπι PS του DS3 τελικα θυμομουνα λαθος και το ειχα προσπαθησει μετα με το κουμπι του ps3 :mrgreen:

 

Υ.Γ.οταν λες κλειστες?πχ την τηλεοραση κλειστη απτο τηλεκοντρολ ή βγαλμενη απο την πριζα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκτος πριζας

αν θυμαμαι καλα ειχες πει οτι καιγοντε οι θυρες hdmi ε?

εγω δεν θυμαμαι αν την ειχα στην πριζα ή οχι!!!παντως το καλωδιο hdmi απτο ps3 μου εχει φυγει πολλες φορες και εν ωρα λειτουργιας (οπως το τραβαγα πιο μπροστα για να φτασει ενα ενσυρματο usb joystick)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή λετε πως για να συνδέσουμε μια συσκευή στη τηλεόραση πρέπει βγάλουνε αυτήν από την πρίζα? Το ίδιο ισχύει και για τα USB sticks?

 

Οχι, μονο για το hdmi!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή λετε πως για να συνδέσουμε μια συσκευή στη τηλεόραση πρέπει βγάλουνε αυτήν από την πρίζα? Το ίδιο ισχύει και για τα USB sticks?

 

Εχω καψει θυρα HDMI σε τηλεοραση οταν την συνδεσα με την τηλεοραση ανοιχτη και το ΠΣ3 ανοιχτο. (ευτυχως που ηταν ακομη σε εγγυηση και μου αλλαξαν την TV - φυσικα και δεν το ειπα οτι την εκαψα εγω, απλα το ανεφερα σαν προβλημα οτι επαψε να λειτουργει η θυρα HDMI)

Δεν λεω πως θα συμβει απαραιτητα αλλα αυξανονται πολυ οι πιθανοτητες να συμβει αν το κανεις, ειναι κατι αναλογο με την υπερθερμανση και το YLOD. Δε σου λεει καποιος οτι θα γινει οπωσδηποτε αλλα γιατι να παιζεις με την τυχη σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καψει θυρα HDMI σε τηλεοραση οταν την συνδεσα με την τηλεοραση ανοιχτη και το ΠΣ3 ανοιχτο. (ευτυχως που ηταν ακομη σε εγγυηση και μου αλλαξαν την TV - φυσικα και δεν το ειπα οτι την εκαψα εγω, απλα το ανεφερα σαν προβλημα οτι επαψε να λειτουργει η θυρα HDMI)

Δεν λεω πως θα συμβει απαραιτητα αλλα αυξανονται πολυ οι πιθανοτητες να συμβει αν το κανεις, ειναι κατι αναλογο με την υπερθερμανση και το YLOD. Δε σου λεει καποιος οτι θα γινει οπωσδηποτε αλλα γιατι να παιζεις με την τυχη σου;

 

Δεν το ήξερα καν! Εντάξει θα το έχω υπόψιν! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να παίξεις coop μόλις ξεκινήσεις το παιχνίδι και είσαι μέσα στην πίστα πρέπει να πατήσεις start με το 2ο χειριστήριο για να σε βάλει στο παιχνίδι. Για το move δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους πηρα DS3:-D

Θελω λιγες μερες μεχρι να το συνηθισω!

Να σας ρωτησω, αφου η συσκευασια ελεγε απεξω σε αυτοκολητο sony ellas δν παιζει ναναι μαιμουδια ε;ρωταω γτ η επιφανεια του δν ειναι λεια, ειναι καπως διαφορετικη πιο σκληρη!αν ανεβασω φωτογραφιες παιζει να καταλαβετε τι εννοω!

 

Υ.Γ.ναρουτο, στο gow επαιξα ερημο τωρα εχω ανεβει στν πλατη εκεινου του τερατος!σημερα τοπαιξα καμια ωρα αλλα με το παλιο joystick, αυριο θα το λιωσω με το DS3:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυθεντικο χειριστηριο δεν ειχες ποτε;

αν ειναι μαιμου θα φανει με τη μια,χαλαρα κουμπια,ΕΜΕΝΑ ειχε αυτοκολλητακι πισω στη βιδα με το γνωστο warranty void if removed(ενα μουφα που ειχα δει)

τα 2 αυθεντικα που εχω δεν εχουν κανενα τετοιο αυτοκολλητο απο κατω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...